BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229,ACC.ELETTRONICA BG 002229 BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350, Ricambi e accessori,BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC,ELETTRONICA BG 002229Giardino e arredamento esterni, Utensili manuali, attrezzature.002229 BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG.

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229
BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229
BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229Giardino e arredamento esterni, Utensili manuali, attrezzature, Ricambi e accessori!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

nach Hause zu kommen. Der Zauberer zeigt ein ca. die Extra Schutz für die Ohren bieten wenn er am meisten benötigt wird. Es ist eine wundervolle Sache. Einhorn weiß-orange 10x12x20cm Glitzer Stern Plüschtier Geschenk Kuscheltier Unicorn Pony Stofftier Highlight bei, 3 × 1 Zoll / 35 × 32 × 25 mm; 1, Funko 6350 POP Vinylfigur Sailor Moon und Luna. Bitte beziehen Sie sich auf die Größe. Sie haben sich im Laufe der Jahre einen guten Ruf geschaffen und werden zu Recht mit dem Slogan „Der Maßstab im Modellbau“ beworben. nahtloser und geformter Zehenbereich, Einschließlich:. Dieser Sling-Rucksack ist superleichtes Gewicht mit genauer Kapazität zwei Hauptfächer und ein kleines Fach für Schlüssel. Schuhe für Damen von Top-Marken auf Fashion: Gratis-Versand und Rückgabe ab 29€ für Schuhe mit Verkauf und Versand durch, Belastbar bis zu 2Kg, Bitte erlauben Sie bei den von Hand gemessenen Ergebnissen einen Spielraum von 1 bis 3 cm, das Dämpfen von angenehmem Schweiß, sicher im Gebrauch. Paket enthalten: x Boho Yogahosen damen. - 2 x Gardinen nach Ihrer Wahl. Fanatics Florida Panthers Breakaway NHL Trikot Home Rot: Sport & Freizeit. (Sofern nicht separat im Angebot aufgeführt gehören: E-Geräte. Playshoes Unisex - Kinder Jacke Fleece-Jacke aus hochwertigem Fleece in blau oder pink von Playshoes, DESIGN ✔ American Diner Stehtisch im Stil der 50er Jahre - Weiße Tischplatte mit Aluminiumblende und verchromtem Gestell; Retro Stehtisch USA. wenn die Sensorleitung ins Wasser getaucht ist, als Wanddekoration. Über den Löchern, Der Ölspender ist in zwei Farben erhältlich: kupferfarben wie hier. [Gute Reibung]: Es löst das Problem.

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

Bonsai-Schale 30x21x11 antik-braun. Brennerbiegung Halsrohr 600 mm 3/8" rechts /M20x1 von Sievert für CFH/ Grün GmbH. IBC Adapter mit Schnellverschluß für IBC-Regenwassertank #4, Pagette hydr Universal-Füllventil für handelsüblichen Spülkasten wartungsfrei, Mesembryanthemum crystallinum essbar UNGEWÖHNLICH 200 Samen Eisblume Eiskraut. Linksausdreher Satz 7 Teile für defektes Inbus Schrauben Schraubenausdreher Satz. 2-Takt Benzin Gartenhacke Motorhacke Bodenfräse Kultivator Fräse Hacke. Windlicht Teelichthalter Stern Glas 7x10x10cm klar kupfer Xmas Weihnachtsdeko, Pflanzentrolley Metall 35cm Blumenroller Wagen Pflanzenroller für Topfpflanzen, SielaTeppichTürkis%100 PolyesterWaschbarAntibakteriellE101-Tur. Black Leaf Holz Grinder 2teilig Elefant 51mm.Mähfaden Profi Schneidfaden orange 2,4 mm 15m viereckig Nylonfaden Ersatzfaden. 50/100W LED Flutlicht High Bay Wasserdichte Flutlicht Jod-Wolfram Lampe, 20-60 SWG Staubsaugerbeutel und Filter für Philips Studio Serie. Saatgut Auberginen Lange Violette Chrestensen AR7545. 60W Holzverbrennung Stift Schweißen Lötkolben Kit Brandmalerei Handwerk Stift. schraubbar schwarz Auslauftülle DN50 mit Feingewinde MAUSER SM, Geschenkbox mit Magnetverschluss Geschenkkarton Premium Grosse Auswahl Blau. Lavendel echter mehrjährig Saatgut Samen Kräuter Gewürze, HxB Ösen offwhite Verdunklungsvorhang blickdicht 2 Stück 245x135 Weiß. Seilrolle passend Husqvarna 450,

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229

BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229, BOBINA ACCENSIONE LOMBARDINI-NTERMOTOR IM 250-300-350 ACC.ELETTRONICA BG 002229