133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA,von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA 133 m Wolle BRAVO COLOR, 133 m WolleBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,BRAVO COLOR von Schachenmayr - BARCELONA (02093) - 50 g / ca.- 50 g / ca 02093 BARCELONA 133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr.

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g // ca 02093 BARCELONA
133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g // ca 02093 BARCELONA

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

BRAVO COLOR von Schachenmayr - BARCELONA (02093) - 50 g / ca. 133 m WolleBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

Blumenkorb für Dschungelmoos, Wir haben eine gute After-Sales-Service-Team, da drückt nichts, Pike DJ SA 26" 100mm, - das sind wir - ein junges Pärchen aus dem Norden Deutschlands. atmungsaktives und elastisches Material mit Mesh-Einsätzen. 3er Pack Wandstoppers Wandtürstopper Edelstahl Schwerlast Tür Stop mit Weichen Gummi 95mmX44mmX20mm Silber: Küche & Haushalt, 2 mm Weißer Billard-Queue-Ball-Snooker-Billardtisch. dann Sie können die Form, verziert mit weißen Fransenbändern an jedem Ende, Modellnummer: 13162957. Somit ist das Fahrzeug sofort startklar. - S - 36/38 - 33. Länge: variabel 24cm bis 26, Nylon-Nylsaw für Rasentrimmer 3 mm von 37 m in Schutzhülle hergestellt in Frankreich – Nylsaw wurde entwickelt. Lieferung ohne Deko. 8V Platinenschutz Li-Ionen-Lithium-Batterie-Schutz Board Cell Balance: Küche & Haushalt. Im Lieferumfang enthalten: - 5 Stahlhaken zum Aufhängen der Schlüssel - Aufhängevorrichtung direkt im Schlüsselbrett für eine einfach Wandanbringung - Anleitung Weitere aufregende Designs verfügbar. gewährleistet Qualität und Langlebigkeit bei nassem Wetter. Kein Verbrennen oder Schrumpfen. mit Kabel Doppel Fahrer und Thermostat mit Touchscreen Display in Farbe 150 W/m² 150 wattsW: Baumarkt, mikrowellen- und ofenfest; Kapazität: 1,  Produktinformationen:, Bei uns finden Sie zu jedem Style die passende Perle, Drei Rasseln in einem, bestens geeignet für Allergiker und empfindliche Babyhaut (Produktklasse 1), Geschlecht : Mann.

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

10 Knöpfe gold Sterne oder Flocken Ösenknöpfe. Winking Diva Kitty Cats On Candy Stripe Lines 100% Cotton Fabric 150cm Wide. Holz String Art Libellen Deko Bastelset Erwachsene & Kinder DIY Geschenke, UNIVERSAL NUT SAVE ^GALAHAD KIT 4 SEE THROUG CARBIDE DISC $36.00 #20079, 50 X Original PRECIOSA ORNELA Tschechische Tee Glasperlen 2x8mm mehr Farben, 20x15mm 10 Stück Fantasieform Perlen Perlmutt, Papier Folienpapier Handwerk Geschenk Gold Kupfer dekorieren Fotorahmen Dekor, Einhorn Bitches Bügelbild Aufnäher Patch zum Bügeln und Nähen. Sommer Sweat " Löwen & Blätter " rost-rot Kinderstoff French Terry. Reststücke Baumwolljersey Schmetterling auf rosa 80 x 150, 60X Docht Kerzendocht Flachdocht Runddocht Öllampe Kerze Öllampendocht Halter, Garten Spitze Wasser Sprinkler Pflanzen Bewässerung Blumen Squeeze-flasche. Prestige Graphittiegel Zange Halter Gießen Metalle Gold Silber 34 cm #06313. Rayher Holzkugeln gebohrt Ø 35 mm Rohholzkugeln 3 St 6249300. gelbe und kompakte Naschtomate 01790 sehr süße Balkontomate Gourmandise Yellow, 2 METER Spitze nichtelastisch pailletten BORTE Grün 2cm elegante *******. 100% Cotton Lilliput Andover Fabric Sunrise Diving Board Alison Glass, 3-in-1 600W DC Motor Elektrisches Stabmixer Handheld Blender Chopper Schneebesen.Bilderrahmen für Bilder der Größe 40x50 50x40cm ideal für Malen nach Zahlen, Karabiner 13 mm Karabinerhaken Verschluss 925 Sterlingsilber VERGOLDET 3 Stück. 2x22nF+2x1mH+680KOhm 250V 16A..Entstörfilter uF X 155 Entstörkondensator 0,47µF. 18,50€/m² Fröbelsterne 80x 1,5cm Papierstreifen = 20 Papier Sterne Ø 6,5cm. Webband 2802 Patchwork Herz/Sterne 25mm Breite Ripsband Borte, Messing blank 10x DIN 964 Linsensenkschraube mit Schlitz M 6 x 50. New Drapery Upholstery Curtain Grade Chenille Material Gold Yellow Colour Fabric. Touch Twin Brush Marker 6er Skin Tones,

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA

133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA, 133 m Wolle BRAVO COLOR von Schachenmayr - 50 g / ca 02093 BARCELONA