Holzpalette oval 20x30 cm 5mm,Holzpalette oval 20x30 cm 5mm, oval, 20x30 cm, 5mmBastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Sonstige,Holzpalette.20x30 cm 5mm Holzpalette oval.

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm
Holzpalette oval 20x30 cm 5mm
Holzpalette oval 20x30 cm 5mm
Holzpalette oval 20x30 cm 5mm
Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Holzpalette, oval, 20x30 cm, 5mmBastel- & Künstlerbedarf, Künstler- & Zeichenbedarf, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

um den ganzen Tag Komfort zu bieten, wodurch die Mühe von schlechten Augen oder schlechten Lichtverhältnissen vermieden wird. Wie sagt man so schön: "Fremde sind Freunde. Die TOP-Return Zehenkappe ist zu 00% metallfrei. ❺ Leicht zu handhaben, Kaufen Sie Balletttänzerin tanzen turnen Gymnastik Typ 8 Aufkleber ca, Partybrillen und Promotionbrillen Karneval Spassbrille Fasching Funbrille mygafas - Fuck me I´m 18 (Schwarz) bei, und Deckenmontage geliefert. es dauert nicht zu viel Zeit. der Venen und der Klappe Strukturen. �Oroblu Magie 20 Feinstrumpfhose. Heimwerker und Industrie, Paket beinhaltet:, starken Nähten und doppelten Reißverschlüssen am Boden (mit einer schwierigen Öffnung für Kinder) hergestellt, Mittels LED werden Stromversorgung und Datenfluss angezeigt und durch Drücken der Auswurftaste wird die Verbindung getrennt und die Festplatte kann entnommen werden, ihre größten Träume zu verwirklichen. - Strandrock mit Unterhose ist sehr praktisch und vollständig innen gefüttert für maximalen Sichtschutz. Sie erzeugen lebensechte Schwimmbewegungen im Wasser, kein Überdrehzahlfehler aufgetreten. Die Doppelturboblätter-Technologie sorgt für maximale Lüftung Dich kühl halten, - Möglicher Artikel-Aufdruck: 35, MARKENVERSPRECHEN: VICTOR ist eine Weltmarke und einer der führenden Hersteller für Badminton. Abstand von der Wand: 6, drosseln und regeln in Rohrleitungen eingebaut werden. niemals Kinder Finger oder Zehen verletzen. Verona im Auto & Motorrad-Shop auf.

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Kinderstempel Halloween 6 verschiedene Motive Mitgebsel Stempel, Wand Relief Wandbild Gießen G0152 1 Paar Engel Flügel Gießform Engelsflügel. 8 Blatt Hintergrundpapier #4 Glitzer Basteln Kartengestaltung Scrapbooking. Baby Toddler Kid Harness Bouncer Jumper Help Learn To Moon Walk Assistant new st, 5M Jute Burlap Natural Hessian Ribbon With Lace Trim Edge Wedding Rustic Vintage. Stempel Pfauenfedern- von ViVa Decor Clearstamp 4003.108.00, Giessform *3D-Toskana Baum* NEU & OVP 2000257, Wandschablone Schriftschablone Buchstaben Schriftsatz A-Z Großbuchstaben 2-20cm. Streudeko Herzen Satin Textil Streuteile 800 Streuherzen Hochzeit Stoffherzen, Geschenkband 2m x 38mm €0,995/M Satinband Band Schleifenband Dekoband 84 Farben. Stickerei Bügeleisen Auf Patch Badge Applique Mittleren Finger Skull Skateboa R5. Transparent Klar Silikon Stempel Scrapbook DIY Basteln Briefmarken Fotoalbum NEU, Pigment 10g Perlglanz Iriodin® Colibri Gold Farbpigmente Pulverfarbe Silikon, 20g Endkappen Schmuckzubehör Verschluss Verbinder Perlkappen Endstücke PO. 10 x Tischkartenhalter Tischkarte Hochzeit Taube Goldhochzeit Deko Kartenhalter, 8 10 Stücke 20 1,9mm Gummi Hohl Reifen Auto Rad Modell Räder DIY Spielzeug, Braun & Pflaume Floral Chenille samt Blumen Schwer Polster Stoff von Next, C.C Designs Stempel "Birthday Puppy" RB1146 geburtstag Welpe Hund Mädchen, #DE "Dunkelrosa P230" Farb-Glasur Steingut Ton Keramik glasur selber machen, Design Wein Fass Schrank 12x Glas Flaschen Holz Deko Steh Regal Ständer H 65 cm.Filz Herzen Filzherzen selbstklebend 84 Stück je Packung ProArt NEU OVP. 0,50€/m Juteband Rosa Jutegitter Schleifenband 5cm Jute Dekoband Ökotex 100, Hahnstück 1/2" Hahnanschluss Hahnverbinder Innengewinde Schnellkupplung Garten. Holzdruckstöcke Indische Hand geschnitzte Textilgewebe Briefmarken 4144, NEU Töpferscheibe 18 cm. Wooden MDF Craft Shapes Feathers Peacock Bird Variety 3mm Thick Embellishments, 10m Hessische Band Spitzen Trimmt Natuerlichen Jute Sackleinen Band Hochzei L9F5.

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm

Holzpalette oval 20x30 cm 5mm, Holzpalette oval 20x30 cm 5mm