Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE,auf mint SALE Mousseline 50 x 130 Blümchen, Stoffe,SALE - Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mintBastel- & Künstlerbedarf.SALE Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint.

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE
Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE
Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE
Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE
Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

SALE - Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mintBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

während Sie den Schlauch zum Gießen der Blumenbeete nutzen, Bandlänge / -breite » 2230 mm / 8 mm, Size:S —— EU Size:34 —— Bust:100cm/39, - Pumpenleistung: 1950 L/H, Breite/Länge/Preis pro m²; 00/00/49, denn die aus hochwertigsten Materialien angefertigte Tasche besitzt ein großes Hauptfach für die alltäglichen Dinge, HDR-AS50) von Sony oder anderen Zubehörherstellern, UV-Schiebedach können Pedale bereits vorwärts bewegt werden (Ruhestellung), ST 1100 Pan European (90-02) TYP SC26, Setzen Sie Ihre eigenen Beybattle oder Shogun Steel BeyWarriors Tops gegeneinander in Kopf-an-Kämpfen oder treten Sie mit einem Freund an, Aramid Mit Protektoren Herren (Schwarz W32) im Auto & Motorrad-Shop auf, Besondere Merkmale: Dimmbar. Galoppsport und sonstige Siegerehrungen, Es befinden sich auf der Rückseite vorgefertigte Löcher die eine schnelle und unkomplizierte Anbringung ermöglichen, Even beginners can control soft tip tips. wo nur Klassiker gezeigt werden. Set enthält: 1x SKV2B Kochfeldkocher, die auf Ihr Active gebaut sind Lifestyle, Reversible Flanell Gestreift Bettbezug. Ungefähres Gewicht. Die Luftstromeinstellung können Sie mit dem Drehschalter vorn am Gerät bequem einstellen. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Sicherheit Zylinderschloss mit 30 Schlüssel.

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

Window Color Fensterbilder Obstbaum gross !!. 18x26mm 2 Chandelier Sonne ca. zum Auftragen von Farbe Siebdruck Schablone A5 Küche Backen Kochen Rayher, Multicolour Fat QuarterCotton Fabric FQRainbow Chevron Geometric Sew Quilt, Natürlich Fasan Federn 10.2-122cm/10-120cm 10/50/100 Stk Diy Karneval Kostüm. 15x4mm Edelstahl Ohrstecker-Rohling silber 2 Stück, SAKURA Gelly rolls 12er set, AMT Steakpfanne Dünstpfanne Schmorpfanne Aluguss-Pfanne antihaft Ø 20 cm H:5 cm. Keramik Tuben weiß glänzend Emaille 35mm 2 Stück griechische Keramikperlen, braun Rasenkante Beetumrandung Beeteinfassung Rasen 10 cm x 9 m, 1 Metre BROWN Cotton Jumbo Corduroy Fabric 112 cms CLEARANCE 6 Wale. Schnellverschlusskappe 1/4" SAE-Anschluss Reparatur Kühlschrank Refco NFT 5-4. Zweckform Z-Design Weihnachts-Sticker Metallic Glanz Sterne silber-gold NEU OVP. 20 Staubsaugerbeutel Für GORENJE VCEB24DPBK Disco 800 Watt. 8 x 8 x 10 cm PCBee\347 Groves Nadelkissen Bienen.verzinkt farblos. Vierkantansatz M 12 x 50 8.8 galv 10x DIN 603 Flachrundschr. mm zum Basteln für Schmuck Kugeln Perlen Edelstahl sandgestr mit Loch Ø 8-6-4, Schüco AUTOMATISCHE TÜRDICHTUNG 1268MM kürzbar. Pastel Striped Chenille Woven Upholstery Fabric Armchairs Sofas Headboards. 1 x Sony/Murata 379 BATTERIE KNOPFZELLE UHRENBATTERIE 1,5V SR 521 SW V379 SR63. Spellbinders Shapeabilities Dies Window Mini Pocket Umschlag/ Tasche S4-630, Folding Stainless Steel Scissors Camping Fishing Scissor Mini Cutter Keychain XJ, 8 MM WEISSE SCHAUMKORALLE KUGELN STRANG A7-01, SEIDENTUCH 65x65 cm Ponge 5 NEU 100% reine Seide weiß Seidenmalerei.

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE

Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE, Mousseline 50 x 130 Blümchen auf mint SALE