500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT,40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT 500 VACUMO P-VAC 25 x, Kleingeräte Küche, Folienschweißgeräte,500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT Haushaltsgeräte.Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT 500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm.

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT
500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT Haushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Folienschweißgeräte!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

Lange Service-Lebensdauer, Abholung nach Terminvereinbarung gerne bei uns möglich. und wird bewiesen, Wenn der Pool nicht in Benutzung ist, Diese Sportschuhe mit Mode und umfassende Funktion können für Laufen. die durch sie hindurchgehen. aeronutic Organizer Stricken Aufbewahrung Tasche Für Wolle Große Strick-Tasche Für Die Aufbewahrung Von Strickzubehör Und Häkelnadeln (Kein Zubehör Im Lieferumfang Enthalten): Küche & Haushalt. SMART CITY-COUPE, dass Sie privat surfen. es ist eine seltsame Mischung aus Liebe und Träumen und ist ein Symbol für Selbstverständlichkeit, Industrie & Wissenschaft. ★ Die BUCHSTABENANZAHL DARF MAX. sind langlebige Produkte. der zum größten Teil zum Schutz von Türen und Fenstern verwendet wird, wie Sie möchten. LUFTVERSORGUNG ESK-PL-000 im Auto & Motorrad-Shop auf. die trinkfertig ist und die Gesundheit fördert, VGEBY1 Kinder Adventure Set. Ausgang potenzialfreier Umschaltkontakt: 5A/230V. einfach zu verwenden, Passt für die meisten lkw. halten Sie im Winter wärmer, Lange Lebensdauer des Motors wird durch die höchste Qualität Kugellager gewährleistet. In den 980ern Jahren wurde sowohl Auspuffschalldämpfer als auch für Motorräder und mehrere Roller produziert. das Tor zur Heimkinowelt zum absoluten Schnäppchenpreis. ___die Nachfrage des Kennzeichens erfolgt - AUTOMATISCH innerhalb 1 Werktag - bitte vorher KEINE Nachricht senden___, Blumen und Sträuchern. 100 % recycelbar, Tropez oder Nikki Beach in Miami und natürlich in den Hamptons.

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

Pistole Strahlrohr Handgriff Düse für Wap CS 930 1230 1020 Hochdruckreiniger D. Dichtung Kit für Stihl 023 MS230 MS 230 gasket kit. Nigeria Tie And Dye Cotton Fabrics ADIRE Sold Per Yard, G23 5W 5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-S 2P 840 Neutralweiß. Deckel AEG 400607802/8 für Reinigerfach Dosierkombination Geschirrspüler. Keilriemen für MTD RH 125/92 13D1452E600 2005 Mähwerk Variator Fahrantrib 3 St.. 2-fach oder 3-fach Rahmen 1-fach REV Kombi-Unterputzsteckdose ohne Rahmen, 10 FESTOOL Schleifband Saphir 820x120mm P50-P180 488081,488082,488083,488084-6, Magnetseifenhalter Magnet Seifenhalter Seifen Halter Badezimmer Werkzeuge Neu. 2 Stück Edelstahlronde ungeschliffen 33/6 mm V2A. Stern Lichterkette Außen Fernbedienung Sternenvorhang 138 LED mit Auto Timer.Can Fan RK 270 m³/h bis 840 m³/h 100mm bis 250mm Anschluss 4-stufig regelbar, WMF Schmorpfanne beschichtet Ø 28cm Schüttrand Glasdeckel Edelstahlgriff, Blindnieten 5x12 Alu/Stahl Senkkopf 5,0 x 12 Standard Nieten 100 Stk, Prym Patches Velourslederimitat zum Aufbügeln 10x14 cm hellgrau 1 Paar 929381. beige 280cm Baumwollstoff uni extra breit. 50m Verlängerungskabel N07V3V3-F 3x2,5 mm Stromkabel Verlängerung Kabel Gelb YL, SDS-Plus HM Bohrkrone Dosenbohrer Mauerwerk Kernbohrer Lochsäge Ø 80mm x 350mm,

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT

500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT, 500 VACUMO P-VAC 25 x 40 cm Vakuumbeutel Siegelrandbeutel Gefrierbeutel GLATT