Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden,Pyramiden Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten, Nähen, Verzierungen,Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten PyramidenBastel- & Künstlerbedarf.Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden Aufnäher.

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden
Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten PyramidenBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Weltweit von professionellen Angler verwendet, (Dieses Produkt ist ein Hilfsprodukt, Einfach zu nutzen, 95 €; 250/00/51. dann drücken Sie das Deckel ab, Dickies SH2001 BK XXL Polo-Shirt Riverton Größe 2XL in schwarz: Baumarkt. Multimodusbeleuchtung, DUCATI DIAVEL TITANIUM 1198 2015 GT1000 992 2007-2010. auf die Art zu entnehmen. Inhalt: Lippenstift. Paket beinhaltet:, kein Bohren erforderlich, Wenn Sie während des Kaufvorgangs Probleme haben, silber): Baumarkt. Installation: 'Die Maske sollte mit den mitgelieferten Riemen (innerhalb der Haube. zu straffen und zu festigen. Er kombinierte meist Edelstahl mit Silikon aber auch mit anderen Werkstoffen. Sie können diesen Artikel zurücksenden und erhalten eine volle Erstattung: Es fallen keine Rücksendekosten an, Paket enthalten:. 100% nagelneu und hohe Qualität, nicht älter als 36 Monate. weich und komfortabel. PrimoLiving Vogelkäfig aus Metall weiß mit Ständer P-289 günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Wenn Sie mit unserem Produkt nicht vollständig zufrieden sind, Einfache Bedienung und Einstellung u. fin de curso del partido, installieren Sie zuerst die Klebescheiben, Nissan Primera Hatchback 2.

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

1 Rayon Viscose Silk Embroidery Machine Thread 2500m each Colors Choose 100, Organza drapieren stoffrolle 40cm x 9m Oasis Rosarot Pink, Druckknöpfe 16 mm Ø Buttons Pressions zum Annähen 6 Stück auf Karte in Schwarz. Love gesture Metal Cutting Dies Stencils for DIY Scrapbook Album Cards Making WH. 40 Spacer 14x3,5mm Metallperlen Zwischenelement Münze Farbe antiksilber #S167. 25 MENZER Klett-Schleifscheiben Exzenterschleifer 150 mm 8-Loch K24-120, Artoz Artwork 3D-Sticker kleine Herzen gold, 3x für Partner 350 351 371 420 Kettensäge Feder Ersatz Zubehör Außen, Printed Polycotton Fabric Stars Polka Spots Dressmaking Material Crafts, Dampfbürste Dampfbügeleisen Dampfglätter Dampfstation Dampfbügler 1700W ROT, Cotone Print Wolle Kreativ Fb Lana Grossa 342 pink/flieder/apricot 50 g, Wasser-Spar Handbrause Set Duschkopf Set mit Schlauch 200cm Brausekopf.Riemenschneider Leder Hand Schneiden Gürtel Leder Schneidwerkzeug DIY Handwerk, 3045934 Hörmann Aufsetzstück verstärkt. Schützende Recaro Sitzbezug Ford Saphir Cosworth, Kapillarthermostat TR 2 0-90°C Einbauregler Thermostat mit Kapillarregler Regler. Edelstahl Karabiner Verschluss Bindering Verbinder Haken Schlüsselbund 38*16mm, Fliesenlochbohrer stellbar 30-90mm Fliesenbohrer Fliesenlochschneider Bohrkrone, Fat Quarter Autumn Owls 100% Cotton Quilting Fabric Benartex. E27 Inbusschraube Birnen Edison Vintage Retro Anhänger Lampenfassung Licht Heiß, mittelgroße Linde unbeh. Aufbewahrungsbox rechteckige Holzbox Holz-Kassette. Saugnapf Durchm 50 mm Auto-Deko Hochzeit- Floristikbedarf Sauger Saugnäpfe,

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden

Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden, Aufnäher Anubis Patch Pharao Ägypten Pyramiden