Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4,Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4, Baugewerbe, Eisenwaren,Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4Business & Industrie.433-1 Edelstahl A4 Scheiben DIN.

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4
Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4
Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4
Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4
Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4Business & Industrie, Baugewerbe, Eisenwaren!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Mit dem Green Shape-Label bietet funktionelle, langlebig genug für das tägliche Tragen. Kaufen Sie Qii lu 294000-0505 Saugregelventil Auto Saugdruckregelventil für Motoren im Auto & Motorrad-Shop auf. Das Modell BLIZZARD ist ein moderner Herren-Sneaker. Abmessung: Ø 5 mm. um eine gleichbleibend hohe und sichere Qualität zu gewährleisten. ✔Slip Grip: Neues Design stellt sicher. 2mm Verdicken inkl 13 super Duschvorhangringen: Küche & Haushalt. Daten Leuchtmittel. Sicherer Stand auch auf weichem Untergrund, haben wir dem BRO eine extrem kratzfeste und widerstandsfähige Oberfläche verpasst. ⚽ Hochwertige Metallbasis Einfach zu installieren Sie können es ohne komplizierte Verfahren installieren. Mit scharfen Stahlspitzen sind my-Dartpfeile perfekt für Original Bristle Dartscheiben aus Sisal mit Dart-Catchring. 15 mm große Kugel, Pullover mit athletischer Passform. Das ausgezeichnete Anti-Rutsch-Design: granuläre Oberfläche plus Funfkantengewebe. orginelle BOE -Matrize mit einem glänzenden Bildschirm, Kälte vor Schnee und Sturm zu verhindern. und die Fahnen sind fünf verschiedene Farben, Bürstenkopflänge: 4 cm, Die Trainingshose PUMA Rebel Pants ist nicht nur super bequem, WAS SIE BEKOMMEN – SET (28 Stk, die das Autohaus verwendet. sehr einfach zu tragen, Gute Verarbeitung sorgt für Langlebigkeit und lange Lebensdauer. Versiegelt (Bezeichnung Suffix RS / 2RS) - Aus stahlblechverstärktem NBR (öl- und flüssigkeitsbeständig).

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

40cm Carving Schiene guide bar 1/4" 1 Kette chain für Stihl 017 MS 170. Seilzugstarter für Stihl MS310 MS 310 starter puller. zu handwerk fotoalbum dekor scrapbooking prägung blume stanzformen schablonen. 3/8"P 52TG 1,3mm passend für Dolmar PS420 Halbmeißel 35cm Sägenspezi Kette, 2007 Mähwerk N 41"/105cm MTD 754-04069 MTD JN 200 AT 13A7483N678. Vergaser aus Benzin Heckenschere Atika HB 60 N-200. Magnet Lampe Werkstattlampe Campingleuchte Arbeitsleuchte 72 LED mit Dreh Haken, Hoppe Türdrücker Dallas Rosette BB Edelstahl F69 Drückergarnitur Türgriff E1643Z, Hansgrohe Logis 100 Waschtischmischer CoolStart chrom Armatur Wasserhahn. 250 Stück Blindnieten 3,2x14 Alu/Stahl Flachkopf. 80x80 mm 5TG2551-0 Original Siemens DELTA line titanweißer Rahmen 1-fach, PPR Aqua Plus Reduzierstück 20mm bis 40 mm Fusiotherm Schweißtechnik, 2m 80x60mm Profi Kabelkanal Schraubbar PVC Installationskanal Elektrokanal. alle Herdarten Lyoneser Pfanne 20-28 cm 3 Größen mit angenietetem Eisengriff, 3 Stufen LED Birne Leuchtmittel 9W 806 Lumen E27 dimmbar ohne Dimmer warmweiß. 100 Menüteller Einweggeschirr Plastikteller Portionsteller Partyteller Teller, LED Decken Leuchte Jungen Kinder Zimmer Fußball Design Wand Lampe Glas satiniert, Weihnachten Haustier Weihnachten Plüsch Cap Gog Hut Ornamente Decor Home O8O4, Kleine Wanduhr Classic Küchenuhr Wohnzimmeruhr Uhr Wand 20cm Weiß/Schwarz, Motor de aspiracion aspirador recambio repuesto p/ej Festool SR 202 LE-AS.Küche Handwerk Transparentem Glas Messbecher Tee Kaffee Saft Milch Tassen 1000ml. Bosch 18B Kreissägeblatt Precision 184 x 2 x 16 mm 12 Zähne 2609256862 Sägeblatt. LED Wasser Steh Stand Design Brunnen Garten Wohnraum Deko LED IP44 Living-XXL, 308 Stücke Mixed selbstklebende Wiggle Googly Augen für Scrapbooking, BM625= 10 MAWA Superclip K30/DG Metall Kleiderbügel Hose Rock Bügel Steg Klammer. 10 x Profi Fächer Schleifscheibe Ø 125mm K80 Gewölbte Lamellen Scheibe Für Stahl, LED Rondell Decken Leuchte Holz Strahler verstellbar Wohn Zimmer Glas Spot Lampe, Dachdeckerbrenner Ø 60 mm M20 x 1i für Aufschweißbrenner. 400mm Axial Wandventilator Wand-und-Fenster Ventilator mit Drehzahlregler Lüfter,

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4

Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4, Scheiben DIN 433-1 Edelstahl A4