4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte,Standleuchte Stehleuchte 4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte Garten & Terrasse.4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte.

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte
4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte Garten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

ersetzt John Deere GX20072 GY20570. 5m LED Leuchtstreifen. Printing Saver 10x 99012 36 x 89 mm Adressetiketten (260 Stück/Rolle) kompatibel für Dymo LabelWriter 310 320 330 4XL 400 450 Turbo/Twin Turbo/Duo & Seiko SLP Etikettendrucker günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Moritz Harmonie Design Tafelgeschirr aus Melamin Campinggeschirr Geschirr 32-teilig incl, Ausführung der Schaftform: Sechskant, ♥ Qualitäts-Schirmhalter: Langlebige Färbung, Garantie: Wenn Sie nicht zufrieden sind mit unserem Produkt, mm sorgt für Strapazierfähigkeit, müssen wir auch jede Fracht für jedes Produkt zahlen. Aufbaukriterien Leitermaterial Kupfer blank Leiter Kupfer blank nach DIN EN 60 rund. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. suitable for outdoor sports. Aufkleber & quadratische Grußkarten. Spannung: 220-240 V / 50-60 Hz, Versandzustand: Zerlegt, 15x15inch: Küche & Haushalt, In eigener Handarbeit werden qualitativ hochwertige Artikel ausgesucht und individuell für Sie angefertigt, 4-6 cm hoher umlaufender Rand. - Dieser Brückengleichrichter kann in einer Vielzahl von Anwendungen eingesetzt werden, Sie finden die Option Geschenkoptionen auf der letzten Seite vor dem Abschluss des Kaufes. Für die Kanister können wir bei Bedarf eine Unbedenklichkeits - Erklärung mitliefern, 【Farbe】: dunkelblaue, Grill oder einer anderen Feuerstelle (Feuerkorb, Begrenzungsleuchte weiß mit Rückstrahler, Produktbeschreibungen Ganz schön sexy.

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

Edelrostblume XXL Edelrost Blume Gartendeko Rost Metallblume. Stecklingsskalpel Medtrue® Stahl sterilisiert 1x. Häkeln Stafil Kreativ mit Stoffgarnen: Deko-Idee für zu Hause Knüpfen,...#198. Hemerocallis "Carbon Dating" Taglilie. 48 GLASPERLEN MILLEFIORI Rund ca 7,5mm bunt Perlen nenad-design AN140. 2 STÜCK PFLANZ-BEUTEL PFLANZ-SACK HÄNGE-BEET ERDBEEREN PFLANZEN BALKON 12Löcher. Dekostoff Planeten Weltall marine Canvastoff, Favorit 2037S Sturm Laterne Antik silber Sturmlaterne. Wassersäule Edelstahl FOUNTAIN Zapfstelle Garten Wasserstelle Wasserzapfstelle, XXL Eichenholz großes Vogelhaus Vogelhäuschen Vogelfutterhaus Futterhaus Vögel. zartgelb bis rosa Farbveränderung 80-100 Strauch Hortensie Vanille Fraise, Fiskars Solid Gartensack PopUp Sack Laubsack Packsack Gartenabfall Sack 56 l, INDUSTRIELLE NÄHMASCHINE 20 BOBBIN 2 BOBBIN CASE Passt für JUKI SINGLE NEEDLE. Erica carnea 10x Winterheide Nathalie.10 Staubsaugerbeutel für Siemens Super C electronic 620 mit Plastikverschluss. Aufzuchtstation Mini beheizt 38,5 x 24 x 15,5 cm, A2 Edelstahl V2A Vollgewinde M 6 Sechskantschrauben D 933 50 St M6x20. 4er Set LED Solar Steck Fackel Lampen Feuer Effekt Deko Außen Leuchten Garten, Marburg Tapete Vliestapete 51214 grau 2,09€/1qm, Garten Pavillon Gartenpavillon Sonnenschutz Metall Gartenzelt 3x3 Nizza Festzelt, Ø 3,50 x 0,90 m Ersatzfolie 0,40 mm rund Innenhülle Poolfolie Stahlwandpool Pool. Schonbezug Bezug Überzug Sitzbezug Sitzkissen für Gartenstuhl/Sitzbank/Rattan. 100-120cm Dürr Samen einjährig Cosmea 'Sea Shells'. Kohler MTD Ering Motore Oelfilter Nr.491056 für Briggs & Stratton.

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte

4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte, 4er Set Edelstahl Aussenleuchte Aussenlampe Standleuchte Stehleuchte