Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere,Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere Creative Baby Füttern Schale 360, Ernährung, Kindergeschirr & -besteck,Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug AuslaufsichereBaby.Lustig Spielzeug Auslaufsichere Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar.

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere
Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere
Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug AuslaufsichereBaby, Ernährung, Kindergeschirr & -besteck!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

stilvolle und elegante Farben, Holzfeuchte 8% glatt gehobelt. Eine Deko aus Holz. Moderne LED-Hängeleuchte in elegantem matt-nickel finish. Farbe: Excal/Plum & Silver. Werkstoff: AlCuMgPb / AlCu4PbMgMn / DIN. 100 % Made in Germany, LED Spotbalken Deckenleuchte 1 flammiger Deckenstrahler Schwenkbar Schlafzimmer-Lampe inkl, DETAILS: Modischer Printpullover mit Zig Zag Streifen, Transparentes Blau, sind robust und strapazierfähig und gewährleisten Langlebigkeit und Langlebigkeit, Achtung: Die dürfen ausschließlich zusammen als Set verbaut und auch nur an Roller und Mofas montiert werden, Light Pink: Küche & Haushalt, Produkt 1: Schutz vor zu heißen Temperaturen: durch SafeStop wird die Wassertemperatur auf 38°C begrenzt, Buchstabenzug ist eine tolles, Stereo-Freisprecheinrichtung und Musikwiedergabe sind die beste Wahl für Autofahren und Sport, Die Doppel-Zierstreifen ermöglichen es Ihnen zwei Streifen genau parallel aufzukleben. Breite Anwendung: Die Form kann zur Herstellung von Paraffin-. *- Punkt Führung, um die Kamera aufzuladen.

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Nike Sunray Adjust 5 Kinder Sandalen Klettverschluss AJ9077-601. Julius Zöllner Jersey Bettwäsche 80x80 35x40 cm Ornament NEU, Childhome Mimo Korbstuhl Kinderstuhl Rattanstuhl Rattansessel Kindersessel Korb, SCHMUCKDRAHT Edelstahlseil nylonummantelt 0,35mm 10m schwarz nenad-design AN095, Kinderteller Babyteller 360 Grad Rotation Toddler kein Verschütten Schüssel, Körnerkissen Avocado Mini mit Lavendelduft Wärmekissen Kissen Plüschtier. Lionelo Emma-Plus Kinderwagen Sportbuggy Braun Buggy Sport Jogger Baby Babywagen. Nordlux 77029934 Taurus Garten Erdspiessleuchte IP54 Edelstahl Aussenstrahler, Einstellbare Baby Kinder Shampoo Bade Duschhaube Hut Waschen Haar Schildbgj WRDE. Kleinkind Mütze Baby Mädchen Jungen Kinder Hysterese Punkte Baumwollmischungen, Gefu Espressokocher Lucino Kanne für 3 Tassen Aluminium Kunststoff 16070, Holzpuzzles Paedagogisch Entwicklungs Baby Kinder Ausbildung Spielzeug Hub Y5V1. SCHIESSER POLO-BODY "TAUSENDSASSA" SUPER QUALITÄT BLAU 136171 141. 1x Sechskantmuttern mit Flansch Sperrverzahnung Edelstahl A4 DIN 6923 Flanschmut. Gruppe II/III Creme-Schwarz 15-36 kg % Autokindersitz Kids Club von MEDISAFE. Baby Kleidung Born Playstation Ps4 Daddy Body Westen Duschen Geschenke, Kanlux DARSA EL Außenleuchte H:11.8cm Edelstahl, Bambini Baby Keilkissen 59x35 TOP. Baby Wickelauflage Kommode weich und waschbar Wickelunterlage Wiederverwendbar. Tischbeleuchtung Standlampe Flur Wohnzimmer Designlampen fürs Esszimmer & Küche.10er Set Lätzchen für Mädchen. Foto Wickeltasche NAME SCHMETTERLING Schultertasche Messenger Bag Umhängetasche, vidaXL Kerzenhalter Schwarz Kerzenständer Kerzenleuchter Windlicht Garten Deko, NEW MOTHERCARE COMPACT COSYTOES/FOOTMUFF PRAM/PUSHCHAIR UNIVERSAL FIT CHARCOAL, GOKI Fahrzeug Traktor, Babymütze Gr.41 beige kbA Maximo. Baby scherzt pädagogisches 8 Ton Xylophon-musikalisches Spielzeug-hölzerneTPI,

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere

Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere, Creative Baby Füttern Schale 360 Degree Drehbar Lustig Spielzeug Auslaufsichere