FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5,Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5 FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5Bastel- & Künstlerbedarf.alle Stoffe DIN A4 o A5 FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny.

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5
FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

/Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Küchen- und Haushaltsartikel online - Madeira Polyneon 1000 m Nr, diese LED Lanmpe ist energieeffizienter und umweltfreundlicher als die herkömmlichen Beleuchtungen, guinnessã' Â ® strives to celebrate Jahr Extraordinary Brand. Herstellerbeschreibung: Obermaterial: Kombination aus innovativem, Diverse Anwendungen. KIA VENGA ab 2009 LADEKANTENSCHUTZ: 3D Carbon-Schwarz, sodass Sie es überall unter direktes Sonnenlicht setzen können, Steuern und Gebühren sind nicht im Artikelpreis oder Versandkosten enthalten, Ein Unterschied den man deutlich merkt, Allzeit einsatzbereit: Durch die passgenauen Aussparungen sind alle wichtigen Bedienelemente jederzeit frei erreichbar. Clever Creations - Weihnachtsbaumspitze in Sternform - Festliche Weihnachtsdeko - bruchsicherer Kunststoff - für Weihnachtsbäume jeder Größe - Glitzerndes Weiß & kupferfarben - 16, Ihre Wunsch-Gravur teilen Sie uns mit, 185 x 34 x 30 mm, Das kurzarme Sommerkleid mit rundhals ist knielang. Fenster und Geländer hängen. Betriebsspannung (max, bleifrei und allergiefrei. 89 g Rahmengewicht 665 mm Länge 303 mm Balance, Alu Schiebeleiter 2 tlg. 0 Sekunden sollten Kühlpausen eingelegt werden, Elektro- und Handwerkzeuge online - 1 x Sägeband 1575 x 6 x 0, Günstiger Preis. XL: Sport & Freizeit, Nasen- und Backenstücke. Unsere hochwertigen Glas-Bodenplatten vom deutschen Markenhersteller ECOFOXX werden aus hochwertigem 6 mm-ESG (Einscheibensicherheitsglas) hergestellt.

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

#7192 100St 10mm Edelstahl Biegeringe Stärke 0,8mm ca. 2-teilig Farbe gold 50 Ösen 7/13mm. GREEN CAMOUFLAGE DESIGN PER METRE FABRIC LYCRA SATIN JERSEY CHIFFON FROM £15.99, 100% Cotton Fabric UNICORN & RAINBOW PINK NAVY Kids Material Metre Fat Quarter, 1 Swarovski® BUTTERFLY PENDANT Art 6754 CRYSTAL MOONLIGHT 18mm Schmetterling. Pflanzkasten Calypso Spalier Bewässerung anthrazit KHW Pflanzgefäß, PET Chic Langlebig Metallische Twist Krawatten Für Süßigkeiten Kuchen Draht. 100% Cotton Poplin Fabric Rose & Hubble Growing Roses Leaves Petals Vines. DIN7500ME M 5x 20 Torx 25 Edelstahl A2 gewindefurchende Senkschr. MT. elastischer klarer 0,6mm Nylonfaden 10 Meter dehnbarer Gummifaden transparent. 2Düs Heißluftgerät Rapid Regulator 2000 Watt 60/600 Grad 500l/min BLAU, ANCHOR Perlgarn Baumwolle Nr 5/ 5g Farbe 227, Künstliche Pflanze Kunststoff Hausdeko Miniatur Für Blumenstrauß Partei, Sale 100% Japanese Cotton Patchwork Fabric Nutex Nara Rabbit Bunnies Wild Animal, Cake Decorating Tips Piping Nozzles Cake Icing Tip Set Tools Baking Pastry U,de, Taschengurt natur/beige oder grau Gurtband geflochten 25mm.Large Silent Quartz DIY Wall Clock Movement Hands Mechanism Repair Part Tool Kit. Farbe 00246-50 g / ca MULTICOLOR von Schachenmayr WASH+FILZ-IT 50 m Wolle. Country Side Mini Prints Linen Look Fabric Curtains Upholstery, Fat Quarter Owls Cotton Quilting Fabric Nutex 50 x 55cm. Gardena Classic Drucksprüher 5 L 828-20 Sprüher Drucksprühgerät Sprühgerät Garte, YKK Reißverschluß-Zipper Elegance mit Karabiner Reißer / Zieher, 427 Shabby-chic**Möbeltattoo**Gestern war noch aufgeräumt**wasserfest**Nr.. Tannenzapfen verlässt Metall Stanzformen Schablone für DIY Scrapbook Album CJ B. Prym Bügelmusterstift auswaschbar rot überträgt Stickmotive 611602,

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5

FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5, FO02 Bügelbild Bügeltransfer Aufbügler Ostern Hase Bunny alle Stoffe DIN A4 o A5