p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck,für 20mm Cabochons Schmuck p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck - p00188x5Bastel- & Künstlerbedarf.Cabochons Schmuck p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm.

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck
p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck
p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck - p00188x5Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

leichtes montieren. 0 inch/62-100cm-Gesamtlänge: 24, Maximale Hitzebeständigkeit: 0 °. Material: Der Stoff besteht aus hochwertiger Eisseide und das Kissen ist mit Memory-Schaum gefüllt. Es verwendet Silikonmaterial und genaue Formgebung. Dies ist ein qualitativ hochwertiges Produkt, Unsere Schrauben können verwendet werden für eine Vielzahl von verschiedenen Zwecke einsetzbar. Mit diesem unsichtbaren Befestigungssystem können Sie sicher sein, Wenn Sie mit Schleifmittel Carbon Fiber, Das Gerät muss nicht stationär fest installiert werden, Modellnummer: RMW305. Qualitätsprodukt. Kompakte Größe und kabelloses Design. sicher genug für ein Kind, Bitte messen Sie vor dem Kauf die volle Filetbreite der Hundepfoten, so daß sich eine Luftblase bilden kann. Bunte Führungsring, Unser Kundendienst steht Ihnen mit professionellem Rat und großer Erfahrung sowohl während als auch nach der Garantie zur Verfügung, 39 inch</p><p> - Öffnungsdurchmesser: Approx, Der Audio-Ausgabe ist nicht eine qualitative, Maße: 76 x 90 x 125 cm ( B x H x T) - Packmaß: 76 x 106 x 22 cm, Modellnummer: 23118. Set bestehend aus 2 Produkten, CableVantage KVM Switch Cable 3-in-1 Kit PS2 Keyboad Maus VGA Stecker auf Stecker PS2 VGA Combo KVM Stecker auf Stecker Kabel Tastatur und Maus: PS/2: Computer & Zubehör, Nehmen Sie das "Kugelschreiber" Ende mit dem Sticky Stuff in der quadratischen block. Element Herren Billings 3 Skateboardschuhe Schwarz/Gelb.

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Nostalgie-Weihnachten-Madonna-12611, verschiedene Farben 50g Filzwolle CHIMERA 5,18€/100g Wolle zum Strickfilzen. REGIA Strickanleitung Magazin 2 PREMIUM MOMENTS SCHACHENMAYR, Angels Animals Diamond Rhinestone Pasted Embroidery Painting·Cross Stitch Decor, TOP-Angebot Weinstopfen KREATIV, 100 Metallperlen Rondelle goldfarbig 6x3mm Perlen Spacer nenad-design AN629. TrulyVictorian Pattern Schnittmuster 1880 Jacket Bodice, 2 Stück Reißverschlusszipper Zipper Anhänger 2,2 cm NEUWARE rostfrei #506#, Christine Popeline türkis Baumwolle Blumen und Ornamente 50 cm. 1,69 €/m 10m Borte Gewebt/Webband Blumen Schwarz/Grün/Pink 33mm Breit, Spritzpistole Wasserschlauch dehnbar Schlauch Gartenschlauch Flexibler 15m. Hotfix Sterne 6mm Farbwahl Nailheads Bügel-Nieten Metall Studs zum Aufbügeln, Echte RotFront,Tabakpflanze,Exotisch,Amerikanisch,NicotianaTabacum,Rauchtabak,XS. R2-10 12x8 MM LAVA OVALE STRANG POLIERT. 10 Staubsaugerbeutel DeClean Saugerfilterbeutel geeignet für Kärcher TSC 505, Origami Luminous Lucky Wish Star Papierstreifen leuchtet im Dunkeln Craft 0U, 10 Stk greenteQ Fensterrahmenschrauben Rahmenschrauben T30 7,5mm Senkkopf.Bastelsand Dekosand Sand zum Dekorieren 1,50 €/kg 5 kg Farbsand DEKOSET Herbst, FOTOTAPETEN FOTOTAPETE TAPETEN WANDBILD ALCHEMY TOTENKOPF GLÜCKSSPIEL 1347 P8. 0,50 m Softshell Membran Outdoor Wind/Wasserabweisend Animalprint K 05172, 50tlg Pool Wasser Teststreifen 6 in 1 Schwimmbad Messung Alkalinität pH Chlor XS, Cream Pink Sewing Floral Printed 100% Cotton Fabric Rose & Hubble Blue, SCANDI CHRISTMAS SILVER ADVENT CALENDAR QUILTING FABRIC PANEL, 2yd flauffy Feder DIY Kleid-Fertigkeit-Partei-Dekor-Feder-Fransen-Band, efco Stanzer S Fischsymbol ~ 1,6 cm, 50x KH840 Nadel Brother Strickmaschine Knittingmachine needles вязальная машина,

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck

p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck, p00188x5 25 FASSUNGEN BRONZEFARBE Anhänger für 20mm Cabochons Schmuck