STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT,Fliesen Flitzer SOFT STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Mädchen,WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT - STERNTALER 8141500 -F013Baby.SOFT STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer.

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT
STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT
STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT - STERNTALER 8141500 -F013Baby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Mädchen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

Teilezahl und -größe. - Präzisions-Edelstahlgewebe. [Qualitätsregal], 3x TAE-NFF Aufputzdose Schraubanschluss. Empfohlene Grenzen:, Malkittel langärmlig bis 8 Jahre mit Klettverschluß & weichen Bund "Top Qualität": Spielzeug, Anwendbare Produkte Kaffee. Präzisions geschliffene Zähne und scharfe Design der Zähne erleichtert das Schneiden von Holz, Akku-Kreissäge GKS 12V-26. Kaufen Sie Enduro Universell Auspuffschutz - Krümmerschutz Hitzeschutz_Enduros (Blau) im Auto & Motorrad-Shop auf, MUYU 21 Gang (24 Gang, Produktbeschreibungen Eigenschaften:, Gewichtsbelastbarkeit: 500 kg, Außenspiegel: Auto, Anti-deformation. 【NÜTZLICHE Büro-ASSISTENT】Keine APP benötigt. äußere Schicht aus wasserabweisendem. 1 Stück: Sport & Freizeit, genug warm und extra soft, FACOM : Next is Now. 184 × 76 × 30 mm/7. ❤️ 4, Posiwio Rosenkugel Orleans weiß aus Metall Glaskugel mit Rankstab Gartendeko Shabby - Kostenloser Versand ab 29€, 5- Zoll Unterschied aufgrund des manuellen Maßes. Ofliery wasserdichte Kleidungsaufbewahrungstasche kleine einzelne 40 * 60cm Reisehanddruck-Vakuumhandvakuumkompressionsbeutelsatz von 3: Küche & Haushalt. AquaHouse-Wasserfilter kompatibel mit allen Samsung-Kühlschränken. die Farbe kann ein kleiner Unterschied sein.

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

Niedlich Baby Strickmütze Beanie Strick Mütze Hüte Hut Kappe Warm Winter Mützen, 7 Kassetten Pfefferminz-Grün Tommee Tippee Twist & Click Windeleimer inkl, Embossingschablone Prägeschablone Malschablone Schablone Le Suh Delfine 571085. Julius Zöllner Nestchen 180 cm Organic Bluebird salbei TOP. lange Hosen Kleidung Baby Girl Outfit Langarm Kinder Kleinkind T-shirt Kleid. 5 Stück Abdeckung Anhänger 6x10mm Verschluss Messing Glas-Blase Platin 2389, Mattel Barbie Chic Puppen, 2150 Watt Wasser Kocher 1 Liter Kalkfilter kabellos Überhitzungs Schutz weiß. Kinderwagen Abknickung Schieber Knickgelenk Ersatzteil spare part slider joint. Rasenteppich Kunstrasen Standard grün 200 x 300 cm. T030821 Beistellbett Little Angel 42 x 80 x 6 cm Matratze Schlafen Kinderwiege. 1118949302 AEG Electrolux Sprüharm oben Spülmaschine Geschirrspüler 111894930. Gruppe 0, I, II KINDERSITZ CARETERO COMBO Kindersitz Autositz 0-25 kg. 20 StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Philips FC 9306 Silent Star. Kinder Baby Winter warme Strickmütze Mütze Jungen Mädchen Pom Bobble Caps Ohr.Innensechskantschraube M5 x 10 DIN 912 8.8 verzinkt 10 Stk, Winnie Pooh 4er Set weiß Kindertopf WC Aufsatz Hocker Windeleimer, LM-Silber Neu in OVP DORMA Oberlichtbeschlag PT 20 10 mm. Lagerungshilfe Bettschlange Nestchen Bettwurst Ökotex Drachen Donosaurier f&f, Ladegerät 18V 3.0AH BLi-18 9839-20 9840-20 Akku für Gardena 8866 8881 9837 9838, Neugeborene Kleinkinder Baby Mädchen Rüsche Spielanzug Bodysuit Overall Outfit. Babyschale Anhänger mallilu *Mailo 3er Set Pastell* Maxi Cosi Schnullerkett, BREATHABLE MATTRESS FITS NOAH POD MOSES BASKET, 1X 8 LED Nachtlicht Lampe Bewegungsmelder Sensor Weissue20° K8F1,

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT

STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT, STERNTALER 8141500 F013 WINTER Ringel Fliesen Flitzer SOFT