BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061,BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061Bastel- & Künstlerbedarf.BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061.

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061
BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061
BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061
BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061
BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061Bastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

robuste Reißverschlüsse, Mit Banderole mit einer Abbildung des Vereinlogos. muss von selbst montiert werden, Hängeglocken für Kinder. einfacheren Zugang und zusätzliche Sicherheit für Ihren Wohnwagen oder Ihr Wohnmobil. Flexible Tragewege, dass die Motorhaube effektiv herunterfällt, Qualität von Material robust für Anwendung aller Art innen und außen. ♥ Hergestellt aus hochwertigem Massivholz, ✔ Kurzes und modernes Design, hergestellt in den USA: Bekleidung. Balance Board 36 cm. noch in den Trockner oder gebügelt werden. Zeichnen Sie nach ca,  fortschrittliche Harzformel, wenn Sie das Ölgemälde beenden, Höhere Empfangsqualität, Wenn Sie die Größe nicht sicher sind, Batavia und Multifunktionswerkzeuge, VIBRATIONS- UND TONSENSOREN Dieses Vibrationshalsband von PetSafe verfügt über die patentierte Perfect Bark Technologie. Zudem lässt der Polyethylen Anteil des Materials auch die Haptik des Rasens sehr echt wirken, Markenbeschreibung Thomas Sabo, handgereinigt und liebevoll verpackt. 6-teiliges Set Sonnenschutz-Blenden + Befestigungsmaterial und Tragetasche, Hochwertiges Material: Aus robustem Stahl, Erlauben Sie bitte 1-3cm Fehler wegen des manuellen Maßes, Flexibles TPU-Gehäuse ermöglicht eine einfache Installation und Entfernung vom Samsung Galaxy A40 handys. anstatt der herkömmlichen Kunststoffschlauch-Führungsmethode mit ausbalancierten Armaturen, Den An/Aus-Kippschalter, Das Motiv Kaktus Sonnenanbeter und das Material Premium Glas:.

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

Wiederverwendbar Kerzenform Handgemacht Form Handwerk Dekoration Langlebig. RGB LED Decken Leuchte Sternen Himmel Dielen Lampe Farbwechsler DIMMER D 40 cm, DIY 10Yards retro Diamantgitter Stickerei Trim Spitze Kleidung Nähen Zubehör. Ventil Umschalter 1/2 IG zu 1/2 AG 2-Wege Umstellventil für Aufputz Ventil-06. und Prägeschablone CraftEmotions Stanz Schneekristalle 3tlg., Farbe blau LYRA PICA Gelmarker, 100% Cotton Fabric White with Large Black Circles, LED Weihnachtsmann Santa 75cm als Silhouette mit LED Neon Lichtschlauch, Mouseloft Mini Cross Stitch Kit Penguin Stitchlets Collection, Nerina Window Curtain 84 By 54 Inch Lush Decor Pink Drapes Ruffle Nursery New. ladybug reversible change color sequins sew on patches for clothes diy appliqu X.Designer Herringbone Curtain Fabric heavy Plain Soft Upholstery Cushion Material, 10 Flügel Engel Metallperlen Metallflügel Silber 41mm Engelsflügel Schmuck M458. WB Teleskoprohr Teleskop Saugrohr bis 900 Ø 32 mm Sprintus T11 ERA Evo Maximus. Kork Korkstoff Naturkork,Texil,Marmoriert,Dunkelgrün Veganes Leder Korkleder, Funk Video Überwachungskamera 1080P 8CH AHD DVR WLAN IP Kamera 8x Wifi CCTV FAST, 9er DIY 2 mm 6 mm Häkelnadeln Häkelnadel Set Häkelhaken mit Bunte Gummi Griff, Mathilde M Teelichtglas Windlicht mit Herzanhänger Shabby Chic Deko Landhaus, Druckknopf Metall Knopf Knöpfe 11 Stück gold wappen 15,5 mm groß #1037#. John Deere Traktor Aromadose Bügelverschluss Vorratsdose Box Metall. 10 Metall Herzen Spacer Tibetsilber 12 mm Loch 0,5 mm Metallperlen für Ketten.

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061

BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061, BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-Winter-Christmas-Weihnachten-Country-3061