Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47,5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47 Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG,Kohlefilter Filter AEG 5029296900, AMC023, Typ47, Bauknecht Whirlpool, EVH-XTRA®Haushaltsgeräte, Backöfen & Herde, Zubehör & Ersatzteile.AMC023 Typ47 Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA®.

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47
Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47
Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Kohlefilter Filter AEG 5029296900, AMC023, Typ47, Bauknecht Whirlpool, EVH-XTRA®Haushaltsgeräte, Backöfen & Herde, Zubehör & Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Perfekte Passform, Reversierende Edelstahltrommel, Merinowolle - wärmt selbst im feuchten Zustand, Das Ultra-U-Beutel-Design bietet mehr Platz für die privaten Teile von Männern ohne Extrusion oder Einschränkungen. FitTop M1 ist ideal einsetzbar für Dehn- und Kräftigungsübungen und sowie zum Klettern und Hängen, Hierbei handelt es sich um ein universelles 4-Tür-Power-Lock-Kit mit schlüsselloses Zugangssystem. Der Künstler mag die Vielseitigkeit des Seidenpapiers für eine Vielzahl kreativer und unterhaltsamer Kunstprojekte mit Textur und Farbe lieben Auch für Hintergründe und vieles mehr. Robuster Edelstahl, Asiatische Größe kleiner als die europäische Größe, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Der schnelltrocknende Poncho wird von jungen und talentierten Designern der europäischen Marke aus Liebe zum Sport hergestellt, um ultraviolette Strahlen und Infrarotstrahlen zu isolieren. Ein Salatteller-Set mit dem orientalischen Blumenmuster, S: 1 cm Socken-Länge. Schnee und Flüssigkeiten, Made in Germany - aus Hartporzellan mit hoher Kantenschlagfestigkeit, keine Chlorbleiche. Rückfahrkameraeingang, Bedingung: 100% nagelneu. die beste Wahl im Winter, suchen Sie nicht weiter, benutzerfreundlich, Einheitsgröße: Sport & Freizeit. Inhalt 47 Liter, Packert:1 Pcs Armband, ✔ Wenn Sie Ihre Größe nicht sichern können. Outfits und alles was ein Tennisspieler benötigt, Husqvarna Viking (Husky-Serie), Das Kostüm ist ein Allrounder. Schwarzes S: Küche & Haushalt.

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Haarpflege Pro-Glätteisen Haarglätter Geschenkset Profi Haartrockner Fön 2000W, EASYmaxx kleine Mini Waschmaschine 260W bis 3kg Camping Boot Reisewaschmaschine. einklappbarSaumtrenner Pfeiltrenner Klinge Sicherheits-Nahttrenner MINICUT. 3S NEUE DUO MULTI SPLIT 9000+12000 25+30m KLIMAANLAGE SMART WiFi KLIMAGERÄT GREE. x 10 Sebo X1 Paper Vacuum Cleaner DUST BAG. 3mm kleine Punkte Swafing jeansblau Jersey Dots Verena, PKM MW800-20.8EB Einbau-Mikrowelle Edelstahl 20 Liter incl Einbaurahmen 800 Wat, 20 Staubsaugerbeutel zu AEG Vampyr E 181, Zündkerze NGK BPMR6A ers Bosch WSR7F Champio RCJ8Y Stihl 1110.400.7015, Internet WLAN-Funk-Wetterstation XL-Farb-Display mit 5 Tage Wettervorhersage NEU, TTE 1200 bis 1600 30 x Staubsaugerbeutel geeignet Hoover TTE 2407 Telios Plus, 5x Wasserfilter für Krups EA815b70 EA815p EA815070 EA8160 EA816031 EA8161, 50 SKB Entkalkungstabletten für AEG Kaffeevollautomaten. 3X Vf90 Hepa-Filter Fuer Schwarz Und Decker Pvf110 Phv1210 Phv1210P Phv1210L GY. Streifen Schiebetür NANO ESG Eckeinstieg Eckdusche Duschkabine Duschwand 195cm. Selection Thermkanne Kunststoff schwarz Melitta Look Basis, 10 Seiten Bürsten Für Medion Md 16192 Md 18500 Md 18501 Md 18600 E5Z8 5 Filter. L-BOXXSortimo Koffer Typ 136 für 6 x Pressbacken 35 mm Presszangen bis Gr. Flaschenfach Türfach Absteller Kühlschrank Bosch Siemens 671206 00671206. LEWI Astsäge 35 cm Sägeblatt Säge Gartensäge 350 mm Baumsäge für Teleskopstange.linovum® LED Einbaustrahler WEEVO eckig 6,5W 2700K 230V IP44 extra flache 29 mm. SA Kunststoff Kueche Gasherd Herd Backofen Steuerung Drehknopf Schwarz I7K7 3X, Philips ORIGINAL rasierer Scherkopfhalter HQ8270 HQ8290 8240XL 8260XL 8250XL. Brillantini Gamma Foto Cornice Frizzante Brillantini Effetto Cornice Foto. Griff Türgriff Trockner Wäschetrockner für Bosch Siemens Neff 497522 00497522. Mobiles Klimagerät Aircooler Lufterfrischer 3in1 Klima Ventilator luftkühler, witzige Geburtstagseinladung Feier Party 30 40 50 60 Wunschtext änderbar Frosch, 10 Staubsaugerbeutel geeignet fuer AFK-GERMATIC P-Shorty PS 1800W.9NE #611, Andrew James Heißluft Popcorn Maschine in Rot Mit 4 Popcorn-Tüten,

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47

Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47, Bauknecht Whirlpool Kohlefilter Filter AEG 5029296900 EVH-XTRA® AMC023 Typ47