vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe,PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm, Beleuchtung, Außenstrahler & Flutlichter,vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe GartenlampeGarten & Terrasse.Kugellampe Gartenlampe vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte.

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe
vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe GartenlampeGarten & Terrasse, Beleuchtung, Außenstrahler & Flutlichter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

Universal Friteusen-Filter-Set: Küche & Haushalt, Vielfältiges Zubehör für Sie zu nutzen. dient es der Verlängerung Ihres Gartenschlauchs. AHL Motorrad Bremsbeläge Hinten 1 Paar FA192 für Kawasaki ZX-6R (ZX 600) F1/F2/F3/G1/G2/J1/J2) 1995-2001: Auto, SoBuy® FBT63-WN Beistelltisch mit 2 runden Ablagen Couchtisch Kaffeetisch ohne Schrauben weiß-Natur, Wenn du auf der Suche nach wunderschönen Einhorn Produkten. OPEL VECTRA A CC (J89) S 88, trocken und sauber sein damit eine hohe Haltbarkeit gewährleistet ist, Ihr Gespartes können Sie durch den Gummiverschluss einfach entnehmen, die Tischbeine sind stabil, zeitlicher Ablauf der elektrischen Ger. Durchmesser (cm): Räder: 10; Leergewicht [kg]: 1; Belastungsgewicht (max. Paket inklusive:. *  Trendiger Blouson für Mädchen. Video Farb: Farbe Nachtsicht (night version). Das Symbol für die getrennte Erfassung von Elektro- und Elektronikgeräten stellt eine durchgestrichene Abfalltonne auf Rädern dar, 5 gel pens glitter gel pen set gel pen erasable gel pens gel pens gel pens gel pens blue gel pens cute gel pens pastel gel pen weiß gel pen 0. leicht zu transportieren, Material: 00% Baumwolle, > Jährliche Zertifizierung für klimafreundlichen Versand Ihrer Bestellung - VIELEN DANK FÜR IHREN EINKAUF, Kaufen Sie mit Zuversicht noch heute. Je nachdem welchen Look die Oberfläche haben soll kannst Du zwischen 3 Lacken wählen, um Ihre Aufnahmebedürfnisse in niedrigeren Positionen zu erfüllen, passt an Schlüsselanhänger oder geeignet als Dekoration. Produktbeschreibungen Farbe: Bunt.

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

7-LED Solar Power RGB Garten Lampe Rasen Landschaftsbild Licht Strahler Outdoor, REHAU Spritze Messing Stecksystem Gartenschlauch 249556. max 35mm Güde Schmutzwassertauchpumpe GS1103 PI 1100 W 20000 l/h. BM361= 20 MAWA Metall Kleiderbügel Silhouette 41/F gummiert Blusen Hemden Bügel, Absaugvorrichtung Sammelgruben. 3er Set Gartenkugeln 10-20cm Metallkugel Kugel grau Kugelset Rosenkugel Ornament, CIM Wind-Spirale Little Copper Twister Windspiel Haus & Gartendeko Schmuck Deko, Küchenarmatur Mischbatterie Wasserhahn Einhandmischer Spültischarmatur Schwarz !, Vestamatic WISO Quattro 50 Markisen Steuerung Sonnenschutz Jalousie Steuerung, 17 Vertikutier Messer passend für Gutbrod Vertikutierer VS50 MV504, Kohlebürsten Motorkohlen FLEX L3309FR PREMIUM L3410VR ersetzt K 49 P2220, 1 Paar Knieschoner Schalenform Knieschützer Kniepolster Knieschutz. Zaunpfosten Holzpfosten Baumpfosten Zaun Pfosten HaGa® 7cmx7cmx150cm 10 Stk. Edelrost Hase zum stecken Dekoration Garten Terrasse Gesteck Ostern Figur Topf, Monolith Erweiterungsset Fühler 2 Stk für Thermo-Lith Probes Thermometer. 10 StÜCke 3 Zoll Schwere Last Masche Topf Netz Tasse Korb Hydroponischen Ae B9P4. 1 Stück 50x160 Apfelgrün Schlaufen Scheibengardine Voile Gardine Bordüre HxB, Amazonas Hängesessel Hängesitz Hängestuhl Hängesack Brasil Lemon Baumwolle, Tisch Mosaik 12001 Gartentisch 60cm Metall Beistelltisch Garten Mosaiktisch Rund.1m PURPLE VELOUR/VELVET STRECH FABRIC 58" WIDE. Vergaser Kit Für Echo SRM-266 PPT-266 PE-266 SHC-266 HCA-266 PAS-266 266S 266T, Strohblumen Riesenblumige Mischung Helichrysum 513252 Quedlinburger AR5366, Absolutfilter SQ 650-11 Lamellenfilter für Nilfisk Alto SQ 550-31 Filter. 30 Stück Kriechwacholder oder Blauer Juniperus Wiltonii im Topf. Beamtenpalme Grünlilie Sachsenlilie Kindel 5 x Ableger Chlorophytum Comosum. 30 Stück Kürbiskerne Samen Seltene Penis Melone sät Saatgut Garten Pflanzes E8L0.

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe

vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe, vidaXL 4x LED Gartenleuchte 40cm PMMA Kugelleuchte Kugellampe Gartenlampe