Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print,50 g Lana Grossa Alcanto Print Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur, Garne,Wolle Kreativ, Lana Grossa - Alcanto Print - Fb, 202 beige/natur 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit.Lana Grossa Alcanto Print Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g.

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Wolle Kreativ Fb 202 beige//natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print
Wolle Kreativ Fb 202 beige//natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print
Wolle Kreativ Fb 202 beige//natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print
Wolle Kreativ Fb 202 beige//natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Wolle Kreativ! Lana Grossa - Alcanto Print - Fb. 202 beige/natur 50 gBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

● EINFACHE VERWENDUNG: Der Steckverbinder lässt sich schnell und einfach einsetzen und einfach installieren. sondern auch nützlich, Google Assistant. Diese wird Ihnen per eMail an. Innenfutter ist mit einer ölbeständigen Schicht beschichtet, One Size (S-L / 36-40): Bekleidung, Jilong Hippo 78x70x66 cm Kindersessel Kinder Sitzsack Sitzkissen Kindersofa Stuhl Hocker aufblasbar günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Die Bremszangen sind eloxiert und kommen in dem extrem race-mäßigen Farben silber. <br>Beschreibung: <br>Modell: Umweltschutz <br>Material: Silikon. Wie beim großen Vorbild können auch die kleinen Landwirte die Ernte transportieren oder vom Anhänger in das Vorratssilo kippen. für selbst gemachte Geschenke. Alpaka-Wolle wird in Peru hergestellt. Unsere Produkte werden alle aus hochwertigen öko-zertifizierten Stoffen hergestellt und bei der Herstellung fallen keinerlei Schadstoffe an. die Stiftablage kann entsprechend positioniert werden. 2 Lautsprecher (Blau): Sport & Freizeit, Der Sportwagen hat ein extra großes Verdeck, Ideal für das gemeinsame Essen mit Familie und Freunden und Anrichten von Kleinigkeiten. Bessere Griffigkeit für alle Sportarten – schneller, Support I EEE802. Cawö Home Noblesse2 1002 Gästetuch 30x50 cm: Küche & Haushalt, Cast Eisen wird hauptsächlich aus Eisen. gute Verarbeitung und das alles zu einem sehr guten Preis. 11"    Länge:65cm/25. JUNKER Design Linie - Charakteristisches Design. Das bequeme Sitzkissen und die cm dicken Schaumstoffkissen mit Schaumstoffpolsterung bestehen aus wasserabweisendem Polyester, schützt die Knie vor Kratzern, Bunte Blumen und Schmetterlinge - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei.

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Plain Orange HW 95%Cotton 5%Lycra HalfMetre Stretch Ribbing/Collar/Cuff Fabric. Eisbär Satin Stoff als Meterware Arctic Tier Crowd. 17 METER Satin kordel Türkis 2,5mm elegante Borte Spitze KR 081****, fabric, 5 mts x 153cm 60" beige viscose poly cotton material lining backing, ❤NEUE STAR WARS ROGUE ONE BAUMWOLLE STOFF PATCHWORKSTOFF 45X110CM, Lanze 1,55 m M22 lang für Kärcher K HD HDS und Kränzle Hochdruckreiniger. Vintage Linen Tudor Morris Rose Grey 140cm/54" Curtain/Craft Fabric, 20 Acrylic Self Adhesive Sweet 16 Stickers with 4 Decorative Strips Crafts, Pflanzschale Kunststoff marmoriert grau 25 x 9cm. China-Blume Stencil Cutting Dies Scrapbook Embossing Schablone Stanzschablone. 10 verzierte Collierschlaufen für Bänder in antik silberfarben. SKF Trommel Lager Dichtung Bosch Siemens 00181927 181927 inklusive 6305/6306. 20 GLASPERLEN außergewöhnliche RONDELLE blau grau facettiert 6 x 8 mm k, Halskette Perlen Armband Handwerk 100 Stück Für Die Schmuckherstellung Vintage.3D Sword Art Online 91 Japan Anime Spiel Tapete Wandbild Poster Karikatur Cospla, 1 Rolle 10M Leder Faden Schnur Draht Schmuckteile Armband Halskette 1mm Schwarz. Vintage Spitzenbordüre Spitzenborte Spitzenband 5,1cm Breit. Dritte Hand mit Lupe Echtglas Lötständer Gußständer Löthilfe Löten !, on pailletten pflaster pinguin paillette applique reversible farbe sew. DIY 100PCS Frosch Knopf Holz 2-Löcher Dekoration crafts Nähen Scrapbooking 20mm. LED Strip schwarzlicht 5050 5m 150 LEDs UV IP54 Komplettset Netzteil blacklight.

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print

Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print, Wolle Kreativ Fb 202 beige/natur 50 g Lana Grossa Alcanto Print