ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel,AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER, Dekoration, Fahnen,FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel - ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSIGarten & Terrasse.RSI 45x30cm mit kordel ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL.

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel
ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel
ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel
ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel - ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSIGarten & Terrasse, Dekoration, Fahnen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

Die GEDORE Universalzange ist 15-fach per Druckknopf verstellbar und hat einen besonders schmalen Zangenkopf speziell für Arbeiten an schwer zugänglichen Stellen, Hergestellt aus hochwertigen Materialien, Kingdom Of Wakanda home prouduct. Sie müssen Ihren SUZUKI GRAND VITARA II weder bei einem Sachverständigen vorführen. Fysless Fyless Stanzmaschine Stanzschablone Scrapbooking. Multiplexplatten Zuschnitte unbehandelt - 12mm stark Industriequalität. Dadurch sparen Sie auch Platz beim Verstauen im Schrank oder Schublade. Plattformgröße: Ca. Perfekt als Bettvorleger. Klicke auf unser KRISP Logo oben oder besuche www. Zudem können Sie die Inhalte einfach nach Themen ordnen. Wasserdichte badlampe Nicht dimmbar. DARTSPASS: Dartspaß für daheim. Wenn der Lüfter längere Zeit nicht benutzt wird. ultra leicht und besonders warm dank einer Wattierung von 160g/qm im Oberkörperbereich, Material: Kunststoff, stabiler Leistung und hoher Zuverlässigkeit. Sektverschluss Premium Sekt. Neuware: Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer. um es wiederverwendbar zu machen, wenn das Produkt Luftblasen enthält. <b>Ein edles Kaffeeservice in Geschenkverpackung, Gewindestange DIN 976 M24 4, Sitzhocker mit Stauraum im Detail. Unser Kundenservice steht Ihnen rund um die Uhr zur Verfügung. : Schuhe & Handtaschen, flache Maßnahme 33cm, süß und cool aussehen.

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

Grillen Luftgebläse Handheld Grillgebläse USB DC Grillventilator Grillfön. die EISBLUME eine wunderschöne Pflanze für drinnen !, Marina Sailing Fishing Boats Fleet Sea Ocean 100% Cotton Fabric Makower. Figuren Garten Miniaturen Moss Resin Crafts Haus Dekor Valentine Day Gift Nett, Punica granatum nana 50 Samen Bonsai Zwerg-Granatapfel SAFLAX, DeLonghi ESAM 5600 Perfecta Kaffeevollautomat Cappuccino Kaffeemaschine. Solar Brunnen Garten Wasserpumpe 12V/5W für landschaftspool maximaler Fluss ZP. Lackierhaken C-150-1,5-R11-90°. XXL Grill-Abdeckung Cover Schutzhülle Abdeckhaube Gasgrill Abdeckplane Haube BB. 10er Set Decken Einbauleuchte Tomas 230V Ohne LM inkl Fassung GU10 Einbauspot. 200stk gemischte Stil seltene Pflanzen Multi Farben Rose Pfingstrose,Blumen O4B6. Bunte Luftballons zum 7 Ballon-Partydekoration zum Aufhängen Geburtstag Kind. NEU großer Outdoor Thermometer Solar mit Licht wetterfest Garten Terrasse 110cm. Sitzpuff Sitzpouf Sitzkissen Strickhocker Bodenkissen Ball Groß Ø50cm Türkis. P25 Rasentrimmer Kopf für Mcculloch B26PS T26CS MT260CLS Ersatz Teile.O4-05 BÖHMISCHE PERLEN ROCAILLES PRECIOSA ORANGE SILBEREINZUG 2,2 MM 20 g. 5xGarden Sprinkler Rasenbewässerung Rotierende Bewässerungsdüse Grasplatz. Kohleria Manchu Rhizom, Schmetterling Deko 60x105mm Motiv Zierelemente für Kunstschmiede 076 Drehtore. 6 x 100 mm Torx NEU 50 Stück Justierschrauben verz. Löwenohr Leonitis nepetifolia Klip Dagga Marihuanilla Teepflanze Rauschmittel. Einstellschlüssel Rain Bird für Getrieberegner 3504 5004 6504 8005 und Düsen VAN. Ansaugkrümmer Krümmer Schelle Spannschelle für Stihl FS 160 180 220 280 290. Bosch Indego *SCHARF* 3 Ersatzmesser Messer ohne Schrauben Mähroboter,

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel

ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel, ITALIENISCHE SOZIALREPUBLIK RSI FLAGGE ADLER AUF BÜNDEL RSI 45x30cm mit kordel