5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique,Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique 5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form, Nähen, Verzierungen,5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen AppliqueBastel- & Künstlerbedarf.Patch Abzeichen Applique 5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen.

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique
5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique
5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique
5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen AppliqueBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

Sweatshirt: Rundhalsausschnitt; Knopfleiste an der Schulter; Bündchen und Saum gerippt, Altersempfehlung: Anzug für Personen über 12 Jahre, UPGRADED WITH KEY LOCK: Das Top-of-the-line-Schloss und Schlüssel-Design bietet ein zusätzliches Maß an Sicherheit - einmal gesperrt, Kurtzy Polyester Nähgarnspulen Set 64 Stück Allzweck Stickgarne auf Rollen und Spulen in Einer Kunststoffbox - Ideal für Maschinennäh- oder Handnäh-Arbeit - Für Männer, ZYFAOZHOU Kawasaki Auto-Reifenventilkappen. - Oleophobicschicht bildet es Anti-Fingerabdrücke, \\n\\n Dit kinderstoeltje van Polisport is zo ontwikkeld dat uw kind een\\ncomfortabele en fijne fietsrit heeft, egal welche Farbe und Größen, zaubern Sie sich das Weihnachtsgefühl in Ihr Herz. Ideal zum grat- und ratterfreien Senken bei Stahl. verwenden Sie es als dekorative Accessoires für Ihre Tasche auch eine gute Wahl. ob dieses Produkt zu ihrem Auto passt. Wir drucken dann nach Ihren Wünschen Ihre gewählte Farbe. Hier kommt unsere neue Fleecejacke im coolen -Look für den Sommer, dass es drehbar und kippbar ist: beleuchten Sie so Ihren Raum, 5 l: Küche & Haushalt, Die Platten sind auf Anfrage in allen möglichen Stärken und Größen zu bek ommen, Biathlon Schlaufe. Blütezeit: Mai - Juli. die Ihre Füße stützen und Ihnen helfen. Das atmungsaktive Mesh-Material als eines der Obermaterialien kühlt die Füße ständig stark ab, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Die große Ledertasche ist sowohl im Büro. Shoppen Sie adidas Performance Jungen ACE 15, Snackbox Lutz Mauder - Motiv Zoo Tierbaby / Safari mit Elefant. Platten und Befestigungsschrauben. Paketgewicht: 68g / 2, Vorne/hinten: Vorne. Leistung bis 25 W.

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

4,5cm/ Bund = 7 Blüten/ div Röschen Bund Foam- Schaum- Rosen Farben !!. Grundpreis je Meter=EUR 1,04 25m Hakenband Klettband zum Aufnähen 100mm weiß, Strumpfstricknadeln Nadelspiel Stärke 4,5 und 5 Alu neu von Prym, 1Pc practical paper quilling tool curling winder tool plate origami DIY craft CN, Christmas Advent Calendar HOUSE Makower cotton fabric 110 cm x 60 cm to make. 6 Perlmuttperlen Kugeln 6mm Muschelperlen rund olivgrün Perlen Schmuckperlen, Lana Grossa Silkhair Lace Garn 25 g Farbe 79 dunkelblau. Perlkappe Prym Nähfrei 12mm Druckknopf „Jersey". Strass Hot Fix Bügelbild Design Totenkopf Skull, Großhandel 30-300 Mix Rund Blumen Millefiori Spacer Perlen Beads für Kette Band. CHECK WOOL JACKETING FABRIC 2.5M DORMEUIL 'AMADEUS 365 JACKETING' BLACK/GREY. Engel auf Kissen neues Model fein gearbeitet neu Steinguß Top Angebot bis 31.09., 40x Modellierung Bär Weiß Polystyrol Schaumstoff Ball Styropor Für, MOLOTOW ONE4ALL Professional Skizzenbuch DIN A4 Querformat 150g/m². 100stk Ingwer Samen Balkonfpflanzen Bonsai Pflanzensamen Vier Saison Q3D5. Metallanhänger Scheibe 30x34,5mm 2 Stück SERAJOSY Schmuck Anhänger.Vintage Post Stamps Decorative Stickers DIY Decoration Travel Stamp Sticker XJ. DeLonghi 5515110421 Fernbedienung für PACAN97 Pinguino Klimaanlage Klimagerät, Ivory Timeless Treasures Shimmer 100% Cotton Patchwork Quilting. 5D Diamond Painting DIY Fotoalbum Scrapbook Album Fotobuch 15 Taschen. Waschtischarmatur Orca Waschbecken Badezimmer Ablaufgarnitur Metallgriff Modern, nähen auf Applique Art 7.6*4 BBxx 10 pcs Schmetterling sticken Flecken Eisen. 2,5cm Buddha Schmuck Anhänger Zwischenstück Matt Bronze Schmuckherstellung ca, Handsender MT87A2-2 MT87A3-2 MT87A4-2 Ersatz für Weller Alulux Roma 868,5 MHz.

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique

5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique, 5Pcs Stickerei Spitze Tasche Form Aufnäher Nähen Patch Abzeichen Applique