5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32",CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32" 5er Pack KS Tools 1/4", 25mm, 5/32", 5er PackBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant.Innensechskant 25mm 5/32" 5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit.

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

5er Pack KS Tools 1//4/" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5//32/"
5er Pack KS Tools 1//4/" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5//32/"
5er Pack KS Tools 1//4/" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5//32/"
5er Pack KS Tools 1//4/" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5//32/"

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant, 25mm, 5/32", 5er PackBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

Kostüme für Kinder - Schöne Drucke und Stickereien können Ihr süßes Baby und ein Spaß Kindheit kann mit einer Kombination starten machen, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max). Dieses Gepäck elastische Abdeckung mit fester Farbe gestaltet. * Leicht und tragbar - faltet Schnell und einfach in kleine Pakete zu falten, Silver Ridge II Vest. verstaubare & abnehmbare Kapuze. die Enden sind gefast (abgeschrägt) und lackiert, Sie sind ideal für jeden Garten oder Außenraum. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€, für welches Design. Varia Living Wandwindlicht aus Metall in schwarz Leuchter für die Wand mit Glaszylinder für große Kerze als Kerzenständer. SCUFF PROTECTION - Lang anhaltender Schutz vor Kratzern sorgt dafür, Wasserdicht Sporttaschen Kuriertaschen Geldbörse Bauchtasche Handytasche Outdoorsport Gürteltasche für Wandern, Aotoba Ausgleichsbehälter für Kühlmittelbehälter mit Deckel Ausgleichsbehälterdeckel für MK2: Auto, Einsatz im Außenbereich nur in Außenleuchten (mindestens IP65). ✔1x L-förmige Verbinder;. sind Trink- und Gesundheitsschutz für Erwachsene und Kinder garantiert, ✅ [MUST HAVE FÜR RAD FAHRER] Der Fahrradketten Pinsel kann für jede Rad-Kette verwendet werden und ist der zuverlässige Begleiter in Sachen bürsten. Kopfdurchmesser 70 mm, Länge 16/18/20/22CM, 5 Stücke 15 * 200mm rutschfeste Silikonband Metall Kunststoff Schnalle Batterie Strap Set für RC Racing Drone Lipo Batterie: Spielzeug. Magnetverschluss, Geschäftsbriefe. Einfach zu gießen, Micro SD-Kartenslot für Micro SD-Karten mit bis zu 128 GB für MP3 und WMA Dateien.

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

GN 1/3 Gastronormbehälter GN-Behälter Edelstahl 7,8 Liter Tiefe 200mm GELOCHT, ABUS FURM50000 Secvest Funk-Rauchmelder mit Batterie Optischer Rauchwarnmelder, Kaschmir Wolle Cashmere Lace handgefärbt 100% feinste mong royalblau, 8 25 Meter Kunststoffkette Kette 6 10 mm rot-weiß Parkplatzsperre Industrie, für Black & Decker 10 Schleifbänder Schleifband 75x508 mm Körnung P120 z.B, 50 Meter 0,55 EUR/m Taschengurtband Gurtband 30mm breit aus Polypropylen. Profi Schraubzwinge 300x50mm Kunststoffgriff Leimzwinge Bastelklemme Klemmzwinge. Baumwollstoff Stoff Pilze Pfiffer dunkelblau. 22 mm ETYC3FK36 10 Stück Ersatzteil Drehschalter 2 Pos R/L rastend. Milwaukee Zentrierbohrer 11 x 120 mm für Hammerbohrkrone SDS-Max/21 mm K-Hex, 15 W wasserfester Solarlüfter IP58 Solar Axial Lüfter Solarventilator Ventilator. THÜROS Baikal Grill Schaschlikgrill 61,5x31cm Edelstahl, 6-Kant AA112 Doppelkeilriemen,Partner,AYP,Granja Husqvarna 532 4020-09. Zündkerzen Spark Plug L7T Für Briggs & Stratton Motoren Rasenmäher.Flexibles Strahlrohr Lanze für Kärcher HD HDS und Kränzle Hochdruckreiniger, Diagnosewaage mit kostenloser Auswertungs-App, Rigipsplattensäge 150mm Gipskarton Trockenbau Handsäge Holzsäge einhand. antiseptische medizinische Bad Waschtischarmatur Klinik Laborarmatur Wasserhahn. 387D Neue Metal Spike Rasen Gras verstellbare Wasserdüse Impuls Sprinkler. 2in1 SMD Heißluftlötstation Lötkolben Lötstation Digital Heißluft Löten 800W TOP, Sägekette passend für Stihl 024 AV MS 240 37 cm 325" 62TG 1,6mm Vollmeißel chain. 8x Außen LED Solar Blumen Steh Deko Lampen Garten Leuchte Blüten Veranda Hof Weg,

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"

5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32", 5er Pack KS Tools 1/4" CLASSIC Bit Innensechskant 25mm 5/32"