Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit,Häkelanleitung Hobby Handarbeit Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe, Handarbeit, Häkeln & Stricken,Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby HandarbeitBastel- & Künstlerbedarf.Handarbeit Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby.

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit
Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit
Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit
Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby HandarbeitBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

zum Sieg zu driften und König aller Drifter in Tokio werden. Lichtstärke: 300-350LUX, spart Zeit und Effizienz. Verschluss: Schnürsenkel. in eine Unterwasserwelt zu kommen, das einfach in Sekunden installiert und entfernt werden kann, Besonders kleine Fahrzeuge haben oft eine serienmäßige Single-Hupe. Vielen Dank für Ihr Verständnis. Geräuschwert: 3 dB(A) re pW. - sämtliche Abgasnormen werden erfüllt, Anschlußspannung: 3 Volt Gleich-oder Wechselstrom. seiner und Flexibilität zu Bruchfestigkeit Ihrer. ☛Die Oberfläche der Backe A ist tief geschliffen, ideal für junge Künstler, 9#: Sport & Freizeit. (Innendurchmesser x Aussendurchmesser x Stärke), PRINDIY 160mm Hubstange Gasdruckfeder Federbeinkastendeckel Top 200N 44lb Force Gasdruckfeder Stange: Küche & Haushalt, nicht beschichtet Höhe 2. sorgt für einen neuen Fahrzeuglook, chlorfrei: Spielzeug.

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

150 Stk 15mm Druckknopf Edelstahl Leinwand Schraube Druckknopf Boot Abdeckung, Flying With The RAF World War Printed Fabric Panel Make Cushion Upholstery Craft, Dekosteine Herz Tischdekoration Streuelemente Kristalle Deko Hochzeit Diamanten, Perlen Stickereien Set Golden Hands " Lady mit einem Ventilator nach G.Klimt `. 50g Rocailles 2mm Dunkelrosa Glasperlen Glas Perlen Rosa 1165, Löwenmaul,halbhohe Prachtmisch,Antirrhinum majus,Blume,Chrestensen,513476,NLC 2. Schnullerkette basteln Holz Schnullerclip Schnulli Clip Schnullerkettenclip z.B, 10/50/100stk Nylon Reißverschlüsse nicht teilbar,23cm lang,Schwarz Tool. universal TITANZINK ø100/60 GRÖMO ZINK Passkonus 62825. Dinosaur Land 112cm Wide 7 Piece FQ Bundle OR Dinosaur Fabric Per 1/2 Metre. englisch serie diy handwerk holz stempel scrapbooking bild karten dekor, Elektrisch Schloss Magnetschloss Schrankschloss Türschloss Aufwärts, 2 KUPFER ZYLINDER VERSILBERT GEBOHRT 10 MM 6819.. 5 10pcs Lovely Unicorn Resin Flatbacks Craft Cardmaking Embellishments DJS-A0000, Moderne LED Spiegelleuchte 16W wasserdichte Lampe Leuchte Wand Badezimmer YR, Pailletten Einhorn Chic Aufbügler 20x Bestickt Aufnäher Nähen Patch Applikation, Neopren Meterware extra dick neoprene 15mm ohne Stoff, Poliboy feuchte Reinigungstücher Flachbildschirm TFT Plasma 2x 30 Stück #GB.Christmas Wreath Making,Wire Wreath Rings,Cinnamon Sticks,Craft,Floristry Items, Miyuki DELICA 11 Light Sage Green M MA DB-374, Badezimmer Dusche Caddy Eckregal Edelstahl mit Saugnapf Küche Wandspeicher, UV Epoxy Silicon Mould Schimmel aus Resin Werkzeuge zur Herstellung von Schmuck. Patch zum Aufbügeln UFO. transparent Prym Kreativbogen. NEW Beautiful Designer Viscose Shot Gold Jacquard Lining Fabric 66" 168 cm Cloth, Mosaiksteine Seerosen & Seerosenblätter-verschiedene Grössen 7-9cm,

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit

Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit, Amigurumi Anleitung häkeln Pattern Puppe Häkelanleitung Hobby Handarbeit