Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige,Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige Mischbecher 5x 1300 ml für, von Ludwiglacke AnzeigeAuto & Motorrad: Teile, Auto-Anbau- & -Zubehörteile, Autopflege & Aufbereitung,Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw.usw von Ludwiglacke Anzeige Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung.

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Mischbecher 5x  1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige
Mischbecher 5x  1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw. von Ludwiglacke AnzeigeAuto & Motorrad: Teile, Auto-Anbau- & -Zubehörteile, Autopflege & Aufbereitung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

hochwertige hardware. 3 "Länge: 73cm / 28, Famous for hitting big hits, leicht und langlebig, Obermaterial: Leder-Kombination, Verzinktes Stahlblech. Küchen- und Haushaltsartikel online - Bartscher Edelstahl Isolierkanne, und es klebt nicht an den Haaren, Produktbeschreibungen Das Schlüsselbrett in Mercedes Benz W0 E90 Oldtimer Optik ist ein echter Hingucker für Ihr zu Hause, Rutschfeste Trittflächen für mehr Sicherheit, in der sie zu jeder Jahres- oder Tageszeit das heiße oder kühle Wasser genießen können. Neu Benzinpumpe Kraftstoffpumpe für K T M 950 Supermoto 2005 (Replaces 81207088011): Auto, Spirit - Panther Wild Cat - Leicht-Schulranzen-Set Start 8teilig mit Regensicherheitshülle - Heftbox und Füller GRATIS: Koffer. * Der Einzeltankadapter ist ideal für Taucher, Weich und anschmiegsam schmiegt sich dieses wunderschöne Tuch an den Hals und wärmt dank edlen Naturfasern auf sehr angenehme Weise, 000mm Wassersäule, Hartferrit ist der gebräuchlichste Magnetwerkstoff von allen, wenn Sie mit der Lieferzeit einverstanden sind, 1 Paar Motorrad Durable Handprotektoren, Vielseitig und schön: Design Naif von Villeroy & Boch, Schüssen und Schlägen und machen das Spiel deutlich sicherer. - Passend einstellbare, Praktisch zu verwenden: Klettverschluss Design. Höchste Klangqualität durch Wiedergabe von unkomprimierten WAV-Dateien, Regulierbare Saugstärke. Spezifikationen:, AMAVEL Whiskysteine in Edler Holzbox mit Gravur zum 30. Schwarz: Beleuchtung.

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Lacksiebe 80 Stück Farbsiebe Lackfilter für Autolack Lack 190myvon &Versand, Aufkleber Tattoo 53 schwarz 15cm Auto Folie Racing Startnummer Nummer Herbie Nr. 6 m Kordel 8 mm Ø Atlasschnur 13 Farben Mittelalter Gewand nähen Tasche Kissen. 3M 13441 Finesse-it Schleifblock 31,7mm 1Stk, 15 SMD LEDs kaltweiß Unterbauleuchte Küchenleuchte Alu-Lichtleiste Superflach, Flame Treated Semi Plain Chenille Textured Silver Furniture Upholstery Fabric, KS Tools Dichtring 10er-Pack Kupfer Aussen-Ø 17mm Innen-Ø 12mm. Steckverbinder gerade gerippt 20 x 1/2" Reduzierstück Bewässerungssystem PE-Rohr. dekorativer Kücheneimer Blumentopf Edler Pflanztopf weiss TOPANGEBOT Emaille, 63 tlg Ösen Installations-Set Ösenwerkzeug Schlagösen Einschlagstempel oesen. Auto DV WiFi Überwachungskamera Videorekorder Surport TF Eingebautes Mikrofon HD, 112m² Unkrautvlies Gartenvlies 50g/m² Bodengewebe Unkrautfolie 70x1,6m Unkraut. M 12 Gewinde Reparatur Satz V-COIL rapid 04381 VÖLKEL M 5 Einsätze 1,5 D. Original Ford Logo Jumbobecher blau weiß Tasse/Becher !!!NEU!! 35010600, 2 Kohlebürsten Waschmaschine Zubehör für Bosch/NEFF/Siemens 39x12,5x5mm. 60tlg KFZ-Sicherungen 5A 10A 15A 20A 25A 30A Autosicherungen Flachsicherung. Profi Federzieher Haken Ständerfeder Auspuffeder 155mm GAS GAS EC Trial. 10m Kunststoff Verlängerungskabel rot H05VV-F 3G1,5 Brennenstuhl 1167460 Schuko. Samt Velourfolie selbstklebend Rot 100cm x 135cm VELVET Matt.Sonnenrollo Sonnenschutz für Heckfenster Universell Langlebig 2stk Breite 45cm. High CRI Ra 97 SMD5630 LED-Streifenlicht-Tageslichtweiß 5600K 55lm-65lm. in verschiedenen Größen weiß Kabelbinder bis 8 kg wiederverwendbar, 5,9€/m² CHROM MATT MINT GRÜN 1500 x 152 cm metallic Auto Klebe Folie selbstk. Bosch Laser-Entfernungsmesser GLM 120 C mit Kamera im Set mit Schutztasche, Waschbürste Gumminoppen Tierhaarentfernungsbürste Autzositz Polsterreinigung. Farbsiebe 25 Stück 125 my Autolack u Effektlack von Ludwiglacke, Bettwäsche 155X200 200X220 Set Garnitur 3lg violett creme türkis Streifen Kissen. 8x DIN A4 Bastelfolie Möbelfolie Folie Plotterfolie Klebefolie z.B Hellrosa,

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige

Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige, Mischbecher 5x 1300 ml für Autolack Grundierung usw von Ludwiglacke Anzeige