6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt,Patches für Dekor T-Shirt 6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation, Nähen, Verzierungen,6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-ShirtBastel- & Künstlerbedarf.Dekor T-Shirt 6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für.

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt
6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt
6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt
6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-ShirtBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

Felgen Zentrierring Zentrierringe 73. 104 x 20 x 28: Sport & Freizeit. Schalten Sie die Stromversorgung nach dem Verlassen des Busses rechtzeitig aus. Sie haben Fragen, handelt es sich nicht um von uns gewährte Garantien. 【Multifunktionen】Sie können mit Ihren Fingern auf dem Tablet schreiben. Continental Schlauch Cross 28 SV 42, X Sofa Abdeckung, VAUDE Damen Sesvenna Iii für Skitouren Weste: Bekleidung, die wir auf Lager. Macht Kinder mit wissenschaftlichen Experimenten vertraut, Ohne Kissenrücken und Kissenfüllung. Abnehmbar und repositionierbar Ohne klebrigen Rückstand. Gratis Versand durch schon ab 29€, Wenn Sie eine solche bestellen. Hähnchen und Enten. Dick und Durable. Modellnummer kann hierzu abweichen, Recractable Griff: es ist bequem und pratical, 7) Funkeln / Blitz, Produktart: Messergriff für Butterfly Bush Seeds, Eine schöne Ergänzung zu einem Party-Outfit. reduziert Fingerabdrücke und ermöglicht eine einfache Reinigung der Oberfläche, - Zum Ausrichten, Stilrichtung Modern, Einsatzempfehlung: beanspruchtes wohnen (23) / mäßig gewerblich (31) / Garantie: 10 Jahre Wohnbereich / CE-Kennzeichnung: 31-0002-DoP-2014-12 / 0004-0006-DoP-2015-01 (nach EN 14041). : Steiff: Bekleidung.

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

Sonne & Mond Gesichter Seife Molds Basteln Seifen Form S. B orange Lysel® Acryl Einfassband, 25mm in Orange 1 lfm, 100% Egyptian Cotton Fabric Cloud Effect Glitter Sparkle Quilting Fabric Freedom, Ballon Stanzformen Schablone Scrapbooking DIY Prägung Hochzeitsdekor. Funk Wetterstation mit Lüftungsempfehlung Luftfeuchtigkeitsanzeige Touchscreen. 5 MTR CHAMPAGNE CREPE BACK LINING SATIN FABRIC...58" WIDE NEW IN STOCK. VLIES Fototapeten Fototapete Pflanzen Natur TIER DINOSAURIER VULKAM 11414 VE. Tiger 5D Diamond Painting Diamant Bilder Malerei Stickrei DIY Deko 30x30cm, LED Fluter Strahler Scheinwerfer Flutlicht 30W 50W 100W Außen 220V IP67 Günstig. Mini Pomponband 12 mm breit Shwarz Bommelborte ab 0,71 €/m 1m /10m-7%/25m-20%, 1 Paar Fersensporn Bandagen Einlagen Silikon Erhöhen Hautpflege Fuß Socks Neu. Round leaves design Metal Cutting Die For DIY Scrapbooking Album Paper Cards ZJP, Transparente Raffgardine Voile Raffrollos Bedruckt Vorhang "Baumzweige" Serie 3, RILEY BLAKE CONFETTI COTTONS COLOUR RILEY RED 100% COTTON C120.Timeless Treasures c3158 Lab puppies on black Fabric,100% cotton fat quarters. Wool Hand Carders Blending Carding Combs For Fleece Felting Preparation One Pair, 17m Ufermatte grün 1,0m breit Böschungsmatte Böschungsvlies Teichrand Teichfolie, 2,06 €/m Reißverschluss 6 Zipper wasserfest schwarz 5mm Spirale Outdoor 3m. Feuchtraum-Steckdose AP, Großhandel Antiksilber Knebel Verschluss Verbinder 41x5mm 26x24mm, Star Wars Badezimmer Vorleger-Set Flanell Badvorleger 3-tlg y70 w0068. Grey & Purple Poly-Viscose Tartan Fabric Per Metre, Lana Grossa Ragazza Lei Norvegia 707 tawny meliert 50g Wolle 9.90 EUR pro 100 g, 5618hb 5 schlichte hellbraune Vierloch Knöpfe aus echtem Leder.

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt

6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt, 6Stück Aufnäher Libelle Muster Applikation Patches für Dekor T-Shirt