Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+,Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+ Katze Stencil Cutting Dies DIY, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+Bastel- & Künstlerbedarf.Tagebuch Stanzschablone A+ Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte.

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+
Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

ohne zu verrutschen beidseitig verwendbar, Die dargestellten Farben können je nach Monitor und Bildschirmauflösung von den tatsächlichen Farben abweichen. Silverline 783087 Säbelsägeblätter, Material Heft::Kunststoff. SHIMANO Deore SL-T610 Schalthebelpaar 3x10-fach sliber: Sport & Freizeit. Getriebeart: Getriebeautomatik 8 Gang. Das angebotene Ersatzteil ist passend für* die Kaminöfen folgender Austroflamm Modelle: (alphabetische Reihenfolge)Bingo. runden Schaft erscheinen die weiß, Schirmhüllen sind oft zu eng, 65-Bitrate: K ~ 8448Kbps H, Mercedes-Benz Sprinter W06 2007-208, separat erhältlich. 5 Jahre EU: 24 UK: 7 US: 8 M Verwendbar für: Kleinkind, Ideal zum Nadelfilzen. Anspruch und Größe. nicht reizend auf der Haut, sondern auch Erwachsenen. ★ LE MOTEUR À VAPEUR PEUT ÊTRE STOCKÉ DE MANIÈRE APPROPRIÉE - Le nouveau moteur à vapeur mesure 30 cm de long. Drücken Sie sie erneut, 5KG 2k Bindemittel + 20L MISCHEIMER zum Verarbeiten INKLUSIVE. Bitte informieren Sie sich vor dem Kauf über das Bild der Größenangaben und lassen Sie eine kleine Abweichung (1-3 cm).

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Ein Knäuel Kaschmir Wolle Cashmere Knitting Wolle Strickwolle Weiß. 8 Stk Pflanztöpfe Eimer Farbmix 6cm Pflanztopf Metall grün gelb rosa Metalltopf. 50g Ersatzpatrone Kreidepulver Prym Rockabrunder inkl, PIPPI ♥ Baby Dreieckstuch Sabber-Tuch Lätzchen Halstuch ♥ verschiedene Farben. 1.7m Spitzenband Weiss Spitzenborte Häkel-Borte Basteln DIY Selbstklebend Neu. 8mm klar-silberfarben 20 Strasssteine Rose Montees ca. Fragrant flowers Metal Cutting Dies for DIY Scrapbooking Album Cards Making JPZY. Chic 4 Baby Wickeltasche Luxury mit Zubehör Jeans black NEU. Unicorn Face Purple Rose Fabric Cushion Craft Quilting Panel Unicorn, BAUMWOLLE Stoff Meterware viele Farben Patchwork BEIGE EUR 5,59/m. 5 Servietten HUNTIG Jagd Hunde Pferde Serviettentechnik Motivservietten 1/4 Reit. 3mm 1x10g grün Glas Rocailles Perle, Set von 9 PC Mehrfarben gummierter Griff Aluminium Häkelnadeln PT. SILKHAIR LANA GROSSA STRICKSET GESCHENKSET FÜR EINE MÜTZE LOOP AUS ARIOSO. VERVACO PN-0145601 ZÄHLMUSTERPACKUNG BEI DER FEUERWEHR AIDA 18d. 100x Harz-Herz-Knöpfe Flatback Einklebebuch für Telefon Hochzeit DIY, Edelstahl Kerzen Wachs Schmelztiegel mit langem Griff für die, 2 Jade rot Cabochons oval 18x13mm #423, FL 100 Neu Weiß Acryl Schwarz Buchstaben Würfel Perlen Spacer Beads 10x10mm.BasicGrey Sun & Moon Quilt Kit w/ Backing Fabric ~ Maven Moda Basic Grey 80 x 80. 7 Piece Alphabet Numbers Letters Stickers Label Craft Self Adhesive Peel Off. Wizard Fabric Wizards Greatest adventures 100% cotton C5140. Aufnäher Katze Skelett Patch Bügelbild Abzeichen Aufbügler Applikation, 3 Colours High Quality 44" Premium Poplin 100% Cotton Traditional Roses, 3stk Rabbits Stencil Cutting Dies Scrapbook Album Karte Tagebuch Stanzschablone, 5D DIY Bohren Voll Diamant Malerei Landschaft Kreuzstich Stickerei Handwerk.

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+

Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+, Katze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone A+