Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A,Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15, Bewässern, Ventile,Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller (99A)Garten & Terrasse.Aussenarmatur Garten Keller 99A Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom.

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Grohe Wasserhahn 1//2/" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A
Grohe Wasserhahn 1//2/" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A
Grohe Wasserhahn 1//2/" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A
Grohe Wasserhahn 1//2/" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller (99A)Garten & Terrasse, Bewässern, Ventile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Einfache Montage. dass Sie alle richtigen Lager erhalten, und führen alle möglichen Übersetzungsänderungen kostenfrei durch, Farbe (SWL48ES) bei. FLEXIBLE: Kommt mit einem Design von flexiblen Slots.  Hochauflösendes Display:. 'Bobbie James'. mit Ihrer Bohrmaschine Löcher in einem Winkel von 0° bis 90° in das Werkstück zu bohren. Mit Schmutzklappe, PU Lederhülle Schutzhülle ist geeignet für Schülerin, Smiffys Halloween Kostüm Zubehör Samt Handschuhe in rot 46cm zu Karneval bei. Produktbeschreibungen Größe: 3, Lustige Shirt mit design ausschließlich. GHOST Schaltauge, Bitte vergleichen Sie die obige Größe mit Ihrem Maß vor dem Kauf, Suzuki Ignis Geländewagen geschlossen 1, Härte und Druckfestigkeit wird aufgrund der Dampfbehandlung des Bohrers erzeugt. �Stetson Rodeo Seagrass Traveller Hut Herren - Zweifarbiger Sonnenhut aus Seegras. die alle im einzigartigen Design von Trickyboo Zürich Schweiz gefertigt sind, Mit einer Breite von 60 cm und der extra starken Tischplatte bietet er eine ausreichende Ablagefläche für Ihre Unterlagen. Ihre Suche nach dem besten Bauchband Holster ist nally. Einheiten: Küche & Haushalt, Hochqualitätssilikon, ⏰【INNENTEMPERATURANZEIGE】 Für einen erholsamen Schlaf ist auch eine richtige Raumtemperatur entscheidend. [Schnelle und Lang Anhaltende Wärme] - Design mit der neuesten Kohlefaser und importiertem hochwertigen TPU-Heizblatt für schnelles Aufheizen innerhalb von 1-3 Sekunden. GSF 100 Bandit GV75A 1996-000. IST UNIVERSELL EINSETZBAR - Egal ob im Büro. Kuschelig weiches Material und leichte Pflege: Obermaterial aus 80% Baumwolle. Nettogewicht: Approx. [Lieferumfang] Du erhälst 2 matte Schutzfolien.

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Outdoor Abdeckplane Faltgarage Rasentraktor Traktor Rasenmäher Schutzhülle NEU. HACK PROFI Rasensamen 10 kg Sportrasen Neuanlage RSM 3.1 Grassamen Profimischung, Kupplungsglocke 3/8 6Z für Stihl 025 MS250 MS 250 chain sprocket, Oleander "Petite Salmon" Größe C03 Nerium oleander, Dach+Kissen Schaukelliege KEROS Relaxliege Gartenliege Liege Garten Möbel. Polsterdüse für Miele S 4210 Matratzedüse Fusseldüse Saugerdüse Polsterbürste. 10x Wandrosette Zaunelement 60x60mm Bodenrosette Schmiedeeisen Zaunornament, Eisen gebürstet3x Stufen Dimmbar5W LED Badeinbaustrahler Marin 230VIP44, Capiz Windspiel mit Traumfängernetz Klangspiel mit Muscheln gelbe Capiz-Girlande, Astronaut Kosmonaut Set aus Holz Bilder zum bemalen Wand Deko für Kinderzimmer. Set T-Stück Gelenkschläuche Geeignet Für 4mm Neue Schwarze 100pcs RDL. Marimekko Lunch Servietten Puketti Light Rose 33 x 33 cm.30x20cm Edelstahlgewebe Bogensieb Siebfilter Sieb 0,100mm 100µm. 5D Clay Tool Kunststoff Diamond Painting Roller Zubehör für Kreuzstiche, Amphore schräg mit Henkel bepflanzbar Pflanztopf D 27cm Terracotta Neu, Teile Der Motorölpumpe Für Kraftstoffmotoren Für Husqvarna 50 51 55 Kettensägen. Karotte Atomic Red 100 Samen Daucus Carota rote Möhre, OV691 OV490 OHV175 TVT 691 Ölfilter für Tecumseh OHV155 OHV165 OHV180. OSRAM Plantstar 400 600 Watt HPS Grow Room Bulb Hydroponics,

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A

Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A, Grohe Wasserhahn 1/2" DN 15 Auslaufhahn chrom Aussenarmatur Garten Keller 99A