6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil,Kantenschutz Schutzprofil 6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech, Spezielle Fahrzeug-Teile, Oldtimer-Autoteile,6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz SchutzprofilAuto & Motorrad: Teile.6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil.

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil
6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil
6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil
6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil
6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz SchutzprofilAuto & Motorrad: Teile, Spezielle Fahrzeug-Teile, Oldtimer-Autoteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

mit denen Sie köstliche Leckereien zubereiten können. 1 Stück günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Produktbeschreibungen Eigenschaften:. aus Kunststoff (Polyethylen); hochwertige Qualität. der Wasserbeutel kann für lange Zeit wiederverwendet werden. ❀ Nettobetrag: 16g, Überhitzungsschutz, DYMO LabelManager PC, Sie gelten zumindest für das Gebiet der Bundesrepublik Deutschland, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, They are: Color of Translucent Red Color of Translucent Green Color of Translucent Blue Color of Translucent Orange Color of Translucent Purple Color of Translucent Yellow Quality control: No cracks. Das Oberschenkelband behält seine Spannung und Elastizität auch nach wiederholtem Waschen. 10 x 10 cm 3er Packung: Spielzeug, Auifor ❤Mode Männer beiläufige Button Druck Hawaii-Strand-Short Sleeve Top Bluse Drucken: Bekleidung. Staub und Feuchtigkeit. Packing Content:, Innenmaterial: Ohne Futter. Miditischtennisplatte für Ping Pong unterwegs, Infinity Freundschafts Scherenschnitt Lederarmband schwarz/silber, Fühle dich komfortabel in diesen grauen Männershorts aus 00% Jersey Baumwolle. Türgriff-Aufkleber Set 4 x + 1 'MITSUBISHI ', hinten aufgesetzte Taschen, gewebeverstärkt 180 g/m². 53 m (Breite) - 5. Es kann Verfärbungen und Risse an den Bootssitzen durch Sonneneinstrahlung verhindern. Lieferumfang: Genesis Gerahmtes Poster Für Fans Und Sammler, 2 Kanal 4K UHD AV Receiver mit Dolby Atmos und Multi-Room, 08 gibt es beim Kauf eines ausgewählten 8V Akku-Geräts ein Akku BP Li, Designed to provide maximum performance when used with your V12 Airsoft Engine.

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

Chamois Auto Fensterleder Ledertuch Echtleder Schafsleder reinigt streifenfrei. Memory-Foam-Sitzkissen mit Gel-Schicht und Anti-Rutsch-Bezug Gelkissen, 5 Stück Aluminiumring Alu Dichtring Dichtung 22x27x1,5 mm DIN 7603 Form A, QT Bunny Love fabric fat quarters pale blue.Rabbit ladybird 24729-B. Überspannungsschutz SCHUTZ vor ÜBERSPANNUNG KFZ/PKW 12 V/DC voltage-protect NEU, ★ ★ ★ ASCHENBECHER FÜR AUTO ODER BÜRO WARE DELUXE CHROME, 1 x Drehverschluss für Ovalösen LKW Plane Halter für Anhänger 22,5 x 13,5 mm. Kraftstoff Tank Cap Deckel Zubehör Ersatzteile Rasenmäher Heckenschere. SCANGRIP Handleuchte STICK LITE M LED Leuchte Werkstattleuchte bis 250 Lumen, 50 Stück Kupferringe Dichtringe 21x28x1,5 mm M 21, Senkkopfschrauben Schlitz DIN 963 M3x20 V2A M3 x 20 25 St, Sit down and Relax Sticker WC Toilettendeckel Aufkleber Klodeckel 20x20cm, 2x 20cm Nummer frei wählbar Startnummer Auto Autoaufkleber Rallynummer No.18, Kohlebürsten Kohlen Motorkohlen für Hitachi D6C 6,5x7,5mm Typ 999-041, Glitzer Folie 50cm x 152cm mit Luftkanäle Designfolie Weiß Diamant. 5,58€/m² Auto Folie SILBER METALLIC MATT 600 x 152 cm Blasenfrei Car Wrapping, Amber von Elements 20 Räucherstäbchen Original Indien Incense, Wassertransferdruck Folie Hydrographics WTD Splash 1m x 50cm Breite. Schwarz Wildleder Optik Velourfolie 30cm x 150cm samtfolie selbstklebend.Motiv Verrücktes Einhorn Tasse mit Namen Elisa. Ersatz 50 x 400 cm PKW Tür HIFI 2m² ALUBUTYL Dämmmatte Anti Dröhn Matte Bitumen, Neu STARTER RELAIS SOLENOID für Briggs & Stratton 3057700 1751569 725-0771 Motor. Taufkleid+Stirnband Mantel Chiffon Set 3-Tlg Gr.62,68,74,80,86 ❤️Neuheit ❤️. 5 m Kantenschutzprofil schwarz für 0,5-2 mm Blechstärke mit Metallklemmband. # Steckdose CEE Stecker Kupplung Camping Boot 16A,3600 W belastbar,Schuko B.D.. 3000W/6000w Spannungswandler 12V-230V Inverter Wechselrichter mit Fernbedienung.

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil

6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil, 6x8mm Kantenschutzprofil metallverstärkt 1-2mm Blech Kantenschutz Schutzprofil