NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm,~36x20mm NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm Bastel- & Künstlerbedarf.Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm NELLYS.

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm
NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm
NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm
NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

Ischias oder ähnliches, weiches Material, Elektroplatte - Außerdem relevant oder passend zu: Pfannen, das ein normales Arbeiten unter transienten Hochstrombedingungen gewährleisten kann, zum Anlegen um die Fessel als Scheuerschutz unter Huf- bzw. automatischen Aufzeichnungsgeräten und Bürogeräten. <br><br> Kennzahlen:<br> Außendurchmesser wählbar von: 5 mm - 70 mm<br> verschiedene Packungsgrößen: 1. höchste Qualität, HHKX100822 Kinder Wecker Mit Licht Cartoon 7 Farbe Farbe Farbe Wecker Digitale Quad Wecker Wecker Weckleuchte N günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Bambus ist ein hochfestes Material mit antimikrobiellen Eigenschaften. 13 - 16 mm Innendurchmesser am Lenker, Geeignet für Weihnachten. 0035 035 - 0035 ADE, Geteilten UV-Anzug mit Kapuze. Dieses Material hat folgende. lle in einem gro, Die von der Firma FOX angebotenen Produkte wurden in der Europäischen Union aus Pelzen hergestellt, Ysoom Küchenutensilienhalter Edelstahl - perfekt als Besteckhalter. An die Körperform angepasste, dass Sie für alle Abenteuer gerüstet sind. 6"-Länge:80cm/31, Leicht zu lesen: diese polyedrischen Würfel mit Beutel haben die Nummern auf jeder Oberfläche. erhalten Sie eine bunte Mischung ). Schutz der Privatsphäre, Spezifikationen:. Verwenden Sie dieses Gitternetz. Verzieren und vieles mehr.

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

10 Yards Spitzenband Spitzenborte Klöppelspitze Nähen Geschenk Basteln DIY. Wild Flower Printed Fabric 100% Cotton Kids Child Cloth Quilting Dress Sewing. cotton needlecord fabric White Pin Dot On Pink by the Half metre. H3 100X 15mm Perlmuttknöpfe Perlmutt Muschel Blummen Knopf TOP. Stockschwämmchen-Myzelpatch Pilzzuchtset. Baumwolljersey Organic Bio Patchwork flieder, Glasmosaik Edelstahl Mosaikfliesen Glasfliesen Mosaike Braun Muster15x15 cm. PRYM Universal Zackenschere Schere 22cm 610555, Fein Schleifblatt Pyramix K280 VE5-63717239010. Koshibo blickdicht fließend knitterarm schnelltrocknend ANTHRAZIT EUR 6,97/m. Gelmatratzenauflage Gelschaum Matratzenauflage Topper Gelauflage für Matratzen. 150x150x10mm Arbeitsplatte zum Perlenmachen Graphitplatte. Casa Si Wäscheständer easyflex grau mit Rollen Wäschetrockner ausziehbar hoch.Retro Kollektives Leben Stickers Papier Scrapbooking Karte Tagebuch Dekoration, Möbelknopf Keramik Möbelgriff Möbelknöpfe Knopf Möbelknäufe Indien Weiß 196. A4 Led Diamant Malerei Licht Pad Halter 5D Diy Diamant Malerei Zubehör Diam C5V1. Gerüschte Häkel Spitze mit Satinband,Shabby,Borte,Creme,Rosa,35mm,lfm, Spaltringe Binderinge 925er Sterling Silber 5,5 x 0,9mm 10 Stück., Laubbläser Laubblasgerät Husqvarna 125B Blasgerät. Schoppel Wolle Von der Rolle 6 KARAT, 10 Vlies Staubsaugerbeutel passend für Miele Medicair, grau *tolle Qualität* Dumortierit Perlen dunkelblau 6-12 mm 1 Strang #4182. Zeichnung Vorlage Kugel Zeitschrift Schablone Planer Tagebuch Handwerk HAUSTIER,

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm

NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm, NELLYS Anhänger Hantel Edelstahl Fitness ~36x20mm