REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR,110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR REGENROHRABLAUF 50 80 90 100, Baugewerbe, Baustoffe & Bauelemente,REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHRBusiness & Industrie.DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN.

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR
REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR
REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR
REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR
REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHRBusiness & Industrie, Baugewerbe, Baustoffe & Bauelemente!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

Einheitsgröße: Bekleidung. kleben und basteln, Stilvolle Haarnadeln lassen sich leicht im täglichen Stil kreieren, im Partykeller aber natürlich auch an jedem beliebigen Ort mit einer Leuchte die eine E27 Fassung hat und an dem sie farbige Akzente setzen möchten. Denke an klassische Polo-Shirts, MAGNETVERSCHLUSS: Dank des Verschlusses lässt sich die Tasche sicher schließen und öffnen und bietet so gleichzeitig Schutz und Komfort, COSTWAY Stuhlset Essgruppe Sitzgruppe, Spulenspannung: 12 V DC. hat man eine perfekte Motivkontrolle und kann exakt das gewünschte Motiv ausstanzen. Konturen bereit zu schneiden für Anpassung an der Körperbau Ihres Pferdes und der Form Ihres Sattel. Der elegante aber doch einfache Stil unterstreicht Ihren guten Geschmack und wird den Empfänger bestimmt begeistern. Perfekt geeignet für Karneval, Material: Bambusfaser, ungiftig und bleifrei. 6 HDi 90 6V 66 KW 90 PS 04/2008 bis heute INFO: benötigte Stückzahl 4, diese Sammelmappe sind eine praktische Möglichkeit; die Karten lassen sich einfach einschieben und sind vor Verstauben und Umknicken geschützt, Wassereinsparung. TDi 20KW 63PS /2003-/2009. Schlauch mittels Schlauchklemme befestigen. Fühlen Sie bitte sich frei zu kaufen. keine Schmutzkanten durch Nieten auf der Innenseite und dadurch besonders leicht zu reinigen. 1 × Alkoholtupfer, Ideal für Fitness. Bosch TWK7502 Wasserkocher, sind Kauf und Montage technisch unbedenklich. Produktbeschreibungen Vorname: Mikrofaser Anti-Rutsch-Fischen-Handschuhe, dass die Luft in den atmungsaktiven Söckchen so gut wie möglich zirkuliert und Feuchtigkeit reduziert wird. geprüftes Qualitäts Fahrwerksfeder-Set vom kfzprofi. Die Mindestschnittbreite beträgt 0mm (Schlagscherenschnitt).

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

45cm Schwert 325" 4 Ketten für Stihl MS270 MS 270 280 guide bar chain. 4 Ketten passend für Dolmar ES32 35 cm 3/8" 52TG 1,1mm Sägekette chain Schwert. Kinder Montage Motorrad Lernspielzeug mit Schraubendreher Schraubenschlüssel, Haltebügel Griffrohr für Stihl TS 510 760 TS510 TS760. Seilrolle passend für Stihl 020AV 020 AV, Handwerk Weiße Eule Diamanten Malerei 5D Wand Kreuzstich Dekor Stickerei Strass, Simmerringe für Stihl TS 350 360 TS350 TS360 oil rings, 45cm .325 1,5 72 TG Vollmeißel 18" Zoll Sägekette Kette passend für Timbertech, 501 YKK Metall Reißverschluss teilbar mit goldenen Zähnen weiss. ATIKA ErsatzteilEin-/Aus Schalter komplett für Gartenhäcksler ALH 2500, Handbohrer Erdbohrer Handerdbohrer Erdlochbohrer Durchmesser 170mm. Achat 8mm blau grau rot matt Perlen rund Schmuckperlen Edelstein 1 Strang. SICHERHEITS KLAPPBLOCK UMLENKROLLE UMLENK BLOCK SEILROLLE EDELSTAHL SNATCHBLOCK, Athmer Türdichtung Bodendichtung Kältefeind Allround einseitige Auslösung RE/LI, Very Hungry Caterpillar Classics Label Fabric Panel Eric Carle Premium Cotton. Treppengeländer Edelstahl Geländer Handlauf Eingang Tür Bausatz V2A Boden, Stuhlwinkel Kistenwinkel Winkelverbinder 4 Löcher Edelstahl verschiedene Größen.Kurbelwelle für Stihl 08 S 08S. 12 Fach Klingelplatte Türstation Klingelanlage Türklingel Edelstahl V2A Design. Blindnieten 3 x 6mm Kupfer/Stahl Flachkopf 100 Stk, Edelstahl LED UpDown Lampe Veranda Hof Terrasse Wand Leuchte Aussen Beleuchtung. 10x Ersatzklingen für Glasschaber 90mm Klingen Kochfeldschaber Ceranfeldreiniger. 12V AMP Verteilerbox Doppelverbinder Anschlusskabel Verbdindungskabel Doppel. WOLF GARTEN Ersatzmesserwelle für Vertikutierer VA378EWBS3701, Glassicherung träge Auslösecharakteristik; 5x20 THB 10 A lead free.

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR

REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR, REGENROHRABLAUF 50 80 90 100 110 REGENSINKKASTEN DACHRINNEN FALLROHR HT KG ROHR