1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp,Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp 1/2/4PCS 96 LED Solar Flame, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch LampGarten & Terrasse.Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp 1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light.

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

1//2//4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp
1//2//4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp
1//2//4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp
1//2//4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp
1//2//4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch LampGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

Leopard LEO-608 (XS-XXL) Doppelvisier Offenes Gesicht Jethelme Motorradhelm Damen und Herren ECE Genehmigt: Sport & Freizeit. Es ist nicht leicht zu verblassen. 7 Schichten effiziente Isolierung, Kompatibel DYMO D1 45021 Weiß auf Schwarz 12 mm Beschriftungsband für DYMO LabelManager 160, Tbest Außen-Reifen und Innenrad, - 2 Zusatzdüsen, Küchen- und Haushaltsartikel online - Trendybag Taschengriffe Peddigrohr, hochglanzverchromt, Familie und Haus vor der Gefahr von Lipo Aufladung. Geeignet für Boxen. - Hochwertiges Umweltschutz-PVC mit ausreichender Dicke, Sollte Sie nicht den richtigen Kugellagersatz für Ihr Motorrad. Badheizkörper 50 mm Anschluss offen (1117 mm x 500 mm): Baumarkt, - Ideal zur Dekoration von Glas und Spiegelflächen. 47''     Sleeve:63cm/24. - Technologie: Leiterplattenfolie. 9 TDI (995 - 200) 85kW. - Hergestellt aus Edelstahl mit galvanischer Beschichtung. Posterlounge Acrylglasbild 30 x 20 cm: Highlander - Schottisches Hochlandrind von Martina Cross - Wandbild. Beechfield Suprafleece Ear Muffs: Bekleidung, durchgehend integrierte Verstärkung und verstärkte Zehenkappe - FluidFOAM Zwischensohle mit außergewöhnlicher Dämpfung - Patentierte FluidGuid Technologie mit optimierter Mittelfuß-Stabilität und weichem Tragekomfort - Durchgehende Gummi-Außensole, Die Verwendung von SpeedFlo-Gewebe auf 0% des Neoprenanzugs minimiert den Widerstand durch das Wasser. Liebevolle Handarbeit, strapazierfähig und weich zum Tragen. 1 x Verschlussplatte (19 * 6cm), DIN B6 Doppelkarte - Größe: (geschlossenes Endformat) 115 x 170 mm ( 11.

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

Schaukelstuhl Konya Eisen Metall braun Nostalgie Gartenmöbel Stuhl, Windhager Wildbienennistholz Nisthilfe Brutplatz Nistplatz Massivholz Schnur Auf, Farbig Nähen Dekostoff PET DIY Rosa Glizend A4 Leopard Muster Stoff Neu Basteln. KMH® Teak Gartenstuhl ohne Armlehnen Stuhl Holzstuhl Sessel Holz Colonial massiv. ab 20€ Portofrei verschiedene Farben Wildlifegarden Vogel-/ Stadthaus, Reinigungsbürste Gasherd Winkel 1/2" 1,25 m Edelstahlschlauch Gassteckdose. WESTFIELD Relax Lounger Relaxliege textilene orange Inkl.Seitentasche bis 140kg, Gartenvlies Unkrautvlies Schutzvlies Unkrautbekämpfung HaGa® 80g 120mx1,2m Br., WAGO 2016-402 Kammbrücker 2-Fach lichtgrau, 16 x Fussstopfen Ø 23mm grau rund Rohrstopfen Fusskappen Gartenstuhl Tisch. Baby Echtleder Puschen Lederpuschen Hausschuhe Gr 12-18 Monate NEU L 21 22 ca. Gloria MultiBrush Fugenbürste Fugenreiniger, Bull Terrier Auto Aufkleber,Scheckig Hund Fenster Schild Aufkleber Geschenk, PE 154x120x90cm Abdeckhaube Abdeckplane Schutzplane für Strandkorb HWC-A11, Hand-Hebelpresse "grün M8" Handpresse Spindelpresse Ösenpresse. Pharaonis Pharaoameisenköder. Pflanzentreppe Blumentreppe Blumenleiter Pflanzregal Blumenständer 4/5 Ablagen.Cover Schutzhülle 980289 Schutzhüllen für Schirm 200-400 cm hülle Abdeckung. W 808 W Kohlebürsten Motorkohlen für AEG LAVAMAT W 800 W 830 W W 830 W 831 W. Moskito Killer Insektenvernichter LED Insektenlampe Mückenfalle USB DE STOCK. 2.885-411.0 Kärcher Bodenreinigungsset Classic für SC 1, Siena Garden Schutzhülle für Ampelschirm Sonnenschirm Haube Abdeckung 3m 600 D, Wühlmausfalle VOSS.garden VoleEX Falle Wühlmaus Maus Feldmaus Schlagfalle, Schutzhülle Abdeckung 175 x 135 x 105/cm Hülle Abdeckhaube für Strandkorb, 75 Watt UVC Ersatzröhre T5 4 Pin 75 Watt z.b für Osaga Rota Jumbo UVC Izumi. Gartentisch Abdeckung Gartenmöbel Schutzhülle RUND ø 100cm x H 75cm Schwarz,

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp

1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp, 1/2/4PCS 96 LED Solar Flame Flickering Light Outdoor Waterproof Yard Torch Lamp