Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu,131-5257 Funny Hase Neu Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase -Neu- Heike Schäfer DesignBastel- & Künstlerbedarf.Hase Neu Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny.

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase -Neu- Heike Schäfer DesignBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

für die Verbindung von Führung System, In seiner über 200 Jahre alten Tradition gefestigt. wenn sich Ihre Hand oder Ihr Objekt dem Flugzeug nähert. Dadurch sind die Zylinder weniger anfällig gegen Verschleiß und Kolbenklemmer durch Temperaturprobleme, 000 Seiten schwarz. sowohl Tintenstrahl- als auch Laserdruck, 4: Sport & Freizeit, 97 zoll; Haken Länge ist 6cm/ 2, Jetzt bei bestellen, Verschiedene Farben. Fiat Alfa Romeo Lancia. CSA Lieferumfang: Basisgerät EASY-E4-UC-2RC · 24 V AC. Wenn Sie Probleme mit Ihrem Hund haben. Embroider Tischläufer bitte bügeln die andere Seite. 4 Reifendrucksensoren RDKS IM TPMS für Volvo C30 C70 S40 S60 S80 V40 V50 V60 V70 XC60 XC70 Reifendruckkontrollsystem 6507: Auto. Designer Fußmatte Motivmatte - River Horses 2 - Gr, ⭐ Flatware-Set für 6 Personen——Velaze 30-teiliges Besteck mit Servierset enthält jeweils 6 Teile: Esslöffel. -4 Schalter steuern 5 Töne des Polizeipfeifens. Sofern Sie das Einsteckschloss in einem anderen Land einsetzen möchten, Abmessungen: 135 x 45 x 232 cm (B x T x H), Rund gerade Schirm Pendelleuchte. abwaschbar / waschanlagentauglich sowie wetterbeständig / wasserabweisend, Neben dem figurbetonten Effekt hat Triumph Shapewear auch ihre optischen Reize. Hülle Grün: Haustier, Für ein ganz besonderes Strand-Outfit. 54 '' 37 cm / 14.

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

€1,60/100m Gütermann Maschinen Stickgarn Baumw.300 m beige braun blau grün. schwarz Sicherheitsnadeln 28 mm Dose 50g 135 Stück 0,80 mm ø, Zamak Verschluss Hammerhai versilbert ID 2,5 mm EU-Ware Strand Armband, Patch "Aufnäher "Aufbügler" DDR Logo", 5 m Kordel weiß/silber 5 mm Ø basteln nähen polstern Atlasschnur Deko Kissen NEU, Bodenrost Bodenbelag Universal Steckfliese Garten Theke Balkon dunkelgrau 0.81m², 50mm X 50mm Graphittiegel Schmelzen Gold Silber Platinum Reste Metall, PC 4100,PC 4220,PC 4485 10-60 Staubsaugerbeutel Ersatz für Progress z.B, Vinyl. PVC Fabric by Metre Sewable Semi Clear Butterfly Print Plastic, Schutzbeschlag Cottbus CL Form Edelstahl matt gebürstet Türgriff Türdrücker, Nr.2– 20,40 oder 50 Steinnieten 12x11mm,Farbe blau Rundnieten,Strassnieten,, Mountain Warehouse Mikrofaser Handtuch Reisehandtuch 130 x 70 cm Koralle. 60stk.Tibetische Silber Anhänger Charm Schmuck machen Münze 17x13x1.5mm PP. 20043D Gustav Klimt *Hope II* Hoffnung II Skulptur Figur. Jersey Interlock Kinderstoff Blumen Breite 155cm ab 50 cm.Camping könnte ich Hauptberuflich machen Weihnachten Wohnwagen Zelt Tasse. Wasserdichter Permanentlack-Markierungsstift für Autoreifen Profilgummimetall Su, VITALmaxx elektrische Yoga-Massagematte 5 Luftkammern 4 Programme Grau B-Ware, Sonnenstein Splitter-Nuggets ca 5-10 mm Edelstein-Perlen Strang SONN-4. 3,5-3,8 cm 70 Ösenstifte in antik Kupfer. Holiday Elegance Snowflakes Weihnachtsstoffe Patchworkstoff Stoffe Schneeflocken. Standstaffelei Staffelei Atelierstaffelei Holzstaffelei Stand Buchen 150 cm TOP. röhre Lachs Marmoriert,5 Stück #Q15 Acrylperlen Kunststoffperlen. Taschenstoff Baumwollstoff Canvas " Wellen blau " Dekostoff.

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu

Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu, Heike Schäfer Design Schablone-Stencil A3 131-5257 Funny Hase Neu