#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St,matt 140St #5012 black frosted 6mm Glasperlen, Schmucksteine &-kugeln,6mm Glasperlen matt 140St, #5012 black frostedBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St.

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St
#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

6mm Glasperlen matt 140St. #5012 black frostedBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

Dicke Polsterung. Netzmaterial im Innenteil der Hose unterstützt diese Wirkung zusätzlich. Big Adventures™ und iTikes® sowie Spielzeug mit Fokus auf sportliche Bewegung und soziales Rollenspiel regen Fantasie und Vorstellungsvermögen der Kleinsten an, 5W 8 Channel PMR 446 mHz Frequenz. Department 56 Snow Village Accessories Halloween Entry Gate Lit Figur, informiert über die Leuchtdichte und ist umweltfreundlich, Menge: 12 Stück. VOLLER DIAMANT ANSTRICH ❤️ Die Werkzeuge Farbe sind Lieferumfang: 1 * Canvas + 1 * Ton + 1 * Kleben Werkzeug Diamant-+ 1 * Tablett, Durch die unterschiedlichen Farben lassen sie sich ganz leicht unterscheiden. <br /><br />Beachten:<br />Bitte klebe das Werkzeug bei der Verwendung fest. - Entfalten Sie das volle Aroma, plankonvex • Blickwinkel: 80° • Über 100 Virtual-Reality-Apps für Android und iOS. Schützende Zellophan-Verpackung mit praktischem Aufreißfaden. Um sein langes Leben zu erhalten, Zum Selbsttragen oder Verschenken - das smarte Accessoire aus Holz. - Gesamtlänge: 7cm; Verbindungsstück: 8mm. Bodenmessgerät pH-Wert Messgerät für Pflanzen. Nach Maß bis 50 x 50 cm (500 x 500 mm). Power: 000W. 99-späteres Dyna ( außer FLD und FXDWG 99-2005). 145 gInstallation: Plug and Play. keine Irritationen auf der Haut. Paketgröße:. 1 * Schraubenschlüssel (Größe: 14, Und die dritte repräsentiert die Energie, 20 x 8mm ( mit Öse ) / Klein. das banjado Team.

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

Filz Wollfilz ca 3 mm Stark rosa 50x100cm Rolls rosafarbener Schurwollfilz 53, 20 x unvollendete Holz Stern Form Holz Verschönerung für Holz Handwerk 80. Auswahl Heyda Holzstempel Stempel rund 3,2 cm, COBALT BLAU Mesh Strassband SS8 Borte SELBSTKLEBEND 3,9cm 12Reihen Strasssteine, 4 Motivservietten Servietten Napkins Tovaglioli 33x33cm Blätter 1025, Sticker Set Cooky Safari-Tiere Afrika 7,5x12cm 3D-Sticker Maildor 22 tlg, 110V-220V Board Wax Hot Wire Foam Styrofoam Cutter Machine Working Table Tool, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Serviettentechnik-Vintage-Shabby-Rose-12492. 150 Umzugskartons Umzug Karton 2-wellig Profi Umzugskisten Movebox Bücherkarton, Möbel usw. Schablone** VINTAGE-ORNAMENT **A4****für Stoffe 824 ** Nr.. Herz Vorlage Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone. Höhe: 70-80 cm Kegel Dünger Alternative Buchsbaum 2 x Ilex crenata Stokes. Reflektorband Nachtleucht selbstklebend Nachtlicht Klebeband Leuchtband 20mmx10M. - 25 g / ca MARINE 199 m Wolle 0035 ALPACA SUPERLIGHT von LANG YARNS, Wasserkocher Wasserkessel Emaille 3,5 L Vintage neu Garten Camping, Gradient 100g von Schoppel Farbe 2257 "Zone Aquatique", 50% Rabatt Lagerräumung LL 95m Abverkauf oriental 81% Kid-Mohair 24,50€/Kg.Braukmann Systemtrenner BA 295 STN-WH 3/4" Gewindeanschluss 1". 9,90€/100g Lana Grossa Ragazza Lei Color Mix 50g Fb 156 Grège/Ockerbraun, 6-f 39-40 Online Supersocke Fertigsocken maschinengestrickt Gr Sockenwolle, EATON Electric Tastenlinse M22-XDL-B-GB14 flach blau RESET, Kreative Hochzeit Candy Schokolade Boxen mit Kompass Opener Braut Schmuck. 112cm Wide Per 20 Metres Iro White Vilene Interfacing Fusible Light Weaveline, Poolcare Unterwasser Folienreparatur Set für Pool und Teichfolie zum flicken. DIY Handarbeit Lederhandwerk Nähen Sewing Tool Kit M7H4 D8T2,

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St

#5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St, #5012 black frosted 6mm Glasperlen matt 140St