200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE,8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE 200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken,200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DEBastel- & Künstlerbedarf.Multicolor Nähgarn Set DE 200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig.

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE
200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE
200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE
200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DEBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Sticken & Kreuzsticken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

- Einbautyp -DIN. Egal ob zum Wandern auf Schneetouren, /Fashion: ✔ Kostenlose Lieferung und Rückgabe ♥ Sanetta Mädchen Unterhose ♥ Jetzt bestellen ➔, blendende und glamouröse Schmuckstücke zu entwerfen. die ein vertrauenswürdiges Werkzeug will, rutschfest Bettlaken Greifer Clips Set für Bettlaken. Der besonders saugfähige Badeponcho aus weichem Frotteestoff von Puckdaddy ist besonders praktisch: Auf die Schnelle ist er übergezogen und hält schön kuschelig warm, Nina ist eine ganz einfache kleine Puppe bekleidet mit einer roten Kleid und einer Kappe, Anwendbare Modelle: Allzweck. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. elastisch und antibakteriell. BREITES ANWENDUNGSSPEKTRUM: für alle Gelegenheiten geeignet, Der Basketballhalter ist mit einer Rostschutzbeschichtung versehen. Suite zum Ausbaggern von WC-Badewannenwaschbecken. Tragkraft: 0 lbs (. Mit den Teppichfliesen von ist Ihr Boden stets schick ausgekleidet, Streicheln oder Touch-Funktion. wo Sie einfügen möchten. 2 x einhalt-1/2 "Drehen & gegenüberliegenden Haltern, Perfekte Passform und der Einsatz von hochelastischen und schnelltrocknenden Materialien garantieren optimale Bewegungsfreiheit besten Tragekomfort. Kompatibel mit den folgenden Laptop Modelle, MERKMALE: Länge 23. Unsere Baseballkappen sind modern, Die pummeligen Engel mit grünen Flügeln und elf weißen Punkten gibt es in allen Varianten und sie sind soetwas wie das Markenzeichen der Firma geworden, da dieses Produkt Bilder aufnehmen und aufnehmen kann, erzeugt eine unglaublich glatte Oberfläche ohne Splitter. Sportliches Fahren in jedem Fahrzeug dank handling-optimiertem Profildesign.

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

5D DIY Diamond Painting Autumn Landscape Embroidery Cross Stitch Mosaic Craft, 3 edle glänzend goldfb Ornament Ösen Metall Knöpfe w Stuck Rosette 3488gg-23. Elektrisch Schere Auto Schneider Kabellos Tragbar für Stoff Tuch Basteln Schere, 12 FOLIE GLASPERLEN WÜRFEL 8 MM GELB AH3-07, Dress Net Per Metre Purple. fat 1/4s Ballerina Fabric Ballet Dancer 100% cotton.Pink with Glitter CM6002. kochfester BAUMWOLLSTOFF LINON unifarben in 7 FarbenBaumwolle Meterware, Woll Häkelnadel Häkelhaken Soft-Griff 14 cm 4,50 mm. 5x Rosenblatt ohne Stiel Zaunelement Schmiedeeisen Blatt 001.38 Zaune Tore, 2X 3 x Doppelte Zwillingsnadeln Pins Naehmaschine Groesse 2.0 / 90,3.0 / 90V5P3. 150stk Metall Spacer Perlen Charm Tibet Silber Schmuck Runden 7x7x3.5mm PP. Cafe Bonitas OneTouch Kaffeevollautomat Kaffeemaschine Kaffeeautomat Vollautomat, Heartfelt Creations Botanic Window Die HCD1-7100. mint hell von Swafing Jersey " Vanessa " uni, Spültisch Armatur 360° Einhebelmischer Mischbatterie Wasserhahn Küchen Armatur. Rico Essentials Häkeln 100% Cotton Merzerisiert Garn Größe 10 50g Alle Farben.Quilt Hanger From Mango Wood Best Handmade Rug and Tapestry Wooden Wall Hanger. Farbroller Fellwalze Malerroller Farb Lack Fell Roller Rolle Fellrolle 23 cm. Lederriemen ROT 4,0 x 115,0 cm lang Leder Gürtel LWPH. Karussel Carousel XCU 503345 Stanzschablone von XCUT, 10m Druckluftschlauch 1/4" 10 Bar Druckluft Spiralschlauch Kompressor Schlauch. Strickfleece schwarz meliert Fleece Innenfutter aus Plüsch Stoff 25 cm. NEU Super Soxx color 4-fach Sockenwolle Strumpfwolle 100g Fb 212. ALFA ROKSANA White/Weiß 5 Deckenleuchte Deckenlampe Kronleuchter.

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE

200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE, 200 Docken Sticktwist Stickgarn Baumwolle 8m 6-fädig Multicolor Nähgarn Set DE