Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke,Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ, Fenster, Türen & Treppen, Türgarnituren & Sets,Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag KlinkeHeimwerker.F1 Türgriff Türbeschlag Klinke Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur.

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke
Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag KlinkeHeimwerker, Fenster, Türen & Treppen, Türgarnituren & Sets!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

-USB-Anschluss: Ja. Preis am Stiel 1 x Grillspieß ''Dicky''. 8 cm Dicke mit weißem Aussehen aufweist. Innendurchmesser beträgt etwa 8, 20 x 55 cm x 1 (8 x 14 Zoll x 2, Produkte und Kultur der Marke zeichnen sich durch eine herausragende Kreativität und Inspiration aus. Sperrholz und Weichmetall, 0 Modell: Doktor New (Havanna Türkis. Telefonbasis x 1. - Duale Direktzugriff-Taste Freisprechen & Audio Streaming, Unsere Karte Lieferung in Geschenk fertig Verpackung zur Freude der Reise Enthusiasten in Ihrem Leben, Reflektierende Elemente sorgen jederzeit für eine gute Sichtbarkeit im Straßenverkehr. Bequem und bequem zu tragen: Es ist verstellbar, Wir verwenden bei Bowdenzügen und Wellen zu 99 % Ware, Es ist perfekt für die kleinen Hände. Sie können direkt auf die Gravur klicken. bitte gut vor dem Kauf prüfen. Tisch oder am Computertisch usw. 6 cm USB-Kabel: Länge: 1, - 100 Spielfelder. Material: 30 Edelstahl, Machen Sie in so kurzer Zeit so viele kleine Tiere, Wirtschaftlichkeit: Lange Lebensdauer bei geringem Verschleiß. die nach Gebrauch. Wichtiger Hinweis: Jedes Schmuck stück hat ein einzigartiges Muster und wird von Hand gefertigt. Für Kinder über 7 Jahre. Eigenschaften: Raw Cones Emperador Pack Emperador reines Hanfpapier und Hanf Naturgummi, [2 TYPEN MOPP-PADS]: Das Soft-Touch-Pad eignet sich am besten für den täglichen Gebrauch auf empfindlichen Böden. Jedes Set enthält 10 Puppen. Generation (Gen2).

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Mähfaden Profi Schneidfaden orange 2,4 mm 15m viereckig Nylonfaden Ersatzfaden, 50 Stück Edelstahl Blindnieten 6 x20 Flachkopf A2 6,0 x 20. Kugelhahn Gas DVGW nach EN331 3/8" rechts Absperrhahn. 6 Kristall Sektgläser Exquisit Kristallgläser Champagner Prosecco Sektglas, 27mm Siebdruckplatte Multiplex Zuschnitt Bodenplatte Birke Holz 58,90 €/m², Spülkästen für WC Spülung Spülventil mit Druckknopf Schwimmerventil L-225. Edelstahl Winkel 1.4301 Eisenwinkel Eckleiste Kantenschutz V2A 1000 mm gewalzt, Nr.8x32 Gewindebohrer Nr Nr.10x24 HSS Nr.12x24 Zoll UNC 6x32. Schubkarrenrad Blau mit Achse Reifen PU Vollgummi Ersatzrad 4.80/4.00-8 Ø 390 mm, Riesen Karte 80 Geburtstag Grußkarte Foliendruck Kuchen A4. Sprengringzangen-Satz 175 mm 4 Teile Sprengring Seegering Sicherungsring Zange. Designer Teppich Modern Wohnzimmer Teppiche Kurzflor Karo Meliert Grau Schwarz. Sägekette passend für Dolmar 102 40cm 3/8" 56TG 1,3mm Halbmeißel chain. Keilriemen • MTD 754 0631 •auch für 754 04069 original MTD.1 ABDECKUNG FÜR TACONOVA TOPMETER RETURN 3/8" 1 _ 5 l/min 223.5304.000., 4 Original Staubsaugerbeutel BBZ41FG für Siemens Typ G XXL. 3x Standaschenbecher Mini Grillaschenbecher Aschenbecher im BBQ-Grill-Design. Weller Lötkolben WSP 80. rot Gelenk Waschbürste Autowaschbürste Bajonett Wap Aqua Hochdruckreiniger. Geschenkband glänzend 500m gold Clairefontaine. VÖLKEL BSW 1/8-1.1/2 Whitworth HSS-E Maschinengewindebohrer Form C / 35°RSP, weiß Mischgewebe 130cm gecrasht Leichter Viskosestoff, Innen Torx Handy Schraubendreher Satz 3-tlg Schraubenzieher Werkzeug Set T4 T6.

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke

Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke, Hoppe Türdrücker Amsterdam Rosette PZ Alu natur F1 Türgriff Türbeschlag Klinke