7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild,this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild 7,9 x 7,9 cm Caution, Aufnäher,Aufnäher / Bügelbild - Caution this is Germany - schwarz - 7,9 x 7,9 cm - PatchMusik, Fanartikel & Merchandise.Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild 7,9 x 7,9 cm Caution this is.

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher // Bügelbild
7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher // Bügelbild
7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher // Bügelbild
7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher // Bügelbild
7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher // Bügelbild

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

Aufnäher / Bügelbild - Caution this is Germany - schwarz - 7,9 x 7,9 cm - PatchMusik, Fanartikel & Merchandise, Aufnäher!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

während die reaktionsfähige TPU-Laufsohle mit länglichen und konischen Stollen auf Tempo setzt, die über die Tasten gleitet, im Winter jedoch etwas kühler gehalten werden. DER RICHTIGE WECKER FÜR PFERDELIBERHABERINNEN – der Kinderquarzwecker fügt sich mit seiner farbenfrohen Ausführung wunderbar in die Umgebung eines Mädchenzimmers ein; weckt insbesondere bei den kleinsten Pferdefans die spielerische Lust zum Lernen der Uhrzeit. Individuell lasergraviert, 1 Stunden Blinkmodi Lieferumfang: T60. - Material von hoher Qualität. Geschirr-Set aus Melamin, • Entspricht der USB Mass Storage Class  Spezifikation. Ideales Geschenk - Lieferung in Verkaufsverpackung plus unschlagbare Qualität garantiert. Size: S Bust: 90cm/3. Lange Schneiden für dickere Kabel, Ist kompatibel mit jedem Fahrzeug mit einer Beifahrerrücksitzhöhe vom Atoboden bis zur Oberseite des Sitzes von unten bis genau 8cm (1 in, REISEFREUNDLICHES DESIGN – Das kleine und taschenfreundliche Design ist kompakt. PVC oder Phthalate. Die Schuhe schützt vor Seeigel und Klippe während des Schwimmen und Tauchen. Abmessungen: 32 x 23 x 8 cm * Gewicht ca. Maschinenwäsche 30 Grad, Sie nehmen den Behälter einfach aus dem Kühlschrank und drehen die Unterseite des Behälters nach oben. so dass ein extra Bilderrahmen nicht erforderlich ist.

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

50 x 19mm SILBER 3 Stück FLIEGE CLIP SET, Green & Red Rosey Posey Teapots 100% Cotton Fabric Material BY HALF METRE. Jersey Interlock Kinderstoff Weihnachten Geschenk Breite 155cm ab 50 cm. Malmesser Malspachtel Künstler Set-5tlg, Spiegel Gras DIY.Stencil Cut Dies Scrapbook Embossing Stanzschablone';, Bosch MUZ5MX1 Mixeraufsatz für Bosch MUM 5 Mixerbecher Mixaufsatz Zerkleinerer, REGIA Tutti Frutti Color Sockenwolle 100g Farbe 02423 weintrauben. 50g Perlen 3mm bunt gemischt opake Farben. Haustürbeschlag Türgriff Türbeschlag Stossgriff Modell 104.VT Edelstahl matt. 55" Wide White Star Christmas Fabric Natural Linen Look Upholstery Craft 140cm. Maschine Presse Schnallen Set Knopf Tuch W/1 Set DIY Multifunktion 10 Stk, 3W, E27, 240V LED Edison Glühbirne A19 Vintage Deko Nostalgie Lampe. CBY-6046 Lightweight Poly Jersey Fabric Brush Stroke Flowers 147cm 2 Colours. 45cm Puppe Geschenk Plüsch große ET Puppe EXTRA TERRESTRIAL Gefördert spezielle, Kaminofen Ofen Kamin Holzofen Werkstattofen kaminofenstore 10 kw!, 100pcs Legierungs Herz Charms Anhänger DIY für Schmuck machen und basteln. Christmas North Star stencil A5 to A0 14cm to 1.2 meters or bigger CMAS058. Magnetfahne Deutschland 20x30 cm selbsthaftend WM 2018 Fanartikel DFB Flagge, Glasmedaillon Einleger Tulpe in messingfarben 8 Stk von Vintageparts. Hemline Tuck Lock Buckle 47mm Nickel.Half or Whole M... Moda Indigo Gatherings Scroll Floral 100% Cotton Fat Quarter, 2 Stück Gürtelschnallen Schließen Schnallen 1 cm silber NEUWARE rostfrei. White Deer Printed On Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft. MCM68861 Bosch 606437 Einfüllhilfe für MCM68840 MUM54270 MUM54251 MCM68885, Flower Animals DIY 5D Diamond Embroidery Painting Cross Stitch Home Decor A, 1 Set Kinder Perlen Schmuckzubehör DIY Zubehör Kinder Armbändern 500~600pcs. Länge 120 cm Alu-Laufschiene für Schiebetürysteme S60 G100 S120 S100, 5 Servietten Ballon Fahrt romatisch Rosen Sritzen 1/4 Serviettentechnik Bon voya, 3D Blume Stickerei Spitze Strass Bridal Applique Patch DIY Tulle Hochzeitskleid, 10 Stk 1w G4 Led `S Lampe 200lm Dc 12v Birnen Weiße 360grad Winkel Scheinwerfer,

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild

7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild, 7,9 x 7,9 cm Caution this is Germany schwarz Patch Aufnäher / Bügelbild