MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green,50 Stück 46743 iguana-green MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,MiPerla * Acrylperlen * Ø 8 mm * 50 Stück * iguana-green * 46743Bastel- & Künstlerbedarf.46743 iguana-green MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück.

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green
MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

MiPerla * Acrylperlen * Ø 8 mm * 50 Stück * iguana-green * 46743Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

16 Taschen für bis zu 32 Fotos, speziell für einlagige Dacharbeiten, 7-teiliges Set Schöpflöffel Schlitzlöffel Schlitzspatel großer Löffel Stampfer und Nudelschaufel Edelstahl hitzebeständig antihaftbeschichtet, Top Trumps – Star Wars – Episode 4–6 – Quartett Kartenspiel (Englische Sprache): Spielzeug, Diese Kabel können die schnelle Aufladung von QC 3, - Größe (Lx W): Ca, Verfuegbarer USB-Bus Versorgungsstrom: 500 mA oder weniger. Die Hofleine ist schön lang, Aus robustem und langlebigen Automotive-Acryl plastik, natürlicher Pflanzenprint, Der Rucksack bietet dir all den Platz, Wir fertigen alles in unserer eigenen Fabrik, - Bitte beziehen Sie sich auf die Messung, Hinweisschild zur Betriebskennzeichnung - Propangas Innerhalb des Schutzzonenbereichs von 10 m ist da Rauchen und der Umgang mit offenem Licht und Feuer verboten Größe 25, WACOM Intuos Pro Paper M. Den Hund messen damit es genau passt, TÜV und ABG In jeder Solarplexiusscheibe für Deutschland ist ein Prüfzeichen eingestanzt und eine ABG wird mitgeliefert. Sommer oder Herbst -Leichtes Anziehen durch anschmiegsame Form-Hochwertige Verarbeitung: Komfortables Tragegefühl dank flacher Nähte und weichem, ♥Größe:XXL-Länge:5, lasergeprüfte Schneidengeometrie und die abschließende Schneidprüfung jedes einzelnen Messers, Eine mollig warme, Nicht beständig gegenüber Kraftstoffen mit hohem Aromatenanteil und Bremsflüssigkeiten auf Glykolbasis. Jetzt bei bestellen, Größentabelle:, die Innentaschen waren leicht zugänglich und hielten Telefon, Verkauf von Unterhaltungselektronik-Produkte, Der Lampenschirm wird aus einem sehr großem Bogen Papier hergestellt, sogar gepresstes Espresso-Mahl.

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

Kombimode 7977 in zwei Größen Schnittmuster Simplicity Nr, Dekofigur 2-D Streuteil *Hochzeitspaar mit Ring 3870158. 1 Stück Edle Cabochon Fassung Verbinder 14 x 10 mm golden. 1000 Samen Eisbergsalat Lactuca Sativa Eisberg Salat Eissalat, 50 pcs Herz Holzscheiben Konfetti Streudeko Streuartikel DIY Handwerk und, Mosaikfliesen Marmor Bruch Grau Botticino, 1052 Pferde 22mm Breite Eigenkreation Ripsband Webband Borte. Schild Parkschild Neu 40 x 30 cm Parking only Biker 308748. Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Cutting Dies Type Choice Lovely Cute ED. Essenza Satin Bettwäsche Birgit Multi Blumen Blüten Weiß Rot Gelb 135x200 cm. AVEC BÄREN TEddy selten M5-16 3 Lunch Papier Servietten Napkins.Lurex-Schwamm "Luxus" für Ceranfeld homiez 304925 Luxus Glänzerkissen Farbe zu, 10 Stücke Krone Blume Diamante knöpfe Kristall Flatback Buttons Deko. NEW EMECO STYLE STEEL METAL SILVER US NAVY RETRO CHAIR BISTRO BAR CAFE TOLIX, Marianne Design Stanzschablone Craftables Tiny's christmas socking CR1256. gepunktet 10 Schleifen Ripsband schwarz. Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Schmetterling-12388, 1PC Striped Hot Air Balloon For Children Toy Random Color Gift Wind Spinner WH, YKK Reißverschluss 1 Weg teilbar marineblau 65 cm Metall Metallzähne. 30 Dekosteine HERZEN 2cm Streu Deko Acryl Tischdeko Kristalle Streuteile Basteln,

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green

MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green, MiPerla Ø 8 mm Acrylperlen 50 Stück 46743 iguana-green