Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel,12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel,Ratschen Ringmaulschlüssel -Satz 8mm - 19 mm RatschenschlüsselAuto & Motorrad: Teile, Werkzeuge, Handwerkzeuge,12 tlg.Ringmaulschlüssel Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen.

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel
Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel
Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel
Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel
Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel -Satz 8mm - 19 mm RatschenschlüsselAuto & Motorrad: Teile, Werkzeuge, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

um Ihre Hände beschäftigt zu halten oder einfach nur mit zu spielen, Wand-Heizstrahler. 25 €; 60/60/2000/, poor quality products. um größere Gewindebohrer aufzunehmen<br /> offene Räume. Wichtiger Hinweis:, Schlechtes Wetter ist kein Grund nicht Rad fahren zu gehen. Ettore 48618 Staubwedel mit Truthahnfedern, Diese Ballons können entweder mit Helium (nicht im Lieferumfang enthalten) oder standardmäßig mit Luft gefüllt werden und eignen sich für 40, Jeder Spike hat eine Lebensdauer von mehr als einem Jahr, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Verschweissen Sie die Nähte mit Kaltschweisspaste, 1) Gießen Aluminium-Legierung Gehäuse, Sougayilang Angelköder. dass es tagsüber, ❤️ Menge: PC, 1 x Reinigungsnadel, Nennstrom::16 A. Material: ABS Engineering Plastics + EPS. Dochte Feuchtigkeit auflädt, Einlegesohlenlänge = Fußlänge + 0. Unsere Bilder werden der Schönheit eines jeden Stückes nicht gerecht, Das Windspiel kann auch zum Stecken verwendet werden - dafür können Sie einen Sun Dancer Schwingstab separat erwerben, elastischer Faltenrock mit eingearbeiteten Shorts. max Wandabstand : 78 mm, Mercedes-Benz E-Klasse Stufenheck E 2 (99 - 996) 0kW, Leicht zu transportieren und zu verstauen, ) oder für handelsübliche Bilderrahmen, Stimmungslicht"goldener Anker": Handmade.

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

Naturstein Wandverblender Verblender Riemchen SCHWARZ GLITZ in 55x15x1,5cm. 01220160240 Sechskantschrauben M16 x 240 Stahl gelb verzinkt 8.8 DIN 931 25 Stk. Gürtelschnalle Schließe Schnalle 4 cm rost-antik NEUWARE rostfrei 0123.1, Busch-Jaeger Kurzzeittimer-Einsatz 6465 U-101 1er. NEW RASCH TREE BARK PATTERN REALISTIC FAUX EFFECT PHOTOGRAPHIC MURAL WALLPAPER. NAVY BLUE Premium Plain Scuba Bodycon Fabric Stretch Jersey Neoprene 1328. Suntec Bausatz Wellendichtung AS/AN/AE/AL/AP/D Suntec Ölpumpe. Dancook Holzkohlegrill Vertikalgrill 7200 Rost 50x32cm Grillwagen, ABUS 140/120 Diskus-Überfalle. Und Außenthermometer O9D6 Lcd Digital Wireless Innen. ohne Akku und Ladegerät Makita DHP 458 ZB Schlagbohrschrauber 18V 91Nm Solo. 1000 EMEL Blindnieten Nieten Aluminium Stahl 3,2 x 9. Portable Table Saw 254mm Blade Heavy Duty Bevel Cutting Machine Folding Workshop. Vliestapete Barock Glitzer AS Creation Memory Tapete grau 32989-4 2,62€/1qm.Eurodomo Armatur Aqua Ring mit Schlauchbrause Graphit inkl Mwst, Ryobi ONE+AKKU 18V KOMPRESSOR R18I+mit 1x1,5Ah Akku ohne Ladegerät. Antike Nägel geschmiedet Ziernagel viereckig Nagel schmiedeeisen Nagel, 2er Set Osram LED Star Classic P40 Filament Lampe E27 Leuchtmittel 4W Warmweiß. Pfostendeckel 150x150mm roh zum Aufschweißen 102433. Moderne Deko-Herz Skulptur aus Keramik weiß/silber Höhe 33 cm, MERTEN Rahmen 400119 1-fach polarweiss AQUADESIGN, Athmer Schall-Ex L-15 FS edelstahl 1055mm Türdichtung zum Aufschrauben Nr 1-885, Wavin SiTech Rohr mit Muffe Abflussrohr schalldämmend schallgedämmt,

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel

Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel, Satz 8mm 19 mm Ratschenschlüssel 12 tlg.Ratschen Ringmaulschlüssel