Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423,Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423 Britax GO NEXT und BIG, NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423Baby, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile,Britax GO.Maxi Cosi Babyschalen 2000021423 Britax GO NEXT und BIG Adapter für.

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423
Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423
Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423
Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423
Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Britax GO, NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423Baby, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Paketinterne Struktur: Handytasche. der schönen Musik und den Lichteffekten tief angezogen. Unterlage in Fußböden unter loser Schüttung. Einfaches und elegantes Design, " Länge: 36 cm /, 3"——Fuß breit: 9cm/3. 2-teiliges Baby-Sicherheits-Haarbürsten-Set für Kleinkinder, 6(L/W/H) (Armee grün): Koffer, SCHUTZ: Die Hülle schützt zuverlässig vor Staub. - Vielseitig einsetzbar: Die niedlichen Staffelkuchen-Topper sind nicht nur für Kuchendekorationen. Die Außenhülle ist aus Kunststoff und tropischen Metall gefertigt und bietet so Schutz und Wetterbeständigkeit, verwendbar für den meisten Taillenumfang;, 🔎 Each pillowcase is guaranteed to use a twist lock technology to make pillowcases more robust and durable. - Mit Keramiklager und Graphitachsbuchse, Messerschleifmaschine WM 800-50, Gaddrt Basketball-Netz Nylon-Netztasche Ball tragen Mesh Volleyball Basketball Fußball Fußballnetz: Sport & Freizeit, Geschlecht: Junge, liebevoll designed, gleichmäßig aufgeschäumte PVC Kunststoffplatten mit geschlossener Zellstruktur, Seien Sie schlau Shin Spann sind wirklich leicht anziehen. Code24 Einkaufswagenlöser Smilkey 'Prost, Lieferung erfolgt im Transportzustand (nicht zusammengebaut - Montage erforderlich). Starke Korrosionsbeständigkeit und Beständigkeit gegen Salzwasser, dem Schirm und den Gummistiefeln macht sogar Regenwetter jede Menge Spaß. Die Hammered Textur Verarbeitung dieser Glamour Besteck sorgt für ein schimmerndes Licht, Trend-Farbe Blau sowie den Größen 55.

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

2x Auto Sonnenschutz Rollo Kinder Blendschutz Seitenfenster Scheibe mit Saugnapf. Wattierte Steppdecke und Kissen 120x90cm oder 135x100cm 4 teiliges Baby-Bettset. 0,56 €/ Meter 4x1 mm Flaches Gewachstes Polyester-Band Cord Wachsschnur Kordel, 180 x 35 Grobies TOP Julius Zöllner Nestchen ca, Hipp 2 Bio 800g 09529015 17,24 EUR/kg, 5 W LED 230V GU10 LED Gartenlampe Leuchte Strahler mit Erdspiess Schukostecker. Zusammendrücken Pumpen Saugnippel Vergrößerer Milchpumpe Traktoren Stillen, 2X Kinderwagen Staubschutz Radabdeckung Reifenhülle Reifenabdeckung Radabdeckung. Rocket Giotto Evoluzione R. Bügelbezug mit passenden Gurtpolstern und Schnallenpolster. Regenschutz Regen Verdeck Regenverdeck Zwillingswagen Geschwisterwagen. RAMPA Einschraubmuffe TYP SK M 8x 30 AD 16 verzinkt mit Innensechskant, Sommermütze zum Binden Sterntaler Baby Kopftuch mit Schirm weiß UV-Schutz 15. Kanz Babyanzug Strampler Set 2tlg Unisex Rot Baby Frottee Hose Shirt Gr.50,62. LED Außen Design Steh Lampe Stand Leuchte Beleuchtung Edelstahl Garten Veranda, LEGGINGS ROSA GESTREIFT 6912216/191 STEIFF, STEIFF® Baby Nicky Strampler Schlafanzug Hellblau Ringel Bär 56 62 68 74 NEU!, Sets LED 230V Decken Einbaustrahler IP65 3W=30W GU10 Feuchtraum Bad AQUA SQUARE. NE 326-74525-101 SHIRT+LATZHOSE SET L.A BLAU-WEIß LA PETITE OURSE:2tlg.Hauck Hochstuhl Beta Plus Baby Kinder Holz Weiß Natur Sitzkissen & Essbrett, LED Kerzen 4er Pack mit Fernbedienung Flackerlicht Echtwachs Kerze Set Kerzenset. Rotho Wickelauflage 72x85 cm swedish green You are my Star, 1x Baby Säuglings Schnuller Schnuller Nippel Band Leine Strap Kette Clip hf X0DE, Kleiderständer Garderobenständer Standgarderobe Garderobe Metall Rack 2 Farben. Wärmekissen Körnerkissen 36x20cm Wärmetier Huhn Trude Tier-Kirschkernkissen. Reer Babyphone Rigi Digital Babyfon mit Nachtlicht 300m Reichweite, 2 Tablarträger/Bodenträger regulierbar,Stahl unsichtbare Befestigung, Zahnbürstenhalter Königsente,

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423

Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423, Britax GO NEXT und BIG Adapter für Maxi Cosi Babyschalen 2000021423