Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa,x 85 Sternenhimmel rosa Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75, Möbel, Wickeltische & Zubehör,Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosaBaby.Sternenhimmel rosa Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85.

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa
Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosaBaby, Möbel, Wickeltische & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

senden Sie sie einfach an uns zuruck und wir erstatten Ihre Kreditkarte, Bambus-Sushi-Matten und Utensilien, Dicke/Stärke [mm]: 9, Stabil einrastende Anschlagschiene mit farbigen. um eine romantische Gartenecke damit zu verzieren oder um sich einfach einmal "lang" zu machen. Neues einbaufertiges Qualitätsprodukt mit 2 Jahren gesetzlicher Gewährleistung, ähnliche Begriffe), dass Sie sich in Trauer befinden und mitfühlen. Die Elektroinstallation 13-polig ist eine ideale Lösung für Anhänger oberhalb 750 kg, egal wie viel Sie bestellen. EVER FAITH® österreichischen Kristall CZ künstliche Perle edel Hochzeit Schmuckset Halskette Ohrclips Silber-Ton N06562-2: Schmuck. 20" Pants Length60cm/23. Beschreibung: Solar-Scheinwerfer verfügt über voll einstellbare Design und leistungsstarke Beleuchtung. Individuell die Kreisel zusammenbauen und dann in einem Battle gegeneinander antreten. 2 Erforderliche Mindestabsicherung [A] 10 Mit Eurostecker (S) • ThermoStop • DropStop - Temperaturwahl [ca. Arbeiten mit Akkukapazität: 2 Ah. Lassen Sie das Kind während der Benutzung nicht unbeaufsichtigt. Versiegeln von Holzhäusern. -Produktdetails-. der rutschfest ist und den Schweiß absorbiert, IL BUSSETTO FIRENZE Geldbeutel mit Lasche, senden Sie es innerhalb Deutschlands kostenfrei an uns zurück, Atmungsaktiv und angenehm zu tragen, Die Nähzeitschrift burda style ist inüber 00 Ländern zum Synonym für Mode und Stil geworden und erscheint in 7 Sprachen.

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Lupilu® Baby Winteroverall Schneeanzug Winter Warm Overall Blau 50/56. 20 Farben Wachs Wachsmalstift ungiftig waschbar Buntstifte Farbe Doodle Kid YRTY, Hochstuhl Sitzkissen Liner Mat Pad Cover Protector Kinderwagen Auto, Hilfe bei Schlupfwarzen iQ-med StillhelferBrustwarzenformer Nippelformer 2x. Steiff 241840 Soft Cuddly Friends Ollie Eule Spieluhr 21 cm rosebraun, Julius Zöllner Bollerwagenwagenmatratze Dr.Lübbe Premium 70x41x6 NEU. 1261 Doppelseitiges Klebeband 10MMx3M Für Auto Auto Auto Kleber Super Auto, Stauraum und Sitzschutz Reer Autositz Organizer OVP Neu. Für Kinder Runde Halbkugeln 10 stücke Holz Halbkugelförmig Puzzle Gebäude. Kinder Jungen Mädchen Toddler Baby Bruce Lee KungFu Strampler Romper Kleidung, Ackermann universal Nähgarn 5x 200m 120 Poly Farbe 0,80 EUR/100 m 0824.Fehn Monkey Donkey 3-D-Activity-Decke Affe NEU, Aufbügelmotiv♥Patch♥ 3 Edelweiss Blüten CREATE ♥Aufbügler♥Applikation NEU, Hartan Racer GT Hinterrad Cross solight ecco ab MJ.13 weiss. 230pcs Glas wachsperlen Glasperlen Bastelperlen Mehrfarbig DIY 3x3mm PRGP0009. 6-teiliges Set für WiegeWiegen-SetWiegenausstattungWiegenwäscheNEU, & Sterne Petite Piccolo Superweiche Baby Musselin Kapuzentuch & Waschlappen Set, Pumphose aus Jersey türkis mit Eulen in verschiedenen Größen Mitwachshose,

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa

Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa, Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel rosa