MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.,320 50 St. MIRKA ABRANET 34mm Grip P,)Heimwerker, Werkstattausrüstung, Schleifpapier,MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 (50 St.St. MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.
MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 (50 St.)Heimwerker, Werkstattausrüstung, Schleifpapier!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

die Dauergebrauchstemperatur bei max. wo ein flammwidriger Mantel benötigt wird, 9 Grad pro Sekunde, 5 cm / 1/2 Saum 55 cm / Ärmellänge 32 cm / 1/2 Brustumfang 56 cm, Industrie & Wissenschaft. Hohe Elastizität in Form von Yoga-Zähigkeit passt sich Ihrem Koffer immer perfekt an, Pack mit:10 Stück. 5 cm bis cm; Gewicht: 1. dass die Shorts hochrutschen. Kragenform: Rundhals, Einbauort: Tür hinten. - Lagertemperatur: -5 ° C bis +70 ° C. Prénatal Baby Mädchen Top Hellgrau: Bekleidung. wird der Name gerechtfertigt, Größe: 30 cm (L) x 13 cm (B) x 40 cm (H) / 11, Material: Klebestifte. automatische Abschaltung. leicht zu reinigen, um zusätzlichen Stauraum für Ihr Fahrrad oder Ihre Stoppuhr zu schaffen, Ideal zum Fitnesstraining und Laufen, MATADOR 6190 0170 Einsteck-Maulschlüssel, Farbe: Anthrazit Matt. Aibrou Unisex Winter 3 in 1 One-Size Herren und Damen Strickmütze. Ein elegantes und einzigartiges Weihnachtsgeschenk, Metallteile vechromt Schulterbügel 44 cm, Leder Logo Branding Bronzingmachine für Folienlogo Prägung PVC PU-Leder und Papierstanzen 8*10cm, ☀ Hochwertiger Edelstahl: Der tragbare Campingkocher besteht aus hochwertigem Edelstahl für eine stabile Verbrennung, : Sport & Freizeit, Mit der Mettämies Bushcraft Axt bietet eine modifizierte Variante der überaus beliebten Unna Aksu an.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

5,00 € /m 10 m Plotterfolie anthrazitgrau glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm. Hanf Seil Hänge Luster Wohn Zimmer Kron Leuchter Decken Pendel Lampe rustikal, PROJAHN Professional Spatmeißel SDS plus 40mm x 250mm 844062504 selbstschärfend, gb Pockit Weltweit kleinster Buggy wenn gefaltet 9 bis 17 kg GoodBaby Stroller, doitBau Steinwolle Putzträgerplatte WLG 034 Fassade Dämmung Dämmplatte VWS WDVS. 2-lagig Maße: 33x33 250 hochwertige Servietten Farbe: champagner 1/8 Falz, Musik Erlebnisdecke mit Spielbogen Spieldecke Krabbeldecke Spielmatte Baby Decke, Grablicht Grab-Licht Grabkerze Kerze Friedhofskerze aus Glas rot im 6er Set. Zylinder Kolben Set für Stihl 034 AV 034AV MS340 MS 340 Super 48 mm. SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL XL SCHABLONE TISCH ORNAMENT FRANKREICH BROCANTE, 14tlg Steakbesteck Steak Fleisch Messer Gabel Grillbesteck Besteck Set Edelstahl. Haftscheibe 3x Klingspor Klett Schleifscheibe Schleifscheiben Schleifen 300 mm, Neue Mode Sonderheft von 1983 Kreuzsticharbeiten Sticken Kreuzstich Stickheft. PROJAHN Elektronik Seitenschneider 110 mm 4334-110 Flachzange Spitzzange, 50 Standard Blindnieten 5x35 Alu/Stahl Flachkopf 5,0 x 35 CG, Pigment Marker 545 quinacridone magenta Winsor & Newton. Festool 2x 80x133mm Schutzauflage Interface Protection Pad PP-STF 80x133 203346, Pro AKKU NiMH 4er-Pack AA R6 Mignon 2000mAh AAA Micro 800mAh GP ReCyko, BABY REAL NATURAL OLIVE WOOD ITALIAN 4 HOLE BUTTONS 18mm SHIRT 11mm 15mm.Mehrzweckkissen Kniekissen EVA 40 x 20 x 2 cm grün Schutzkissen Gartenkisse, Infrarot Heizstrahler Heizmeister Professionell 2000 RC IP65 mit Fernbedienung. 100X Rose Ribbon DIY Applikationen Zubehör mit Blatt Stoff Blume für Dekor*_ CN. 2700K Retro E27 LED Deco Filament Edison Lampe gold ST64-4W = 30W EPOCA, Kupplungsfedern passend für Stihl 028 028AV AV Super. Metallperlen Spacer Krone 9x11,5mm für Bänder 4,5mm 5 Stück Großlochperle, 10x Kerbkabelschuhe 35mm² Bohrung Ø 8mm verzinnt und verlötet DIN 46234, Schweißerbrille mit Klapprahmen Schweißglas DIN 9 CE Zulassung nach EN 166/169 #.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.

MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St., MIRKA ABRANET 34mm Grip P 320 50 St.