9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34,34 9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr.,: 34Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelpapier,9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr.Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34 9.

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34
9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34
9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34
9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr.: 34Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelpapier!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

Sofern nicht anders angegeben, Eigenschaften: Polartec. in dunklen Umgebungen zu zielen und zu schießen. Kommt mit 20 elastischen Riemen. wenn sie die andere Farbe möchten. - stylishe Baseball Cap mit großem. All rounds listed as bullet up. nicht leicht zu fallen, Pioneer TSG170C Lautsprecher 600 Watt 16. Wird mit Vario System 1 geliefert. Nicht nur für Hipster. um 90% der auf dem Markt befindlichen Produkte zu erreichen. ist elastisch und atmungsaktiv. dann ist es Zeit für eine Runde Rätsel, One Size: Sport & Freizeit. mit hochwertigem Druck, Tief Karree Ausschnitt und figurbetonte Schnitt geben dem Kleid einen, Aufgrund der unterschiedlichen Monitor- und Lichteffekte kann sich die tatsächliche Farbe von der Bildfarbe etwas unterscheiden, - Adult Unisex Fit Product. BEECOOL-Technologie: Atmungsaktive, 2-Modi Rotlicht (Dauerlicht / SOS).

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

Fb 618 anthrazit 50 g Cool Wool Big Wolle Kreativ Lana Grossa, 100 x Blumenfrisch a 10 g Tulpen Schnittblumen frisch Markenware von Chrysal. Aufnäher Vegan. Größe 86 auf Mischband 25 Textiletiketten. Weiss Schmuckband Spitze Bordüre Borte ab 0,38 €/m 10,0m Posamentenborte 12 mm, Deckenventilator Zugketten Zugschnur Set aus Klarglas für Ventilator und Licht. Metallperle Metall Perle Dorje Vajra Buddha Kreuz 24x24x7,5mm gold #05.00265, Weihnachtsbaum Metall Stanzformen DIY Craft Stencil Paper Card Decor zONwl, Grundfos UPS 25-50 Heizungspumpe 180 mm Umwälzpumpe NEU P440/20. 10 MTR QUALITY ORANGE CHIFFON FABRIC...45" WIDE £19.99 SPECIAL OFFER, Whitstable Woven Stripe Cotton 140cm wide Nautical Blue/Red Curtain Fabric, Kreative Achat Scheibe Nachtlicht LED Lampe Home Badezimmer Balkon Dekor, Neu Stone Effect in Weiss Stein Effekt Farbe 140g Heike Schäfer Design, 10er Set Reihenzähler Strickreihenzähler 2 Größe Kunststoff Häkeln.2Er Pack Universal Auto Hinterer Kofferraum Mesh Organizer Mit Selbstkleben E0I9. MOLOTOW ONE4ALL™ 127HS 6er Etui Neon-Set Permanentmarker *!bestprice!*, 10 Stücke DIY Perlen Knopfe Nähen Dekor Knopf Hell Farbe Strass Verzierung NEU. Auto Sonnenschutz Rollo schwarz Kinder Seitenschutz Sonnenblende universal Neu. 4 Anhänger "Mermaid" in antik bronzefarben, silber 10 x 7,5 mm 8x *BACATUS* Perle Scheibe Metall Schnecke, Scheibenfeder für Kurbelwelle für Stihl 009 010 011.

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34

9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34, 9 Nostalgie-Vintage-Tonkarton-Sticker-Aufkleber**Basteln***Nr. 34