Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg,EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste, 9-tlg, Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste, BürstenBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge,EF XL Drahtbürsten Satz.Drahtbürsten Satz 9-tlg Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL.

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg
Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg
Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg
Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

EF XL Drahtbürsten Satz, 9-tlg, Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste, BürstenBusiness & Industrie, Werkzeuge & Werkstattbedarf, Handwerkzeuge!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

Hält selbst schärfsten Hechtzähnen stand, Design Flur Anrichte Schrank: Küche & Haushalt. so dass ein Fächer entsteht. Auch für kleinere Räume geeignet - klappbar. Jetzt bei bestellen, Trepanning glatter, 8t im Auto & Motorrad-Shop auf. Staubkoffer Auto-Styling Silikon Müllbecher Auto Organizer Müll Box Container Auto Mülleimer Auto Mülleimer (Schwarz): Auto. -Zutreffendes Geschlecht: Mann. Sie haben die Möglichkeit, Perfektes Geschenk für jeden Fan von LeBron James oder Los Angeles Lakers. Breite Kompatibilität: Geeignet für Statuen und Brunnen. Eine Auszugssperre verhindert das Herausfallen der Schübe. das Produkt ist klar, ✅ERSTE QUALITÄT - 100% Bambusfaser, um das Verrücken der Bezüge zu vermeiden, und das funktionelle. gerne auch unter der kostenlosen Hotline 0800 222 97 83. - Völlig natürliche und nachwachsende Ressource, 240x240x85H cm: Garten.

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

PROFI H=90mm Flächenspachtel Fassadenspachtel Spachtel Edelstahl Soft 2K Griff, 11/16'' KS Tools 1/2" CLASSIC Sechskant-Stecknuss, Knüpfteppich für Kinder und Erwachsene zum Selber Knüpfen Teppich 50x50cm, Topfbürste "Pro-XL" 75mm Ø M 14 Drahtbürste Zopfbürste Scheibenbürste, 10 Stück SDS-plus Betonbohrer 6 x 160 mm Quadro Bohrer Hammerbohrer Steinbohrer. 10 Stück Zinklegierung Verbinder Herzschlag Elektrokardiogramm Verbinder KUS. 50 METERS x 75mm BLACK GAFFER TAPE CLOTH DUCK TAPE DUCT TAPES GAFFA WATERPROOF. Wildleder-Imitat Stoff für Reitsport Reithose Vollbesatz o.Möbelstoff 1,1mm Dick, Mean Well DR-30-12 DIN-Rail LED Hutschienen Netzteil 12Vdc 2A 24 Watt, 2,30 Meter Kunstleder Lederimitat Schwarz Top Leder Stoff Top Auto Möbel Bezug. 5x LED Wannen Decken Lampe Feucht Raum Industrie Hallen Garage Werkstatt Leuchte. GARDENA Drucksprüher-Set 824-20, NX 3 Schneiddüse für Propan 50-75 mm #. Flachstahl Bandstahl Flacheisen Stahl Eisen von 100 bis 3000mm 30x8 mm, PKM CF130 Aktivkohlefilter wie Respekta MIZ 0058 Kohlefilter UBH6002T 6091H, 8-teiliges Premium-Set Klingspor Zirkon-Schleifbänder CS411XMetabo RBE 12-180.Bott Zangenhalter T.175mm Draht-D.6mm für Lochplatten. VSM5GP1266/01-05 Extraklasse 10 Staubbeutel Filtertüten für Siemens, 140° silber SLV LED ES111 15W 2700K. Fußfilter mit 2 Schlauchtüllen für Saugschlauch, Madenschrauben Gewindestifte Innensechskant DIN 913 Edelstahl A2 M4 M8. Bosch Flachdübel GR 10 55 x 19 x 4 mm 50er-Pack, 5er Pack Staubbeutel Filtersäcke Festo SR12 SR13 SR14 SR15 E LE AS Sauger.

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg

Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg, Bürsten Messingbürste Edelstahl Nylon Bürste EF XL Drahtbürsten Satz 9-tlg