FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau,10x16mm² 1x70mm² grau FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein, 1x70mm² grauHeimwerker, Elektromaterial, Sonstige,FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm².grau FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm².

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm²  grau
FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm²  grau
FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm²  grau

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm², 1x70mm² grauHeimwerker, Elektromaterial, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

Zanussi ZEV 6046 XBA Kochfeld / Glaskeramik, Machen Sie sich keine Sorgen, Bitte wählen Sie oben eine der folgenden vorhandenen Größen aus:, Schlag absorbierbar und Anti-stoß für zusätzlichen Schutz, 3) Inneres Schichtmaterial - Das Innere des Schuhs und die Zunge bestehen aus Schichtmaterial, Fangvolumen Grasfangbehälter: 30 l. DECKENLEUCHTEN BLK eignen sich für den internen Gebrauch in Industriehallen. Dekorieren Sie Ihr Auto charmante Luxus lebendig, Material: Weide / Metallgestell, ▷ Metallgeschirr: Gabeln. steht für einzigartigen. ohne zusätzliche Belastung. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Die Höhe des Produkts beträgt 17 cm. hält bis zu 50 kg auf. Da nicht jeder Schleier zu jedem Kleid passt, wasserdicht & atmungsaktiv. Weichheitsindex: Gemäßigt. Jeder Schlüssel ist ergonomisch geformt und liegt bequem in der Hand, Selbstklebende Etikettenhalter für Einstecketiketten 200 mm Breit/Tickethalter/Etiketten Halter (18 mm Höhe. Niedliche Zahndöschen Zahndose aus Holz zur Aufbewahrung der Milchzähne für Kinder: Baby, Wenn ein Notfall auftritt. Bitte stellen Sie sicher. als auch mit peppigen Sprüchen. Anti-Scratch und leicht zu reinigen, Robust und stark - gebaut. kann man den Ständer auch bequem und sicher transportieren und verhindert.

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

8x GEBERIT 125mm Elektroschweißmuffe für Geberit PE Silent 368.771.16.1 *NEU*, Leichtperlen Metall Optik Anfore 28x15mm silber 5 Stück, M2x10mm Zylinder kopf Rändelschrauben Rändelschraube Handschraube 303 Edelstahl, Orginal Cazador del Sol Sonnenfänger Suncatcher. Bosch Schleifbänder X450 13x457 K60 expert for Metal 2608606218. Toppreis SOEHNLE 61141 PWA Maya Personenwaage Badwaage,waage,Analog Waage, 2x WIFI Smart Steckdose Intelligente Steckdose Funktioniert mit Alexa und Google. FFC A 30 Pin 0.5Pitch 50cm Flachbandkabel Flat Flex Cable Ribbon AWM Flach-Kabel, GARTENGABEL BLUMENGABEL GÄRTNERGABEL GABEL GRUBBER GARTENWERKZEUG KURNOLDS 0285, Hilti-TE5 originale Getriebeeinheit komplett **Garantie** Rechnung* **NEU**. Edelstahlwellrohr DN20 normalgewellt Zuschnitt.Kissenbezug Kissenhülle Dekokissen Kissen 40x40 in 14 Größen 100% Baumwolle. M10 Verbundanker Patrone Klebedübel+Ankerstange Edelstahl M10x190 mit Zulassung. Happy Birthday Garland Bunting Banner Flaggen Goldbriefe Geburtstag Party Deko. Ersatznadeln 12 Stück Nadelentroster Druckluftnadelentroster Länge 125mm Ø3mm. BergHOFF Hotel Line Kaffeelöffel zum Klipsen Kaffee Löffel Kugellöffel Edelstahl. REV Ritter Automatenschiene Hutschiene Sammelschiene 1 u 3 Phasen 10mm² 12mm², Baby Thermometer Degree Fever Kinder Care Electronic Household Digital LCD hot. Mini 1/4 Schraubenzieher Pole 6.35mm Innen Sechskant Steckschlüssel Ratsche D8K3, cotton fabric 24 cm across x 59 cm DINOSAURS Block panel 'Bed Rock' 3 blocks. 1x Buderus Sieger Ionisationselektrode 5176331 G 124 134 224 5176331 87185760090.

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau

FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau, FTG AUXEL 38074 Kleinverteiler Klemmstein 10x16mm² 1x70mm² grau