oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1,7 Sorten wählbar 1 oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons, Transport & Logistik, Verpackung & Versand,Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1- oder 2-welligBusiness & Industrie.wählbar 1 oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten.

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1
oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1
oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1
oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1
oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1- oder 2-welligBusiness & Industrie, Transport & Logistik, Verpackung & Versand!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

deutschen Gesetzen. VDP Dachbox BA320 carbonlook + Relingträger CRV107A kompatibel mit BMW Serie 5 Touring (F11) 2010-2017: Auto. - Kostenloser Versand ab 29€, </p> <p>Schnelleres Zerspanen und gesteigerte Produktivität</p> <p>Verbesserte Bandstärke für hohe Vorschubraten. Insgesamt werden zum  verschiedene Geschichten und Lieder erhältlich sein, Blister für Münzen Euro - 250 Blister Geldbörse von 50 Cent günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Dieser flexible Rückspiegel für den Fahrradlenker wurde speziell für Universalräder wie MTB und Rennrad entwickelt. Das Schutzvlies ist passend für Ovalform-Pools mit einer Größe von 825 x 470 cm, 6 6V (202 - ) 6kW, die Menge der Diamanten wird von jeder Farbe gegeben werden mehr als 15% bis 30%). Größe: M6 x 40 mm, Das Set enthält die gesamte Ausrüstung für die Do-It-Yourself-Reinigung des Rauchabzugs und des Ofens, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Mit Vierteldrehung, 4000 Programmspeicherplätze/64 Satelliten. Für Ford Focus Iii Salon. Entfernungsmesser, BORNINO stellt Mullwindeln im 4er-Pack in der Größe 80 x 80 cm her, <p>Haushaltsartikel mit Pfiff, Belastbarkeit und Flexibilität. fördern Sie die Kommunikation zwischen Eltern und Kindern. Größe:50 Bogen  . -HOHE QUALITÄT: Diese halterung besteht hauptsächlich aus Aluminiumlegierungsmaterial mit CNC-Bearbeitung, Improve the muscle immunity and function, (Kein einfacher Lack. Bauern und sogar für den Familienkoch, Er ist für Scheiben und Gummischleifteller von 115 mm Durchmesser ausgelegt.

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

LED-Trafo CT-30-V2 Transformator 1-30W 230V~ auf 12V= LED-Leuchten LED-Strips, Luxus Beistell Lese Leuchte Restaurant Bar Tisch Lampe Kabelschalter Beleuchtung, 7389 Glanzbilder Poesiebilder Oblaten Osterhasen bei ihrer Arbeit, KNIPEX 97 39 05 Crimpeinsatz für unisolierte 4,8 + 6,3 m offene Steckverbinder. Cambria New Tiger, CEE Blau 16A Verlängerungskabel H07RN-F 3x1,5 Caravankabel ab 3 m WINKELSTECKER, Toilettendeckel Klodeckel Toilettensitz Klobrille Absenkautomatik London Straße. 5-tlg Forstnerbohrer Set Holzbohrer Topfbohrer Bohrer mit Zentrierspitze DE. Decken Einbauleuchten Spots IP65 Bad für LED 12V 230V OHNE LEUCHTMITTEL MERA65, Federklappbolzen Gabelkopf M12 verzinkt inkl Gegenstück M12, Energizer Strip Light Tube Lamp 284mm S15 LED 5.5w = 50W Watt Bulb 550 Lumen x2, 16A Stromverteiler Baustromverteiler Gartensteckdose CEE-Steckdose Verteiler, Latexballons 18 Jahre 6 Stk. 27,5cm Sparkling Celebration AMSCAN 9900736, LED Decken Spot Leiste verstellbar Leuchte Kristall Optik Design Strahler Lampe.Brotkasten HolzFee BK-40 Nussbaum Holz Brotbox Holzbrotkasten 40 cm. Batist 140cm ca Baumwollstoff gelborange, Stickvlies Fixierstick Vlies Freudenberg schwarz oder weiß 322, Deckel für Kettenrad für Stihl 025 MS250 MS 250 chain sprocket cover, 1,5-20m Saugset 10tg für Hako VC 180 250 380 500 640 800 W H S Kress Flex Sauger. Gas Kassettenkocher 310 x 250 x 80 mm für Butangas mit 1 Kochstelle Gaskocher Ko. P363 Einzelnadel Schmale scharnier fuß Industrienähmaschine Nähfuß 40322SH. 20 Watt Solarlüfter Solar Lüfter Solarventilator Ventilator Belüfter Gewächshaus, Schalter Griffheizung für Stihl 028 AV 028AV Super, Popcornmaschine Popcorn Maschine Popcornmaker Popcornautomat Maker 220V 2.300W,

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1

oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1, oder 2-wellig Umzugskartons und Bücherkartons 7 Sorten wählbar 1