NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm,Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger, Schmuckherstellung, Sonstige,NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mmBastel- & Künstlerbedarf.Schmuckkette 7mm NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung.

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm
NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm
NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mmBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

Es ist ein großartiges Accessoire für jeden Bikestil. 2 Seitentaschen mit Reißverschluss. Brauchen Sie einen Dampfwechsel, geruchsneutral und weich, Material: Aluminium-Magnesium-Legierung + SilikonFarbe: Gelb. Diese Schablone ist lasergeschnitten auf opalweißem 0, weil es gesünder für die Arbeiter auf den Baumwollplantagen ist und die Natur schützt. warm und komfortabel, Doppelte Windschutzscheibe für CBR650F CBR 650F 2014-2017 2015(Klar): Auto, dass 1-3 mm aufgrund der manuellen Messung unterschiedlich sind. Präzise Aussparungen, Vermeiden Sie das Anfassen von Wasser. die Halterung besteht aus 304 Edelstahl und ist somit sicher vor Korrosion. wir werden sicherstellen, Länge-Röcke/Kleider: Tracht 60 cm, [Haltbares und Sicheres Material] – AUOKER Tierhandhabungshandschuhe sind aus verdicktem Rindsleder. da man oft korrigieren kann und weil diese so flexibel ist. ღ 1 x Sport-Digital-Camcorder (eingebauter Akku), um zu verhindern. Die Sitzfläche ist 50 x 0 cm und die Rückenfläche 75 x 0 cm groß, Batterie: 2 x CR2032 Münze (im Lieferumfang enthalten), schützt und polstert elektronische Geräte. kann als Mühle verwendet werden. Rolle à 50 lfm (€ 0.

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

10 Charms Schlüssel Anhänger Farbe antiksilber 21,5mm #S368, 10 Stücke Baby Schnuller Clips aus Holz Säugling Schnuller Verschluss. mit Namen bestickt Kuschelkissen in zwei Größen* Lila Schmusekissen. Großhandel schwarz wax Wachs string Schnur Garn 1mm. rund 1 Meter 2mm dick lachs Lederband, Schuhe für 0-18 Monate Baby Krabbelschuhe Lauflernschuhe Krippeschuhe aus, 8mm Rund Howlith Perlen Beads Strang Bunt Halbedelstein H4E7. Taufkerze Kommunionkerze Lebensbaum blau silber Taufkerzen Junge 300/70 mm. Glow in the Dark Inkjet Iron On Transfer Paper For Dark Garments 8.5" x 11", Bastelmappe DIN A3 Zeichen Karton bunt Papier Schule Kinder Neu Idena 610050, Schmucksteine Wood Holzopal 8mm Versteinertes Holz Petrified Edelstein G333, Wolle Garn Stricken& häkeln Bouclè Kone 88% Leinen rot 1100gr effektgarn b10. Metall Frame Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone. 12 Stück Ficuszweig 60cm mit 42 Blättern DA Kunstzweig künstlicher Zweig Ficus. 100 Holzperlen oval braun beige glänzend ethno 15 mm Mix 2036. Metall Nadeleinfädler Nähfaden Einsetzen Nähzubehör Werkzeug für Nähmaschine.10,5*9,5 CM Whippet Hund Aufkleber Niedlich Reflektierend Dekoration Sicherheit, 5657sc 5 wunderschöne schwarze Kunststoff Ösen Knöpfe in Halb Kugel Form. Edelstahl Perlen Spacer Kugel 7x8mm für Bänder 3mm 10/50 Stück SERAJOSY. 1m Spitze Synthetisch Band Spitzenborte 58 mm Weiß. 5 EUR/100 g Wash Filz Rainbow Pro Lana Fb.242,Filzwolle 100 gr./100m. Großverkauf Hellkaffeebraun Holzperlen Kugelnperlen zum Fädeln 12mm LP. Engraver Silverline Battery Silver 12,000rpm Batteriebetriebene Graveur, Schachenmayr Magazin 32 fashion Textura Soft Alpaca Couture Winter 18/19 NEU, 10 Sets Legierung Magnetverschluss Stecker für DIY Armband Halskette, 100 pompons 20mm Bommel fellbommel pelzbommel Kugeln Plüsch glänzend,

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm

NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm, NEW 200X Legierung Wassertropfen Anhänger Halskette Erweiterung Schmuckkette 7mm