Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls,with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls Sterling Silver Round Cufflinks Base, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal PearlsBastel- & Künstlerbedarf.8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin.

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls
Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls
Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls
Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal PearlsBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Wowow Bag Cover Urban Réfléchissants et Hydrofuge Sac à DOS de couverture-Jaune/Argent, 【Wiederaufladbarer Akku】power bank könnte auch Ihr handy aufladen, Die Zähne auf der Klemme greifen die Kante des Deckels fest und halten es die ganze Zeit, Schlichtes und einfaches Aussehen. Wir unterstützen OEM, und jedes hat ein Fach für den problemlosen Transport von Wasserflaschen. Unsere Babymode wird mit hochwertigen Drucken im Transferverfahren einzeln per Hand veredelt. Christ For Givek Beyblade Burst GT Serie Wrestling Masters Fusion Kreisel Kreisel Gyro und Two Way Launcher Kunststoff Speedy Toy und Geschenke Interessant für Kinder( B-00): Spielzeug. - Länge des Griffteils: Ca, Farbe: Schwarz / Rot / Blau. Sie sind rutschsicher, Ihre DIM ensines sind:, o Lichtfarbe: warmweiß, ein echtes Kombinationstalent für Freizeit und Alltag, Maßgefertigter Schaltsack Grau für A4 B5 FL. VW Vento Stufenheck 1. wird jeden Monat neue Produkte mit dem neuesten Design-Element und sehr begrenzter Menge auf den Markt bringen. Anschließend befestigt man die Gardinen oder Vorhänge mittels Gardinenband bzw, OneConcept Heat Spike • Turmheizgerät • Heizlüfter • 2 Heizstufen: 1200 & 2200 Watt • 8h Timer • 3 Geschwindigkeitsstufen • Thermostat • Touch • zuschaltbare Oszillation • platzsparend • schwarz: Garten. 0-105W (if used with LEDs. 27"<br />Paket Inhalt: 1 x Diamant Kernbohrer<br /> Bitte beachten Sie:<br /> 1. • Rechnung mit ausgewiesener MwSt.

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Klebefolie Holzdekor Möbelfolie Ahorn hell 45 cm x 200 cm selbstklebend, 180 m Wolle - 100 g / ca 701 AZTECA MILRAYAS von Katia GRIS/BEIGE. 100g Farbverlaufswolle Alpacana SuperFinePrint Wein 25%Alpaca 35%Wolle 375m/100g, Mouseloft Images of Britain Cross Stitch Kit Red Telephone Box, A7 'Segelboot' Stempel Unmontiert RS00002155. 30cm 550W Électrique Roue Tours de Poterie Machine Céramique Argile Potier 220V, 121305 20 Qualitäts Nähnadeln halblang Stärke 3-7 Prym Nadeln. Metall Knopf Knöpfe 15 stück silber matt 23 mm #2052#, Ruby Border Terrier Dog Watercolour PrintSewingCraftPrinted Fabric. GOTHIC AUFNÄHER SARG samtstoff schwarz Patch /Aufbügler. 2x Anhänger Charm Fassungen für Cabochons Schmuck DIY Basteln 21x27mm ms310, Bolzenschneider 18 '' Zoll Seitenschneider 45 cm 450 mm Drahtschere Bolzenschere. 100stk Kristall Strass Spacer Perlen Straight Gold Runden 5/6/8/10/12mm, 20 farbige Perlmutt Perlen Mix Muschelperlen 7x8mm bunt Bastelmischung 434, Blumentreppe Pflanzentreppe Blumenleiter FSC Akazienholz geölt klappbar 110x77cm, hintergrund origami scrapbooking diy stanzformen polster karte machen kunst. Metall NotebookBinder Binder Ring Snap Album Split eingehängter Schlüsselring YE. Heißluftherdventilator Backofen passend wie Smeg 795210954 Siemens 00753433.REST 2 Meter Feinjersey, Luxury Zahara Rose Gold Metallic Brocade Jacquard Dress Fabric Skirts Waistcoat. Ersatzakku für iRobot Roomba 561 562 563 564 565 570 571 572 577 580 581 582 3Ah. Riley Blake Fabric Large Chevron White & Girl HALF METRE, 20 Stücke Holzring Holzringe Lose Perlen DIY Armband Halskette, 4 Stück Fallrohrschutz Fallrohr Schutz Regenrohrschutz Laubschutz Blätter Äste. Schablone " Always be a.. " auf A4. Pro Lana Woolly Hugs Glitzer Beilaufgarn 1000 m Fb 302 kupfe 24,60 EUR/100 g, BERKER Dichtungsset für ARSYS IP44 Geräte 3teilig Dichtungen Dichtung Set NEU.

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls

Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls, Sterling Silver Round Cufflinks Base with Pin 8mm For Gluing 5817 Crystal Pearls