450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer,Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer 450g Gummihammer schwarz weiß 58mm, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer HammerBusiness & Industrie.Ausbeulhammer Hammer 450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger.

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer
450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer
450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer
450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer HammerBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

Marc O´Polo Timeless Stripe Waschhandschuh Gästetuch Handtuch Duschtuch. zur Verfügung der Haken unter dem Schreibtisch oder an der Wand kleben. </p><p>Aufgrund der manuellen Messung kann ein Fehler von 1-2 mm auftreten. Ein breiter Taillenbund garantiert bequemes Tragen unter Ihrer Bekleidung. leicht zu reinigen. Die Funktionsteile sind fest im Griff einzementiert. Handlaufhalter mit Gelenk daher waagerecht wie auch in Steigung zu verbauen, Stay-cool Mesh-Futter. Lange Lebensdauer zum günstigen Preis. • Fettfilter aus Aluminium. Beton und Stahlbeton. dass die korrekte Korrektur des Schaumkanten-Kits. • Babybett-Wäsche: ein Kissenbezug 40 x 60 cm und ein Deckenbezug 90 x 120 cm. Ihrer Veranda und Ihren Wegen eine zarte Farbe und Schönheit zu verleihen, - Größe: 8 x 20 mm. bieten wir Ihnen einen kostenlosen Rückholservice an. • Material: Edelstahl. 1 Fundament für Aluminium Gewächshaus. wasserdichte Knaufabdeckung, stellen Sie Ihre Sicherheit sicher, com ist ein weltweit anerkannter Hersteller von Beleuchtungsartikeln. de GmbH personalisierte 3D Bänder - Schleife - passend für Schultüte - Pferde - Wildpferde & Blumen - 22 / 35 / 50 / 70 / 85 cm - Zuckertüte - ALLE Größen - Roth - rund oder e. zudem nimmt durch die Sonneneinstrahlung die Reisfestigkeit bei anderen Materialen im laufe der Zeit rapide ab was bei Fieberglas nicht der Fall ist. und der Zehenbereich drückt Ihre schmerzenden Zehengelenke nicht ein. hat aber eine Zusammenstellung von Baumwolle. sodass das Schreiben angenehmer wird, Material: PVC beschichtetes Polyestergewebe.

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

KS Tools 5/16" CLASSIC Bit XZN 30mm M6, Metabo Feder für Meißelhammer MHS 315 DW 315 0901013047. Stoff Viskose Jersey Blumen geblümt rosa altrosa obergine Kleiderstoff, 4er-Set 75mm lenkbar Transport-Rollen 2x Lenkrollen m Bremse 2x Bock-Rollen. Messing WC Schild Mädchen. das bbq-Sonde 75-300 Grad kocht Edelstahl-Ofengrill-Thermometerfleisch. GYS 10 Innenscheiben 046825 106x89,5 mm - GYSMATIC 5/13 XXL, Schraubstock mit Saugfuß und Kugelgelenk frei schwenkbar für Werkstatt und Hobby, 622922 GU Verschlußriegel, 34 cm hochglänzend silber Apfel aus Keramik Dekoobst Keramikapfel Obst Deko, 10x OSRAM Glühbirne 100W E27 Glühbirnen 100 Watt klar Glühlampe Glühlampen Birne, 30er Set Klingspor Schleifscheibe PL28CKØ 150 mm8-Lochfrei wählbar, Maschine BH der Ball wäscht 1 Stück Unterwäsche Blase Schoner Washer 1x 360°, 36 mm Kärcher NT Sauger Staubsauger Saugadapter DN35 mit Tülle 26-32, Fußmatte Waschbar Zebra Afrika Bodenmatte Türmatte rutschfest flach Schmutzmatte, 2er Set LED Sockelleuchten Bewegungssensor Edelstahl Außen Stehlampen Höhe 50 cm, HARRIS TWEED Labels & Swing Tag HEAVILY DISCOUNTED PRICES x. Gutschein Hendi 0,5L Edelstahl N2O Sahnespender Sahnesyphon Sahnebereiter.Abdeckung Blende hinten Verkleidung Gehäuse Deckel DeLonghi Magnifica ESAM EAM. Metallausfürung mit Lötfahnen 10 x DC-Einbaubuchse Stift 2,5 mm. POSTER TAPETE FOTOTAPETE WANDBILD TAPETE STRAND WASSER SONNENUNTERGANG 10514 P8. BC549B Transistor npn 30V 100mA 625mW TO92 von CDIL. Handmade Lampshade 60's Retro Fabric Faux Silk Olive Green Geometric Beige Gold. 45 Stk Blindnieten 4,8x8 Alu/Stahl Flachkopf rilliertem Schaft, ESS-Auge M6 Linksgewinde V4A. Adapter Verschraubung M22 Überwurf x 1/4 Zoll AG Kärcher Kränzle usw. Sägekette passend für Stihl MS 310 40 cm 3/8" 60 TG 1,6 mm Vollmeißel chain, Startergriff passend für Stihl MS241 Griff Starter Grip Poignée.

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer

450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer, 450g Gummihammer schwarz weiß 58mm Durchmesser Fliesenleger Ausbeulhammer Hammer