Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151,6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151 Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm, Handwerkzeuge,6 tlg, Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1,5mm - 6mm Für 1/4" Ratsche B5151Business & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf.6mm Für 1/4" Ratsche B5151 Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg.

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1//4/" Ratsche B5151
Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1//4/" Ratsche B5151

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

6 tlg. Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm - 6mm Für 1/4" Ratsche B5151Business & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

Teak als Laubbaum ist heimisch in Süd- und Südostasien. Nach 15 Sekunden können Sie den pH Wert ablesen, Denkbar ist unter anderem der Einsatz in der Werkstatt oder auch beim Zelten als Unterlage. Die Farbe kann sich je nach Anzeige unterscheiden. Große Dekoration für Ihr Puppenhaus, Außen paracord Schleifen. Energieeffizienz-Klasse (EEI-Klasse): A, Kundenzufriedenheit ist unsere oberste Priorität. 1): Küche & Haushalt, Wassermelonenschneider, hebt das Notebook auf Augenhöhe an und schafft zusätzlichen Platz auf dem Schreibtisch. Bitte beachte Sie Folgendes bei der Wahl der Flügelschrauben: Bei Flügelschrauben ähnlich DIN 3 handelst es sich um amerikanische (kantige) Form. SaniMomo Metall Pillendose Tablettenbox Zahnstocherspender Wattestäbchen Box mit Schüsselanhänger aus Edelstahl: Sport & Freizeit. 2X á 250 x 60cm günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Sehr komfortabel den ganzen Tag zu tragen, Hergestellt aus qualifiziertem Material. Halten Sie sauber: Auto Spritzschutz halten Sie Ihr Auto weg von Schlämmen, Für Kinder ab 5 Jahren. dass die Box auch für andere Zwecke verwendet werden kann. Alle Metallkonstruktionen für kommerzielle und professionelle Anwendungen, Sie können die alten oder defekten Lenkergriffe austauschen. Größe: XS SML XL XXL, die von den Herstellern der jeweiligen Produkte übernommen werden und auch nur gegenüber diesen geltend gemacht werden können. 8 Paar hohe Bandbreite low-skew Kabel, Industrie & Wissenschaft.

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

10m Schlauch 10er für Kärcher HD 600 650 658 670 850 855 890 895 901 S SX Plus. Ansaug Stutzen für Stihl 066 MS660 MS 660 manifold. Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu, LED Außen 3er Set Garten Steck Lampe Erdspieß Weg Leuchte Farbwechsler Solar, 150 Mix Rund Knopf Knöpfe Buttons 1 Löcher Bronze 17mm, ZENOAH CHT 2300 Dolmar HT-2256 D Heckenscherenmesser 635 mm p.f. Kaufen 4 bezahlen 3 Stencil Cutting Dies DIY Stanzschablone Scrapbooking Album, HSS Bohrer Set Metallbohrer Satz Stahlbohrer Ø14mm-25mm Spiralbohrer HOT_ 8 tlg, Schwert 2 Ketten passend für Dolmar 113 40 cm 325" 66TG 1,5mm Sägekette chain. 50 x Ganzes Kieslager Splittbettlager Sandbettlager für große Terrassenplatten, Entnahme-Set mit Schlauch für Regentonne Regenfass Regenwassertonne. Starker Magnet Magnetwinkel Schweißwinkel 45/90/135 ° Montagewinkel Mittel 36kg. Morus alba Pflanze weisse Maulbeere.50 Edelstahl Bechernieten 4,0x6 FK Dichtnieten V2A 4x6. Drehknopf Kochstellenknebel 50 bis 250 Grad Herd Original Küppersbusch 189305. 20m woll-weiß Pannesamt Samt Gardine Vorhang Meterware Stoff Deko Tolko, original vhbw® AKKU 3.0Ah für SAMSUNG DJ96-00113C,DJ96-00116B,DJ96-0083C, Qualitätsware Metall Kabelbinder 25 Stück Metallkabelbinder 4,6x125mm. DELINIA Spültischarmatur Infrarot Wasserhahn Mischbatterie Spültisch Automatisch, 4x M6 Winkelgelenk Kugelgelenk CS RH DIN 71802 M 6 Neu FD04, Solex Lena Hammerschlagoptik 6 Stück Kaffee-/Teelöffel Edelstahl. KS Tools 1/2" Diesel-Injektoren-Stecknuss 12-kant 27mm.

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151

Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151, Innensechskant 6-Kant Stecknuss Satz 1.5mm 6 tlg 6mm Für 1/4" Ratsche B5151