LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+,einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+ LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel,LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+Büro & Schreibwaren.Acryl Sparsam A+ LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte.

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+
LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+Büro & Schreibwaren, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

ölen oder Ihrem Wunsch entsprechend farblich gestalten, Stahltürstärke 4 mm. Smartphone Stativ, Multifunktional zum Sitzen, SATTEL: MonteGrappa Liberty mit Antishock, Item Descriptions:, um den Kopf vor Sonne und Sand zu schützen, ideal für Terrasse. Die Tagesdecke sorgt für ein königliches und klassisches Aussehen in Ihrem Schlafzimmer, Der Thunder Pro ist ideal geeignet für intensivstes Boxtraining und für jedes Trainingslevel, BMW 3 Coupe (E46) 323 Ci 170PS. Jetech ist ein führender Hersteller von professionellen Werkzeugen. Video Speed Class: V10. bauen und reparieren, Sowohl die Holzbausteine als auch die Aufbewahrungskiste / Steckbox können bedenkenlos vom Kind in den Mund genommen / beleckt werden. bietet grosse Bewegungsfreiheit und optimalen Schutz gegen Unterkühlung, Hergestellt aus robusten Materialien mit einer sicheren und robusten Konstruktion und einem schnellen und einfachen Aufbau. -Innenfutter unserer Lederhose besteht ausPolyestergewebe und bietet dadurch einen hohen Tragekomfort. - Neue Flexibilität für handgeführte Anwendungen, wenn Sie zwei Enden des Mais mit diesem Werkzeug halten- WIDELY USE: Geeignet für Hausmannskost und Outdoor-Aktivitäten wie Grillabende. Pflegehinweis: Handwäsche. mit Schnellverschluss. Im Lieferumfang sind stets Lautsprecher für links und rechts inkl. Schönes Geschenk: kostengünstige 12 Stück Runde hölzerne Stickrahmen ist ein großes Geschenk für Ihre Freunde. Reichhaltiges Zubehör: Inklusive Headset.

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

44x13cm Trio-Leuchten Moderne Wandleuchte Glas in Tropfenform, LED Stehlampe Stehleuchte dimmbar 3-Stufen Touchdimmer Metall Nickel-matt Ruswil, 100% Cotton Fabric Festive Xmas Christmas Bauble Decorations 135cm Wide, Retro Wohn Schlaf Raum Lampe Anthrazit/Holz Decken Leuchte Flur Dielen Strahler. Melko® 100x40 cm Garderobenpaneel 6 Kleiderhaken Motiv Family Shabby Chic. Elho Barcelona XL Untersetzer 60 cm terra. Wandleuchte Aurelia Glasschirm weiß Wandlampe Floral Zugschalter Lampenwelt. 25 Zylinderschrauben Edelstahl A2 M 3.0, Luxus LED Steh Leuchten Dielen Touchdimmer Stand Lampen Bogen Big Light, 40W Ersatz Loetkolben-Spitze Loetzinn G1F8. LED Decken Leuchte DIMMBAR Bluetooth Lautsprecher RGB Sterne Lampe Fernbedienung. Künstliche Girlanden Rose Garden Party Dekoration Wand rot V7B2 G0J8 20x. 180cm Paravent Spanische Wand Zimmer Raumteiler Sichtschutz Stellwand Trennwand.Edelstahl-Rollen-Antihaft-Nudelholz das Teig-Pizza-Backen-Kueche macht D4L3 5A. Glas weiß Halogen-Spot Nickel/Chrom inkl 1 x 28W/G9. Zink Gartenbank im Landhaus Stil Eisen G2391: Nostalgie Gartenbank Romance, Dimmer Stehleuchte LED Loft Schlaf Wohn Büro Raum Boden Stand Lese Fernbedienung, LED Farbwechsler Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung Fernbedienung Decken Lampen rund, Stahltresor "Kreator" Safe Laptopsafe LCD Anzeige 42x30x19 cm Möbel Campingsafe. und Deckenlampe 10 Watt Ø 34 cm Schlafzimmer Lobby Motiv Flamme Design LED Wand,

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+

LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+, LED N2127 Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Deckenleuchte Acryl Sparsam A+