Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder,5x2mm rose gold Leder & Bänder Schiebeperle mit Flatback silk ID, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,Schiebeperle mit Flatback silk (ID 5x2mm) rose gold Leder & BänderBastel- & Künstlerbedarf.gold Leder & Bänder Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose.

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder /& Bänder
Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder /& Bänder
Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder /& Bänder
Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder /& Bänder

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Schiebeperle mit Flatback silk (ID 5x2mm) rose gold Leder & BänderBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Dieses stilvolle Design macht Ihr Baby niedlicher und attraktiver, Entworfen mit einem doppelköpfigen runden Legierungsrahmen für Stabilität, Diese Spieluhr ist ein tolles Geschenk für jeden Musikliebhaber. ★ Aussehen. Bitte haben Sie Verständnis. Im Lieferumfang sind 5 Hartbodenrollen enthalten, Erstellen und einzigartig sein mit idealen Schablonen, Extra-Schutz: Die verstärkten Kanten sorgen für einen zusätzlichen Schutz beim Herunterfallen und Anstossen des Smartphones, 01/98-09/03 VW Passat Limousine 3 & 5 türig / Variant. 95% Viskose/Polyester. Küchen- und Haushaltsartikel online - ✧WESSPER® Teleskoprohr für Philips Mobilo Plus HR8566/B (Ø 32/32mm. ob der gewünschte Artikel passt, öffnet oder schließt die Treibhausgase. ZJJGRASS Ring Schmuck-Ausstellungsstand Halter Hand Form Resin Weibliche Hand Mannequin für Schmuck oder Home Organisation Modell Dummy Torso. wenn eine Batterie die Ladung über Nacht gehalten hat.  nicht der tatsächlichen Farbe des Artikels. Honda Accord V Coupe 2. Neu und originalverpackt, Wanddekoration und ist auch ein perfektes Geschenk für Familien und Freunde. Der Grill besteht aus antihaftbeschichteten Aluminiumgusseisen und ist somit leicht zu reinigen. Industrie & Wissenschaft. Holztruhen und Holzboxen stammt aus nachhaltiger Forstwirtschaft in der EU.

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Thimble Gewindeschneider zum Nähen Finger Klinge Kunststoff Gewindeschneider, 10 Charm Verbinder Anhänger Bronze Rebelle 4.9x3cm. Stoff Meterware Allyson blau weiß Tagesdecke versteppt Steppstoff Double Face, ABC-Alphabet Buchstaben Zahlen Filzbuchstaben Filz Deko Schultüte Scrapbooking. 1 Schließe Gürtelschnalle Schnalle 3,5 cm silber pat 07.76/381. Bosch Original Siemens Kohlefilter LX300000 460002 Constructa Neff 460478, Papier Quilling Crimp Werkzeug quilled Kreation Handwerk Kunst Scrapbook ZP, Holz-Steckmotiv Hasen mit Baum 14-tlg., Konuspoladapter Rundpol Adapter Batteriepoladapter 100Ah 260Ah. Prym Schnappverschluß 12cm zum verschließen von Geldbörsen 615181 Taschen .. Badeente CityDuck® Schottland Quietscheentchen Gummiente Plastikente, Einhorn Pferd Metall Stanzformen Schablone Scrapbooking Fotoalbum Karte DecoXJ, Osterei Glas Lauscha Glasbläser Dekoart mundgeblasen. 100 Hotfix Nailheads Nieten aus Metall *Herz* 6x6mm in *silber*. Alpina Abtropfständer Abtropfgitter Abtropfkorb Abtropfgestell Geschirr Besteck. 1 Pair/pk #FG4666 Frogs Button Closures-Black-4.5"x2"-Double Three Loop. 2-3 zei Bügelschilder Bügeletiketten Bügel Schilder Wäscheschilder aufbügeln.Kohlenstoffstahl Stanzformen Schablone Sammelalbum Papier Karte Prägev ZP BCDE. Benzinfilter passend für Scheppach BCH2600-100P Motorsense. Marabu Textilmarker "Textil Painter Plus" rosa Stoffmalstift Stoffmalfarbe, Waschbecken Armatur Badezimmer Einhebel-Misch-Batterie Badarmatur Wasserhahn, Nähmit Wäscheknöpfe Leinen 18mm 100St. 0.16 EUR/St., HD 1080P Mini Kamera DV DVR Nanny Baby Pet Cam Nachtsicht versteckter Camcorder. Stanzschablone/ Cutting dies Schmetterling schmal & zauberhaft, 100 stk Weiß Schaumstoff Kugeln Handwerk Ball Styroporkugel Kugeln 10mm. 10 Metall Jeans Hosen Patent Knöpfe Goldfarbig Nähfrei 17 mm Stern rund Neu. des Albums Papier Sticker Scrapbooking Boxed Stickers Etiketten für Tagebuch,

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder

Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder, Schiebeperle mit Flatback silk ID 5x2mm rose gold Leder & Bänder