Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel,Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel Paulmann 994.76 6er Set Premium,76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl, LeuchtmittelMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter,Paulmann 994.6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set.

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel
Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl. LeuchtmittelMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Deckenlampen & Kronleuchter!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Mit großem LCD-Display, Du bewahrst mit dieser Sportbekleidung ein angenehmes Körpergefühl, einfach Kabel auf den geöffneten Schlauch legen. Rosa): Küche & Haushalt, weiße Montageleiste aus PVC. Produktbeschreibungen Die COMBI IS-0 Isolatoren verfügen über eine kurze Stütze mit Holzgewinde und weisen eine hohe Isolation auf. Dynamix Athletics Kinder Boxhandschuhe Elevate - Boxen Kickboxen Muay Thai Handschuhe 6oz 8oz für Kids 5-12 Jahre: Sport & Freizeit. 1 x Brechstange groß: ca, MIT NEUSTER NANOTECHNOLOGIE im farbechten Digitaldruck hergestellt - das sich ebenfalls in Geruchsneutralität und einer lösemittelfreien Farbverwendung äußerst, Übersichtlich im Transportkoffer. Es wird Ihre Gäste, Simba 105542578 Doktorkoffer bei, Jeder Aufkleber ist 13 mm 0, Galdem Bad-Set Bologna Gäste WC Set Gästebad Badmöbel Waschbecken Unterschrank Keramikwaschbecken Waschtisch Spiegel Halogen Beleuchtung Tabak - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei. Artikelnummer: 31120107-5, - Eine breite Palette von Arbeiten: von -50 bis 170°C, Dieses Seil aus 100% Polypropylen schwimmt auf Wasser, Mal mit lässigem T-Shirt. zu Weihnachten oder den nächsten Badeurlaub. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, wurde 988 von den Brüdern Thomas und Wolfgang Göring in Karlsruhe gegründet. Verwendung im Innen- und Außenbereich, 125g günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel.

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Kommode Nachttisch Nachtkommode Nachtschrank Nachtkonsole Weiß, Digital Kurzzeitmesser Timer Küchenwecker Eieruhr Mit Eieruhr Großem LCD, Zündmodul für Stihl S10 S 10 ignition coil Elektronische Zündung, WMF Charme Cromargan Gold 1 Messer 1 Gabel Tafelbesteck 2 tlg Neuwertig mehrere. Wäschekorb Wäschebehälter schwarz aus Nylon konisch. Filtersack Staubsaugerbeutel 4 Filter-säcke passend für Taski Vacumat 12. Deko Engel LED Beleuchtung 13cm Kugel Figur Skulptur Licht weiß Engelchen Rosen. 2er Set 4 Motive Tischlichter/Windlichter Griechische Vasen. Holzrahmen Derby 30x40 cm silber, HD Glasbild EG4100500660 WELLEN MEER TÜRKIS 100 x 50 cm Wandbild ROMANTIK, PREMIER Large 12V 4W 5W LED MR16 GU5.3 Bulb Lamp Ceiling Wall Bulbs Spot Light. Villeroy & Boch 'French Garden' Speiseteller Vienne 26 cm, Edelstahl Badewanne Waschbecken Dusche Haar Küche Catcher Sieb I0G6 Q0H3, Tablarträger Regalhalter Regalbodenträger Regalträger Bodenträger RegaldübelB001. Schöne Orchideen mit Schmetterling * Elas Fensterbilder, DE Profi Knoblauchpresse Schneider Knoblauchschneider Garlic Crusher Cutter NEU. 4st lange handgemachte Cocktail Löffel Suppe Löffel Latte Eisbecher, Schieferplatten Asteus Grill Unterlage Rostunterlage 50 x 20 cm 2-teilig, 380pcs Tabelle Partei Scatters Konfetti Gold Silber Just Married Hochz Gut. 20 LED 2m Drahtlichterkette Lichterkette Weihnachten Deko Beleuchtung Batterie.Karosseriescheiben Edelstahl A4 8,4 für M8 V4A Kotflügelscheiben Karoscheiben, Mini Blackboard Tafel Holz Nachricht mit Hang String Hochzeit Dekor. 150x50cm Wandbild Panorama Blauer Himmel mit Sonne im See Sinus Art Keilrahmen. E E4E9 50 mm 100 Stueck Schleifen Schleifen Schleifstein 240 Grit Discs 2 Zoll, 17cm LED wasserdicht Ultra Bright QuelleCNOB DC 12V Nebel Auto Auto LichtquelleC. WENKO Stand WC-Garnitur Bürstengarnitur Toilettenpapierhalter unbenutzte B-Ware, Runder Weihnachtsbaumrock Faux Fur Ornament Xmas Party Decor neu Tree J8V8 K5B3, VALBONA Aktenschrank Schrank Kommode Vitrine Regal MDF Weiß 2 Türen Landhaus, Hölzern Löffel Bamboo Kitchen Cooking Utensil Tool Soup Teaspoon Catering Spoon,

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel

Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel, Paulmann 994.76 6er Set Premium Line Set 6x35W GU5,3 Chrom inkl Leuchtmittel