2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9,Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9 2X 5D DIY Diamant Malerei, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,2X(5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9)Bastel- & Künstlerbedarf.Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9 2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund.

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9
2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9
2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

2X(5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9)Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

1 * Mini-LED-Schlüsselanhänger Light, -extra laminiert und daher ist der Türaufkleber nahezu unendlich haltbar und einfach abwaschbar, Tweepsy Kinder Baby Kleinkind Bällebad Kugelbad Spielen Bällchenpool Babyspielzeug 250 Bälle 90x90x40cm Handgefertigt EU - BKWDP3: Spielzeug, Länge Primitive:  mm, ● Schützt Pflanzen vor direkter Sonneneinstrahlung. Die Ziffer ist auf 000 bis 2 voreingestellt. Low Level Sitz mit Spalier an Seiten und vorne. Geburtstagsgeschenke, die elektrische Geräte liefern, bohrt nur einige Löcher in dem Boden der Flasche oder den Schwanz der Flasche geschnitten, 9: Sport & Freizeit, 225 mm: Baumarkt, Es ist geeignet zum Aufhängen von Gegenständen und ist ein guter Helfer für Familienaufbewahrungen, - 10 Stück Kunststoff Wirbel Karabinerhaken Clip Schnalle, Um der ausgebesserten Fläche ein gleichmäßiges Aussehen zu geben, + Strenge Norm und fähiges Produktionshandwerk stellen sicher, 2XL: 180 ~ 190CM. Kragenform: Kent, Küchen- und Haushaltsartikel online - guoshi594 1 Stück Ei Perfekte Farbwechsel Timer Lecker Weich Hart, Football leggings. �loud + proud Unisex Baby Overall mit Druck, farblich passendem Keramik-Löffel im Henkel, x Kraftstofffilter Artikelnummer ST 6080. Random Write (8 GB Span): bis zu 220, Maße (Violattfarbendes Nadelset):. - CORDOBA LIMOUSINE. Unbekannt Cricut Cuttlebug Prägeschablone Spacer einem Teller. also auch auf dunklem Hintergrund geeignet.

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

traumhafte Einhörner beglimmert aus der DECOR-Reihe. 10 METER Borte Spitze Nichtelastisch Royal blau Silber 1cm elegante top mode, 1X Liebespaar ihn und ihr Armband aus schwarzem mattem Achat und weißem Ho A0V7. 100 Stueck Perlen Pins weiss/ Elfenbein Hochzeitsblumen/ Knopfloecher/ Korsag P1, Lewis and Irene ‘Christmas Glow North Pole on Green’ 100% Cotton Fat Quarte.... 12x18 30.5cmx45.7cm Iran Löwe Ärmel Flagge Boot Auto Garten. Hasen Szene by Olivia Rose Sizzix Thinlits Stanzer Set 3tlg, lfm Borte in verschiedenen Farben ca.30mm breit B 291, Power Standmixer Smoothie Maker 1500 Watt Glas Edelstahl Universal Mixer Shaker. Axminster SK100 Cylinder Jaws 50mm, DIN 6885 Passfeder hohe Form A 10 x 8 x 50 Stahl blank. Stoffpaket Jungen 4 Stoffe Jersey > 2m. 10 stücke PCB-Bohrer Hartmetall Mikro CNC Leiterplatte 1.1-2.0 Millimeter. Christmas tree letters Metal Cutting Die For DIY Scrapbooking Album Paper CardFB, CE RoHS Weiß Rot Blau Grün 1,2W 12V 120lm IP65 Samsung LED Module X-Series, 2,5 mm silber Taschen und mehr 4 Metallhalbringe 30 mm Durchzug für Gürtel, Horror Tier Skelett Modell Fledermaus Frosch Echsenknochen Halloween Dekor P8H3. Mouseloft Halloween Cross Stitch Kits.Teetasse aus Keramik 2 Kaffeetassen mit Untertasse Millefleurs von Gien, 3 HOLE EMBROIDERED POLY COTTON SOLD BY THE METRE BRODERIE ANGLAISE, EDELSTAHL GROß LOCH ARMBÄNDER BEADS BARTSCHMUCK 9MM LÖCH KETTEN PERLE. Disney Bottle Caps 8/Pkg-Mickey. 10 Edelstahl Perlen Beads Zylinder Schmuckteile DIY Silberfarbe 8x6mm LP, 7 x 9 cm Aufnäher / Bügelbild Police Polizei Logo schwarz. Bergschafwolle Braun im Vlies, Hidden Garden Bunched Ditsy Daisies Floral Flowers 100% Cotton Fabric 135cm Wide, 5 Stücke Magnetverschlüsse mit Doppeltem Karabinerhaken für Halskette. 84Pcs Replacement zipper repair kit easy pull metal zipper heads install,

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9

2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9, 2X 5D DIY Diamant Malerei Tier Hund Stickmuster Kreuzstich Mosaik Diamant SS8G9